دفترچه راهنمای سانتافه ۲۰۱۸


امتیاز دهید نظرات شما

🔷 دفترچه راهنمای سانتافه ۲۰۱۸ | فهرست PDF :
🌟 ۱- توضیحات هر قسمت از ماشین


قیمت : ۳.۰۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


منابع

کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایران انواع PDF و فایل صوتی – بخش خودرودفترچه راهنمای سانتافه ۲۰۱۸
دفترچه راهنمای سانتافه ۲۰۱۸

دفترچه راهنمای سانتافه ۲۰۱۸

دفترچه راهنمای سانتافه ۲۰۱۸ خودرو وسیله‌ای است که هر مالکی دوست دارد از آن برای مدت زمان نسبتاً زیادی استفاده کند. بدیهی است که اگر از خودرو به صورت استاندارد رسیدگی نشده و نکات مربوط به نگهداری آن را رعایت نکنیم، عمر مصرفی خودرو نیز از جهات مختلف فنی، ظاهری و… کاهش می‌یابد. در برخی موارد منجر به اتفاقات جبران ناپذیر هم می‌شود.

راهنمای فارسی آپشن های سانتافه
بخوانید

دفترچه راهنمای سانتافه ۲۰۱۸  محصول شرکت خودروی سازی کره‌ای هیوندای را می‌توان جزو بهترین و پرطرفدارترین شاسی‌بلند‌ها، نه تنها در ایران بلکه در جهان دانست! این شاسی بلند از چهره بسیار جذابی برخوردار بوده و حتی از نظر فنی و قدرت موتور نیز حرف‌هایی برای گفتن دارد.

با توجه به اینکه در هر مدل از این خودرو، تفاوت‌ها و آپشن‌هایی اضافه می‌شود، دفترچه راهنمای هر مدل از این خودرو نیز متفاوت می‌باشد. به همین منظور ما دفترچه مربوط به مدل‌های ۲۰۱۷، ۲۰۱۶، ۲۰۱۵، ۲۰۱۴ و ۲۰۱۳ را برای دانلود قرار داده‌ایم و امیدواریم از مطالعه آن لذت ببرید.

دفترچه راهنمای سانتافه ۲۰۱۸ اینک در این مطلب ، دفترچه راهنمای خودروی Santa Fe را برای آن دسته از افرادی که دفترچه راهنمای خود را گم کرده‌اند، قرار داده‌ایم.

دلایل فنی روشن نشدن زانتیا
بخوانید

چه بسا بسیاری از مشکلاتی که در آینده رخ می‌دهد به دلیل مطالعه نکردن دفترچه راهنمای آن‌ها می‌باشد. در دفترچه راهنمای کالا‌ها تمامی اطلاعات مورد نیاز، چگونگی نگهداری و… ذکر می‌شود. حال اگر جهت سخن ما به سمت یک خودرو باشد، قضیه بسیار جدی و پر اهمیت‌ هم می‌شود.

دفترچه راهنمای سانتافه ۲۰۱۸ همین حالا می‌توانید با مراجعه کردن به ادامه مطلب، دفترچه راهنمای Santa Fe را دانلود کنید. فرمت این دفترچه “PDF” می‌باشد.


به این مطلب امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.