فال قهوه آنلاین

برای اولین بار با جدیدترین نوآوری در ایران

فال قهوه و اصول آن | برای گرفتن فال در بهترین حالت شما در ابتدا نیاز هست در حالت ریلکس و آرامش باشید سپس با آرامش کامل قهوه ی خود را در حدی میل کنید که در حد ته نشینی قهوه در انتها ان باقی بماند سپس یک نلبکی روی آن قرار دهید و بلافاصله فنجان را برعکس کنید اگر دقت کنید میبینید که خطوط و نشانه هایی مبهم تشکیل میشود که از بالای فنجان با موبایل خود تصویر گرفته و آنرا در قسمت “بارگذاری تصویر فنجان” قرار دهید


خب حالا چه نیتی بکنم ؟

برای موضوع ازدواج و یا هم برای کار و زندگی نیت کنید و یا موضوعاتی مانند بخشی از کلی زندگی طلاق، جدایی، ازدواج، خرید و فروش ‌و مهاجرت هم میتواند جزئئ از نیت شما باشد

نکته حائز اهمیت اینکه یا نیت شما احساسی باشد یا مربوط به کار یا زندگی جدا از بحث احساسی

حال با تمام این توضیحات آماده اید با انرژی بالا و تمرکز حداکثری و نیت خالص فال قهوه را شروع کنیم !!

پس از نیت و تکمیل فرم زیر به درگاه بانکی متصل میشوید و سپس فال شما بر اساس نیت شما نمایش داده میشود .


  هیچ چیزی اتفاقی نیست !! فال قهوه

  نشانه ها در فال قهوه

  نشانه ها در فال قهوه شاکله اصلی تعریف فال قهوه میباشند هر حیوانی هر شیئی هر مکانی هر حرفی هر نامی رمز و راز خود را دارد که زمانی که اقدام به گرفتن فال میکنید و نیت خود را با تمام وجود احساس کنید خود را در فنجان نشان میدهد

  نشانه ها را باید تفسیر کرد و بدنبال آن به حقیقیت فال قهوه رسید. ما در اینجا بدنبال پیدا کردن نشانه ها برای شما هستیم

  نشانه هایی برای شروع دوباره ، امید دوباره ، رازی پنهان و یا حقیقتی تلخ اما باید دانست این تمام ماجرا نیست بلکه همیشه تلاش ، پشتکار و تعهد لازمه انجام هر کاریست و نباید تمام زندگی را در فال گنجاند بلکه فال مکملی است بر زندگی هیجان انگیز ما .


  فال قهوه چیست ؟

  انسان ها همیشه برای آگاهی از آینده و مسائلی که از آنها بی خبر هستند، اشتیاق فراوانی از خود نشان می دهند یکی از روش های رایج برای پیشگوئی آینده، فال قهوه است.

  خواندن نشانه ها و شکل هایی که در ته فنجان قهوه وجود دارند و تفسیر آنها و نسبت دادنشان به وقایع گذشته، حال یا آینده افراد عموما با نیروی ذهنی صورت می پذیرد.

  برای گرفتن فال قهوه باید از قهوه ترک که پودر آرد مانند و نرمی است، استفاده شود.

  برای این منظور، پس از دم کردن قهوه و نوشیدن آن، ته مانده قهوه به طوری که کمی آب هم داشته باشد در ته فنجان باقی می ماند، سپس نعلبکی را روی آن گذاشته و فنجان را بر می گردانند.

  برای گرفتن فال قهوه نیاز هست پس از چندین دقیقه نعلبکی را از زیر فنجان برداشته و پس از کمی چرخاندن به دو طرف (به منظور پخش شدن قهوه روی آن)، آن را به دیواره فنجان تکیه داده و دوباره کنار می گذارند تا مایع قهوه کمی خشک شود.


  چرا فال قهوه آنلاین

  فال قهوه برای تمام سنین برای تمام جنسیت ها و تمام گرایشت ها برای تمام موضوعات با توجه به نشانه هاست خود را محدود به انجام این کار با رعایت موازین و شروط نکنید .


  منابع

  فال قهوه آنلاین

  دیدن گوی در پایین فنجان قهوه بدین معناست که شما ویژگی و توانایی لازم برای متحد کردن دیگران را ندارید.

  فال قهوه واقعی با این حال نمی توان نیت از پیشگویی‌های بزرگ‌ تاریخ چشم پوشی کرد. از جمله نوستراداموس که پیشگویی‌های بزرگی از انقلاب فرانسه، حملات ۱۱ سپتامبر و جنگ‌های جهانی را انجام داده است.

  برخی افراد معتقد‌اند که با استفاده از نیرو‌های ناشناخته و فراطبیعی می‌توان آینده را پیش بینی کرد.عده‌ای هم بر این باوراند که وقایع از پیش تعیین شده نیستند و واقعیت و آینده بر اساس مجموعه‌ای از اقدامات نیت و تصمیمات روزمره ساخته می شود.

  فال قهوه شما به سیاست «تفرقه انداز و حکومت کن» اعتقاد دارید! از این رو، دیگران به ندرت شما را در کار‌ها و فعالیت‌های گروهی مشارکت می‌دهند.


  نقش ها و اشکال در فنجان قهوه

  طریق سهل و ساده استفاده از فنجان است به این طریق که پس از میل نمودن کامل قهوه فال قهوه نهلبکی را وارون روی فنجان قرار داده و فنجان را بر می گردانند .

  گویند فال بایستی کف فنجان و سطح داخلی فنجان را در مغز خود گسترانده و بشکل یکدایره در آورده و سپس نقوش را بخواند.

  طریقه تفال بوسیله نعلبکی قدری مشکل تر ولی دقیقتر است و به این طریق که قهوه را کاملا میل نکرده بلکه از مایع قهوه مقداری را ته فنجان فال قهوه را نگه می دارند و قبل از وارونه کردن فنجان این مقدار قهوه با رسوب ته فنجان را به یک قاشق یا تکان دادن فنجان خوب بهم زده تا قهوه غلیظی حاصل شود در این حال نعلبکی را روی فنجان قرار داده و وارونه نمائید .

  هیچ مدرک علمی وجود ندارد که بتوان فال قهوه را با تفسیر الگو‌ها و نشانه‌های خاصی آینده را پیشبینی کرد اما با توجه به ناقص بودن دانش امروزی  دلیلی محکم بر وجود یا عدم وجود این علوم ناشناخته وجود ندارد.

  در این صورت نقش قهوه مورد لزوم صاحب فال فقط در دیواره های فنجان و ته فنجان بسته می شود و دیگر چیزی روی نعلبکی نمی رسد .


  سفارش فال قهوه واقعی به صورت آنلاین

  سفارش فالگیر قهوه در واتساپ کمی از قهوه را بعد از خوردن آن داخل فنجان باقی می گذارند. سپس بعد از گرفتن نیت نعلبکی بر روی فنجان گذاشته شده و برگردانده می شود.

  برای تعبیر نشانه ها فنجان به دو نیمه ی نیت افقی تقسیم‌ می‌شود. اشکال نیمه‌ی پایینی گذشته، اشکال نیمه‌ میانی حال، اشکال نیمه بالایی آینده را نشان می‌دهند.

  فال قهوه ارمنی عده ای دلیل آن را قانون جاذبه می دانند؛ هر چیزی را که ما در ذهن خود باور کنیم در آینده عملی خواهد شد‌ و وقایع بازتابی از  باور‌های انسان ها هستند. فراموش نکنید که آینده در دست ماست و ما میتوانیم هر طور که بخواهیم آن را رقم بزنیم.

  هرچقدر تصاویر به لبه فنجان نزدیک تر باشند در آینده نزدیک‌تری اتفاق خواهند افتاد. نشانه‌های فال قهوه آنلاین سمت راست معمولا مثبت تعبیر می‌شوند و اشکال سمت چپ‌ به عنوان نشانه‌هایی از وقایع بد، دشمنان، بیماری ها و … به حساب می‌آیند.

  اضافه های داخل نعلبکی نیت درون فنجان ریخته می شود. و این بار با اشکال داخل نعلبکی فال تعبیر می شود.

  اگر در فالگیر قهوه آنلاین ابر دیده شود دو تعبیر دارد اگر ابر در قسمت بالایی باشد به علم و دانش خدا اشاره می کند و در زندگی تغییرات و نزول برکت را بیان می کند اما اگر در ته فنجان دیده شود برای فرد حوادث ناراحت کننده ایجاد می شود.

  بعد از این که قهوه کمی خنک شده با نگاه کردن به اشکال داخل فنجان تعبیر می شود. بعد از فنجان نوبت نعلبکی است.

  در برخی از کشور‌ها فالگیر‌ ها هم نشانه‌های روی فنجان و هم نشانه‌های روی نعلبکی را می‌خوانند. برای این‌ کار دانش مناسب و داستان پردازی کاریزماتیک نیاز است.


  فال قهوه با اسم شخص

  فالگیر قهوه آنلاین در بین اشکال مشاهده شده صورتهای بروج دوازده گانه و بروج فلکی از اهمیت بیشتری برخوردارند.

  در تفسیر فنجان شکلهای تیره ملاک می باشند ولی بعضی افراد به اشکال سفید نیز توجه می کنند.

  پیش از این گفته شد که فالگیر قهوه با اسم شخص نشانه هایی دارد این نشانه ها جواب هایی نیز دارند که ما در این قسمت برخی از این نشانه ها را به شما آموزش می دهیم. جواب فال واقعی قهوه را ابتدا از نشانه های شروع می کنیم که برای خیلی از افراد نامفهوم است .

  مثلا اگر در فالگیر قهوه با اسم شخص خود آبشاری دیدید که ارتفاع آن تا لبه فنجان آمده باشد نشان دهنده این است که موفقیت تا آخر عمر ادامه دارد؛اگر وسط دیواره فنجان باشد موفقیت تا نیمه زندگی ادامه خواهد داشت.

  برای پیشگویی دقیق تر فال بیننده می بایست به تفاسیر مربوط به این بروج نیز آشنایی داشته باشد.

  معمولا ته فنجان را در محل دل و پیرامون محل وقوع حوادث و وقایع می دانند؛طول تصاویر نشانه طول واقعه است؛ از کف فنجان تا لبه آنرا طول یک عمر به حساب می آورند؛

  کانون خرد : باید توجه داشت که شکل بروج می بایست در فال قهوه فنجان تقریبا مشخص بوده باشد. البته وضوح تصاویر در بقیه موارد آنچنان اهمیتی ندارد ولی شکل بروج و نشان دهنده ذات و ساخت درونی فرد می باشد و می بایست واضح و روشن باشد.

  در واقع با کنار هم قرار دادن نشانه ها جواب مشخص می شود .


  به این مطلب امتیاز دهید :

  5/5 - (1 امتیاز)
  نظرات شما

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  لینک های مرتبط با این مطلب