تراکت پخش کن در اصفهان


زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ , آخرین بروز رسانی: 6 روز گذشته

تراکت پخش کن در اصفهان یکی از مؤثرترین راه‌ها برای دسترسی به تعداد زیادی از مردم است. در اینجا چند پیشنهاد هستند:


یک تراکت با انعام خود در رستوران بگذارید.

اگر شما یک تخلیه کننده سخاوتمند نیستید، تراکت را ترک نکنید. شما نه تنها به سرور خود توهین خواهید کرد، بلکه به عنوان یک مؤمن شهادت ضعیفی را پشت سر خواهید گذاشت.


آنها را در پمپ بنزین قرار دهید.

من معمولا یک تراکت در دسته پمپ بنزین می گذارم.

تراکت پخش کن در اصفهان : در حالی که گاز در حال پمپاژ است، می توانید تراکت ها را در دسته های پمپ دیگر قرار دهید.


آنها را در دستشویی رها کنید.

شما می توانید یک تراکت را در هر غرفه، در هر پیشخوان و غیره قرار دهید.


آنها را همراه با نامه خود قرار دهید.

هر صورت حساب یا نامه ای که از طریق صندوق پستی ارسال می کنید، فرصتی برای ارسال انجیل است. پاکت‌ها را از طریق «پست‌های ناخواسته» خود جمع‌آوری کنید و آنها را رایگان از طریق «پاکت‌های پیش‌پرداخت» ارسال کنید.


آنها را به افرادی بدهید که شما را چک می کنند.

به همه افرادی فکر کنید که پول شما را در رستوران ها، پارکینگ ها، خواربار فروشی ها و غیره می گیرند. هرکسی که به طور خلاصه با آنها روبرو می شوید یک گیرنده بالقوه است.


آنها را در ایستگاه های مختلف بگذارید

در بیمارستان ها، خانه های تشییع جنازه و کتابخانه ها توزیع کنید. با اجازه می‌توانید یک جعبه «رایگان بگیر» راه‌اندازی کنید و آن‌ها را هفتگی یا ماهانه پر کنید. این یک راه عالی برای توزیع صدها تراکت در یک مکان متمرکز است.


آنها را در مجلات و ادبیات در اتاق انتظار قرار دهید.

از اینکه در یک اتاق انتظار با ۵۰ تا ۷۵ مجله به طور بالقوه می توانید به چند نفر دسترسی پیدا کنید شگفت زده خواهید شد.


درها را بزنید.

شخصاً ادبیات انجیل را در محله‌های مختلف پخش کنید. بله- این روش هنوز موثر است و هنوز هم کار می کند.


آنها را به افرادی بدهید که در خانه شما را می زنند.

فرقه های مختلف و گروه های مذهبی اغلب به محله ما سر می زنند و می خواهند ادبیات خود را ترک کنند.

تراکت پخش کن در اصفهان : من همیشه به آنها اجازه می‌دهم اطلاعات خود را با یک شرط بگذارند – آنها مال من را می‌گیرند: تراکتی با ارائه واضح انجیل.


آنها را در هر مکانی در هر زمان به هر فردی بدهید.

شما نمی توانید به شخص اشتباهی در مورد عیسی بگویید!

مطمئن شوید که رساله های شما پیام روشنی از برنامه نجات دارند. اگرچه نقشه ها، مسیرها و اطلاعات تماس مرتبط هستند، اما هیچ چیز مهمتر از این نیست که حقیقت رستگاری به وضوح دیده و درک شود.

تراکت پخش کن در اصفهان : متوجه باشید که هر تراکت تراکت خوبی نیست. ما باید تراکت را چندین بار بخوانیم. سعی کنید آن را به عنوان کسی که گم شده است بخوانید. از خود سوال بپرسید و ببینید که این تراکت چقدر راحت طرح نجات را ارائه می دهد.

لینک مفید : پخش تراکت در شیراز

اطلاعات تماس کلیسا را ​​در دسترس داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که شماره تلفن، وب سایت و آدرس شما در تراکت وجود دارد تا اگر شخصی به اطلاعات بیشتری نیاز داشت بتواند شما را به راحتی پیدا کند.

مطمئن شوید که تراکت شما شیک و زیبا طراحی شده است. این روزها با وجود وزارتخانه های مختلف که چاپ مقرون به صرفه و با کیفیت بالا را ارائه می دهند، هیچ کلیسایی نباید به یک تراکت درجه دو بسنده کند.

تراکت پخش کن در اصفهان : به یاد داشته باشید، پیام موجود در تراکت شما بزرگترین پیام در تاریخ است – آن را روی یک کاغذ با کیفیت خوب قرار دهید!

لینک مفید : تراکت پخش کن در مشهد

همیشه یک دسته بزرگ از تراکت ها را همراه خود داشته باشید (در جیب، در ماشین، روی میز، و غیره) تا مهم نیست کجا هستید، فرصتی برای ترک انجیل داشته باشید.

تراکت پخش کن در اصفهان : بیش از هر چیز بر تراکت های خود دعا کنید و از خداوند بخواهید که افزایش دهد. هر قطعه‌ای که از حال می‌روید یا به جای می‌گذارید، یا دانه‌ای است که در حال کاشت است یا دانه‌ای است که در حال آبیاری است.


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this post
نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.