مشخصات فنی k132‌ ایران خودرو


امتیاز دهید نظرات شما

مشخصات فنی k132‌ ایران خودرو | شرکت ایران خودرو بعد از پشت سرگذاشتن چندین پیش فروش برای تارا، حالا برای نخستین‌بار و در تاریخ ۱۹ اسفندماه، تصویری نسبتا واضح از کابین خودرو تارا دستی را به نمایش گذاشته است

با وجود اینکه در رونمایی و معرفی محصولات جدید ایران خودرو و سایپا، هیچ کدام از رسانه های تخصصی صنعت خودرو حضور نداشتند، از برخی منابع خبری و آگاه اطلاعات اولیه «ایران خودرو K132» اعلام شده است.

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار؛ K132 پروژه جدید ایران خودرو برای داشتن یک سدان جدید ملی است و هنوز نام تجاری برای این خودرو انتخاب نشده است. این خودرو بر روی پلتفرم PF1 گروه پژو سیتروئن ساخته شده و الگوی اصلی آن پژو ۳۰۱ است.

روشن کردن خودرو key less بدون ریموت
بخوانید

با نگاهی به تصاویر منتشر شده از K132، مشخص است که بسیاری از بخش های قالب جانبی، کابین و فریم سقف این خودروی ملی کاملا برابر با پژو ۳۰۱ بوده و بیشترین تغییرات در بخش طراحی جلو و عقب خودرو اتخاذ شده است.

K132 را می توان مانند پروژه رانا دانست. زیرا رانا با کمترین تغییرات به عنوان نمونه ارزان سازی شده پژو ۲۰۶ صندوقدار معرفی شد و حال قرار است تا k132 با برخی تغییرات فنی و ظاهری به جای پژو ۳۰۱ در ایران خودرو تولید شود.

در این مقاله مشخصات فنی خودرو کامل نوشته شده است


قیمت : ۶.۰۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


منابع

کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایران انواع PDF و فایل صوتی – بخش خودرو

راهنمای فارسی آپشن های سانتافه
بخوانید


مشخصات فنی k132‌ ایران خودرو
مشخصات فنی k132‌ ایران خودرو

به این مطلب امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.