مدت زمان باطل شدن طلسم


امتیاز دهید نظرات شما

🔷 مدت زمان باطل شدن طلسم | فهرست :
🌟 ۱. طلسم چیست
🌟 ۲. آیا طلسم و جادو حقیقت دارد
🌟 ۳. چند نوع طلسم وجود دارد
🌟 ۴. راه های رهایی از طلسم چیست
🌟 ۵. چه کسانی میتوانند طلسم را انجام دهند
🌟 ۶. نکات مهم در رابطه با طلسم


⬅️ سوالات پاسخ داده شده :
🔹 آیا احساس میکنید طلسم شده اید ؟
🔸 آیا هر کاری میکنید به بن بست میخورید و حس میکنید کسی شما را جادو کرده ؟
🔹 اصلا طلسم و جادو چیست؟ آیا حقیقت دارد ؟

با ما تمام رمز و‌ راز ها را بفهمید.


قیمت : ۱۷.۰۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


مدت زمان باطل شدن طلسم : همیشه با آوردن اسم طلسم و دعا ترس خاصی در وجود انسان میوفتد که خطری در کمین هست.

در قدیم ها بیشتر مردم اعتقاد های عمیقی داشتند به طلسم و جادو و در زندگی روزمره خود از آن ها بسیار استفاده میکردند.

اما امروزه هم همچنان خیلی ها بر این باورند که برای ازدواج و کار و کسب درآمد و خوشبختی باید از راه طلسم و جادو استفاده کرد.

علم این مطالب را رد میکند و بر این باور هست که همه چیز از تلاش و کوشش و نتیجه ی اعمال خود فرد است.

حال اگر به طلسم اعتقاد دارید و حس میکنید در زندگی شما نیز استفاده شده است و نمیدانید به چه صورت میتوانید از بین ببریدش ما سعی کردیم طلسم‌را توضیح دهیم و توصیه های زیادی در رابطه با استفاده از طلسم‌ها هست که به آن ها اشاره کردیم و حتما اگر میخواهید استفاده کنید ابتدا این نکات را کاملا دقیق مطالعه کنید.


منابع

کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایران انواع PDF و فایل صوتی – تجربهمدت زمان باطل شدن طلسم
مدت زمان باطل شدن طلسم

شاید مکانیسم اثر آن ها گذاردن تاثیر بر مغز و فکر دارنده ی آن ها باشد.

مدت زمان باطل شدن طلسم

به هر حال مکانیسم اثر این طلسمات صرفا تنها به علت اعتمادی که به آن ها داریم به وجود نمی آید بلکه بخش اعظم آن به این علت است که آنان هماهنگ با قوانین طبیعی خلقت کهکشان و آسمان ها هستند و کلمات مقدس آفرینش که در کتاب الهی ثبت و ضبط شده است را به آنان نسبت داده و تقدیم می کنند.

مدت زمان باطل شدن طلسم : حتی با عدم توجه شخص دریافت کننده به آن طلسم و حتی در بسیاری از مواقع فرد دارنده ی طلسم از داشتن طلسم و جادو و قدرت و اثر آن با خبر نیست و در مواقعی حتی نسبت به قدرت طلسم بدبین هم هست، با این حال باز هم این طلسمات کار خود را انجام می دهند.

البته به گفته ی فیزیکدانان و بر اساس مکانیسم قوانین کوانتوم، یک ماده می تواند در یک لحظه در دو محل حاضر باشد.

حتی می تواند یک ماده میلیون ها سال نوری از ما فاصله داشته باشد و بدون اینکه تماس فیزیکی با آن برقرار شود، تاثیر آن را بر روی ما بگذارد.

در زمان آن حضرت، ابعاد عالیه ی علم و دانش آسمانی را در مکتب هایی با حضور آموزگاران معنوی و روحانی که خود از زبردستان علم جادو و سحر بودند، در خاور میانه آموختند.

حضرت سلیمان نبی، سال ها پیش تر شاید به عنوان اولین فراگیرنده ی این علم ( علم کیهانی) و اولین استاد در علوم سحر و جادو شناخته شده باشد.

مدت زمان باطل شدن طلسم : با حمل طلسم مانند جواهری با خود ، صاحب آن می تواند از نیروی مثبت و قوی آن بهره مند شود، نیرو و قدرتی که در صورت عدم حمل این طلسم هرگز تجربه نمی کرد ( این مورد برای طلسم های مثبت صادق است).

بهترین و تاثیرگزارترین طلسمات به زعن بیشتر افراد و گواهی تاریخ طلسمات سلیمانی است.

این آموزگاران روحانی که این طلسمات را برای کمک به خلق، بشر و بهره بردن افراد از قدرت های ماورائی و کیهانی معرفی کردند، کم کم در طول سال ها افراد به این اعتقاد و باور رسیدند که قدرت الهی و حفاظت خداوندی می تواند در اشیایی زمینی (همان طلسمات) جمع شود و هر جا که دارنده ی طلسم به این نیروها نیاز پیدا کرد، خود را آزاد کنند و در خدمت او قرار دهند.

نظر قرآن درباره طلسم چیست ؟

آیا طلسم وجود داره ؟ اگه وجود داره چطور می توان آن را از بین برد ؟

پاسخ:

پرسشگر گرامی با سلام سپاس از ارتباط تان با این مرکز
سحر و جادو و طلسم واقعیت دارد . قرآن وجود آن را تایید کرده، ولی سحر و جادو که حرام و در حکم کفر است، از دست هر کس بر نمی آید .

سنت حاکم بر جهان، قانون عمومی اسباب و مسببات یا همان علت و معلول است. خداوند جهان را آفریده و آن را بر اساس قانون علت و معلول ، نظام داده است . این نظام را بر همه اجزای هستی حاکم کرده و اراده اش بر این است که همه چیز از این مجرا یعنی از طریق علت خودش و با نظم و نظام به وجود آید و دوام یابد و از بین برود .

مدت زمان باطل شدن طلسم : اینکه مؤمنان به پناه بردن به خدا و خواندن دعاها و آیات وارد در این موضوع با خلوص و تضرع دعوت شده اند ، راه نجاتی است در برابر سحر ساحران . اگر خود را به خدا بسپاریم ،هیچ ساحر و غیر ساحری نمی تواند به ما ضربه ای بزند، زیرا که خدا در حق بندگان پناه جو ، باطل السحر و شکننده همه طلسم ها است.

قانون علیت حکم می کند که آهن تیز، برنده باشد . اگر کسی از آن شمشیری ساخت و بر گردن کسی زد ، آن گردن را ببرد . خدایی که چنین اثری در شمشیر تیز قرار داده، به ما انسان ها حکم کرده که شمشیر تیز برای زدن گردن فسادگران و ظالمان ستمگر و… است . نباید آن را به گردن مظلومان بزنید.

مدت زمان باطل شدن طلسم

خدا اجازه داده سحر ساحر اثر کند ،همچنان که اجازه داده استعاذه و پناه بردن مومن هم اثر گذار باشد و تاثیر گذاری سحر ساحر را خنثی کند .بنا بر این خدا راضی نیست که بدخواهان به مقصود خود برسند، ولی برای در امان ماندن آنان لازم نیست قانون حاکم بر آفرینش را نقض کند، بلکه با همان قانون و با معرفی عامل قوی تر به بندگان خود، راه خنثی کردن اثر سحر ساحر را می آموزد.

مدت زمان باطل شدن طلسم : کسی نمی تواند بخت دیگری را ببندد و روند زندگی او را تغییر دهد . این ها همان “دمنده در گره ها” [ النفاثات فی العقد]هستند که با القاهای شیطانی خود و پذیرش ساده لوحانه ما، به اهداف شوم خود می رسند . راه مقابله با این ها هم فقط ایمان و توکل و پناه بردن به خدا و توسل و تضرع به درگاه خدا و اولیای اوست تا به اطمینان قلب برسیم . با مشکلات درافتیم . آن ها را حل کنیم . از سختی ها نهراسیم و شکسته نشویم، بلکه با تحمل و تدبیر آن ها را به شادی تبدیل کنیم .

این گونه نیست که امکان ظلم و ستم و تجاوز و… نداشته باشند ،زیرا اگر این امکان را نداشتند ، امتحان معنا پیدا نمی کرد . باید بتوانید شمشیر به گردن مظلوم بزنید و شمشیر وقتی به گردن او می خورد، باید آن را ببرد تا بتوان به شما گفت با شمشیر به گردن مظلوم نزن. اگر نتوانید بزنید یا اگر شمشیر نیرد ، دیگر نمی توانید بگویید : نزدم و نبریدم.

مدت زمان باطل شدن طلسم : این نقض سنت حاکم بر جهان از خدای حکیم صورت نمی گیرد، همچنان که سنت امتحان خدشه دار می شود . اما خدا برای بندگان پناهگاه قرار داده و آن پناه بردن به خود او است .

از طرف دیگر خدا انسان ها را آفریده و به آن ها قدرت و توان داده ، آنان را به سوی حق دعوت کرده ، از پیمودن غیر آن نهی کرده تا با اختیار و آگاهی رهرو حق یا باطل گردند . آنان هم می توانند رهرو حق شوند و هم باطل .

می توانید برای درامان ماندن از این امور سوره مبارکه صافات ، چهار قل(قل یا ایها الکافرون، قل هو الله احد، قل اعوذ برب الفلق و قل اعوذ برب الناس) ، آیه الکرسی و دعای هفتم صحیفه سجادیه را بخوانید .

باطل شدن طلسم

این در مورد سحر، اما این که می گویند بخت فلان کس را بسته یا محبت فلان زن را از دل شوهرخارج کرده اند و … ، این ها بیش تر همان القاهای روحی و روانی است که ما با پذیرفتن آن ها به القا کنندگان میدان می دهیم . گاهی هم به افراد بی صلاحیت مراجعه کرده و با گرفتن دعاها و دستور عمل های غیر معتبر، به ترویج خرافات دامن می زنیم ، در حالی که اصل مطلب، توهم و خیال بوده و واقعیت خارجی ندارد.

سحر و جادو هم یک سبب است که ساحر با به کار بردن آن بر کارهایی که حرام است، توانمند می گردد . به قول قرآن می تواند بین زن و شوهر اختلاف بیندازد و… ؛ اگر بنا باشد این سبب کارگر نباشد، باید قانون علت و معلول نقض گردد . با وجود علت، معلول وجود نیابد .

بسیاری از چیزهایی که جادو و جنبل می نامیم، القاهای روحی و روانی است که به جهت پذیرش ما، تاثیرگذار شده است . ما می توانیم با اتکال به خدا و با پناه بردن به او، از تاثیر های روحی و روانی در امان باشیم.

مدت زمان باطل شدن طلسم


به این مطلب امتیاز دهید :


نظـــر خود را بنویسید !!

‫۱۴ نظرها

 1. جناب تشکر من یه حسی داشتم که حس میکردم طلسم وارد زندگیم شده

  مطالعه که کردم فایلتونو دقیق متوجه شدم که اصلا چکار میتونم بکنم

 2. من برم کارایی که گفته انجام بدم که زود مدتش بشه و باطلش کنم

  کلی ذوق دارم البته پدرمو در اورده این طلسم دیگه برم شرشو کم کنم

  1. سلام من طلسم جن وخون گرفتم واسه بازگشت معشوق الان روز سومه به بازوم بستم ولی دستم درد میکنه ایا تاثیره این طلسم میباشد ایا با وجود این درد مطمعن شوم که داره روی طرف تاثیر میزاره یا نه

   1. سلام ، عزیز طبق قوانین جهان هستی و آیات قرآنی انسان نمیتواند بدی و حتی خوبی را برای کسی بخواهد

    اگر بدی و خوبی برای کسی بخواهیم تاثیرش برای خود ما هست و در یک صورت فرد مورد نظر اسیب میبیند که قدرت را به این موضوعات داده باشد و پذیرفته باشد که عامل بیرونی در زندگیش تاثیر گذار هست

    در خصوص طلسم جن : پیشنهاد میکنیم اصلا این کار را نکنید چرا که جن های کافر از شما سو استفاده میکنند و وقتی پای این موجودات را در زندگی خود باز کنید عواقب شدیدا بدی به همراه دارد

    برای دیگران طلب خوبی کنید تا خوبی وارد زندگیتون بشود

    اگر قرار بود ما زندگی دیگران را نابود کنیم و هیچ عواقبی برای ما نداشت که الله یکتا در اون صورت عادل نبود که

    دقت کنید – انسان برای بدی کردن به دیگران به این دنیا نیامده بلکه دلایلی خیلی مهم تری دارد که روح شما این جسم را انتخاب کرده است

   1. سلام ، جهت باطل شدن طلسم میتوانید پی دی اف را تهیه و مطالعه و مراحل را انجام دهید تا به لطف و اجازه الله یکتا شما هم به خواست خود برسید

 3. سلام جناب من ی دختری وارد زندگیم شده مشگلات زیاد هستوفال گرفتم میگن طلسمت کرده لطفا راهنماییم کنید

  1. سلام

   وارد بخش مذهبی بشید و دعا های رفع و ابطال طلسم را انجام دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه