آلت مصنوعی


امتیاز دهید نظرات شما

🌟 خرید الت مصنوعی جزو شاخه محصولات بهداشتی میباشد که به دلیل نحوه استفاده آنها ، از جنس سیلیکون و کاملا ضد حساسیت میباشند.

🌟 این P.D.F درباره سایز پر طرفدار طول ۲۲ و قطر ۴ سانت میباشد.

🌟 آلت مصنوعی یا همان دیلدو نوعی وسیله که برای روابط شخصی زن و شوهر ها مورد استفاده میباشد.


قیمت : ۳۱.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


آلت مصنوعی و انواع آن

 • ساده ( چسبان به سطوح صاف ) – ارزان ترین نوع
 • تو خالی ( مکمل ) – نام دیگر آن روکش میباشد
 • کمربندار ( دارای قابلیت اتصال ) – معمولا برای رابطه های معکوس میباشد
 • برقی ( ویبره دار ) – هم میتواند چسبان و هم شارژی باشد

همانطور که میبینید تنوع جالبی دارد

 • مثلا نوع چسبان را از نوع شارژی و کمربند دار تهیه کنید در این صورت شما زمانی که نخواستید میتوانید کمربند ان را جدا کنید و ویبره چسبان استفاده کنید و یا حتی ویبره که قابل تنظیم هست را تنظیم و یا خاموش کنید

حال دقت کنید :

 • میتوانید نوع ویبره دار شارزی را که تو خالی هست را انتخاب کنید
 • مثلا میتوانید نوع توخالی را با کمربند تهیه کنید

احکام شرعی استفاده از آلت مصنوعی

حکم شرعی استفاده از آلت مصنوعی مردانه (دخول وسایل فانتزی زناشویی) یا استعمال جسم خارجی از نظر مراجع تقلید به شرح زیر است

 • آیت الله مکارم شیرازی : اگر دیلدو ضرر خاصی نداشته باشد حرام نیست، هرچند بهتر است ترک شود

 • آیت الله سیستانی : جایز نیست

 • آیت الله خامنه ای : در صورتی که توسط اعضای همسر انجام شود اشکال ندارد، ولی اگر ارضا توسط غیر اعضای همسر باشد، جایز نیست

 • آیت الله صافی گلپایگانی : به طور کلی هرگونه التذاذ جنسی زن و شوهر از یکدیگر اگر با اعضای بدنشان باشد، جایز است. ولی با غیر از اعضای بدن جایز نیست

 • آیت الله فاضل لنکرانی : ارضای جنسی همسر با دست و هر جاى بدن، مانعى ندارد. ولى با غیر جسد هرچه باشد، جایز نیست

 • آیت الله هادوی تهرانی : لذت بردن زن و شوهر از یکدیگر به هر شکلی جایز است. ولی داخل کردن اشیایی غیر از اعضای بدن به فرج (واژن)، بنابر احتیاط، جایز نیست

منابع

آلت مصنوعی
آلت مصنوعی

آلت مصنوعی چیست ؟

دیلدو همه کاره ترین محصولات جنسی هستند. برخلاف لرزاننده ، کیرمصنوعی به تنهایی حرکت نمی کند.

اطمینان حاصل کنید که آرام هستید

حتی اگر قصد دارید از یک دیلدو با شریک زندگی خود استفاده کنید ، بهتر است ابتدا آن را بررسی کنید. قیمت آلت مصنوعی احساس خودآگاهی کمتری خواهید داشت و واقعاً می توانید بر احساسات خود تمرکز کنید بدون اینکه توسط یک شریک زندگی منحرف شوید.

آنابل نایت ، متخصص رابطه و روابط لاوهونی کیر مصنوعی چگونگی استفاده از گوزن کوهی و نحوه استفاده بیشتر از محصولات جنسی خود را توضیح می دهد.


خرید کیر مصنوعی

قبل از اینکه از دیلدو خود برای اولین بار خرید آلت مصنوعی استفاده کنید ، خودتان را روشن کنید با این کار معمولاً (چه با برخی از پورنوهای اخلاقی اخلاقی یا داستان های وابسته به عشق شهوانی رایگان).

آلت مصنوعی یکی از شگفتی های خرید دیلدو این است که آنها به اشکال و اندازه های هیچ انسانی ساخته نمی شوند – بنابراین می توانند بعد جدیدی را به زندگی جنسی شما وارد کنند (به معنای واقعی کلمه).

داشتن روحیه بسیار مهم است زیرا اگر احساس بی نظمی یا حواس پرتی می کنید ، نفوذ را دشوارتر می کند – و لذت بخشی کمتری دارد.

از مقدار زیادی روغن استفاده کنید

کیر مصنوعی شما همیشه برای هر نوع نفوذ به محصولات جنسی قیمت دیلدو جنسی به روان کننده احتیاج دارید ، و این به ویژه در مورد کچلی ها صدق می کند. روان کننده های پایه آب تقریباً برای همه افراد در هر شرایطی مفید هستند.


قیمت آلت مصنوعی

قیمت الت مصنوعی سیلیکون بیشتر است کیر مصنوعی برای نفوذ مقعد بهتر است چون مقعد مانند واژن به طور طبیعی روغن کاری نمی کند.

قیمت آلت مصنوعی با این حال ، اگر دیلدو که استفاده می کنید از سیلیکون ساخته شده باشد ، روان کننده بر پایه سیلیکون می تواند به محصولات جنسی آسیب برساند – بنابراین باید از روغن پایه آب استفاده کنید.

کیر مصنوعی قبل از قرار دادن دیلدو ، ببینید وقتی آن را به قسمت خارجی بدن می مالید ، چه حسی دارد. از آن برای ماساژ و تحریک دستگاه تناسلی خارجی مانند ولو ، لابیا یا مقعد استفاده کنید.

قبل از استفاده از محصولات جنسی حتماً روان کننده قرار دهید. آلت مصنوعی اگر از دیلدو برای نفوذ مقعدی استفاده می کنید ، مراقب باشید که احتمالاً در بعضی از مواقع باید لوب را دوباره پر کنید.

کیر مصنوعی شما در اینجا در حالی که نفوذ را افزایش می دهید ، خود را مسخره می کنید. هنگامی که شروع به نفوذ خود با دیلدو کردید ، آن را به آرامی به داخل و خارج حرکت دهید ، و واکنش دهید و با احساس آن سازگار شوید.


آموزش استفاده از دیلدو

الت مصنوعی با استفاده از دیلدو سایز بزرگ تحریک خود را به سطح بالاتری برسانید. و اگر انجام این کار مشکل است ، همیشه می توانید از یک شریک زندگی بخواهید که به شما کمک کند.

الت مصنوعی نفوذ همزمان و تحریک کلیتورال می تواند بسیار لذت بخش باشد ، و ممکن است منجر به یک ارگاسم مخلوط شدید شود.

می توانید طول دیلدو را با نگه داشتن آن توسط شافت ، به جای پایه ، تنظیم کنید. آزمایش با زوایای مختلف قرار دادن می تواند به شما در تحریک نقطه G نیز کمک کند. و ، برخی از دیلدو ها به طور خاص منحنی هستند تا نقطه G شما را برای شما پیدا کنند!

ممکن است با انتهای آن به دهانه رحم خود برسید ، اگرچه این باعث آزاردهنده شدن آن می شود. اگر احساس درد می کنید ، کاری را که انجام می دهید متوقف کنید و پس از استراحت دوباره به آرامی شروع کنید.

نحوه استفاده از یک کیر مصنوعی با یک شریک زندگی همچنین استفاده از یک کیر مصنوعی با یک شریک زندگی سرگرم کننده است. آنها می توانند از آن برای نفوذ به شما استفاده کنند یا می توانید


از کجا تهیه کنیم ؟

آلت مصنوعی  نفوذ عمیق می تواند لذت بخش یا دردناک باشد. اگر محصولات جنسی طولانی دارید

کیر مصنوعی هنگامی که از استفاده از آلت مصنوعی یا دیلدو راحت شدید ، می توانید ریتم ها و سرعت های مختلف را تجربه کنید. تفاوت بین یک حرکت آهسته و ثابت و یک حرکت سریع و نامنظم را احساس کنید.

آلت مصنوعی دقیقاً ببینید چه چیزی برای شما مفید است و سپس این اطلاعات را به شریک زندگی خود منتقل کنید.

خرید آلت مصنوعی برای نفوذ واژن استفاده شوند ، اما فقط برخی از آنها برای نفوذ مقعدی ایمن هستند.

خرید الت مصنوعی کسانی که برای مقعد ایمن هستند ، برای جلوگیری از لیز خوردن آنها به داخل رکتوم ، شعله ور می شوند. کیر مصنوعی باز هم یادتان باشد که از روغن سیلیکون در کنار محصولات جنسی سیلیکونی استفاده نکنید!


خرید الت مصنوعی 

شما نباید از کیر گولوی مشابه در کلیتوریس و مقعد استفاده کنید کیر مصنوعی مگر اینکه از کاندوم استفاده کنید و آن را بین آن عوض کنید یا کثیف را کاملاً بین استفاده با پاک کننده محصولات جنسی تمیز کنید.

اگر در مورد اندازه مورد نظر خود مطمئن نیستید ، به سایر مواردی که برای نفوذ استفاده کرده اید (انگشتان ، آلت تناسلی ، لرزاننده ها و غیره) فکر کنید و یک گوزن دریایی را انتخاب کنید که می دانید مناسب است.

آلت مصنوعی یا همان دیلدو فقط کاری را انجام می دهند که شما به آنها وادار می شوید ، بنابراین انتخاب صحیح یکی از موارد ضروری است. کیر مصنوعی چیزی خیلی بزرگ بگیرید و به راحتی کارساز نخواهد بود.

اگر از آن برای نفوذ مقعدی به یک شریک مبتلا به آلت تناسلی مرد استفاده می کنید ، ابتدا راهنمای ما برای پیوند زدن را بخوانید.


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

نظـــر خود را بنویسید !!

‫۲۲ نظرها

  1. سلام – جهت خرید روی گزینه ی 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟 کلیک کنید و مراحل را طی کنید

  1. ۳ روزه پیش تهیه کردم من هم ازشون راضی هستم// 😋 الان آمدم ببینم جدید آوردن ؟ 😅 کسی میدونه چه زمانی جدیداشو میارن ؟ 💦

   1. سلام – همانطور که میدانید این نوع بسیار پر طرفدار میباشد و با کمی بررسی متوجه میشوید که رضایت زیادی را هم ایجاد کرده – به پاس قدردانی و پاسخ به سوال شما ، سوالتون را با مدیریت درمیان گذاشیتم گفتند فعلا تصمیمی برای ایجاد تغییری در این محصول را ندارند . چنانچه تصمیم به تغییر در محصول گرفته شود => بلافاصله اطلاع رسانی میکنند در سایت و شبکه های اجتماعی – اگر سوال و ابهام دیگری دارید در خدمتتون هستیم !!

 1. آقا الان اگر من ۳۱ تومن پول بزنم واقعا خریدم انجام میشه یعنی ؟ من خیلی جاهای مختلف پول دادما لطفا جوابم بدید

  1. سلام – بله عزیز محصول قابل خرید هست و شما به راحتی میتوانید به فروشگاه متصل بشید و با خرید اینترنتی به راحتی کمتر از ۳ دقیقه محصول را تهیه کنید

 2. اقای کانون خرد خواستم ازت تشکر کنم نه ازین الکیاشا بابا من کلی خرید اینترنتی کردم یا سرعت سایتشون داغونه که ادم روانی میشه یا اصلا نمیشه خرید کرد الکی میان ۴ تا دری وری میزارن تو سایتشون تشکر ویژه ازتون من اخر شب اومدم خریدم راحت انجام دادم بهتون راحت کارم راه انداخت الان یادم افتاد بیام ازتون تشکر کنم یه خدا قوت بگم من یه هفته دنبال این بودم هیچ جا نداره لامصبو نمیدونم چرا

  من راستش اول با راحتی سایتتون حال کردم این سلطانم که خریدم که اصلا من این همه خوشبختی مگه داریم

  یادم رفت چی میخواستم بگم در کل دم هر چی کانون خردیه گرم که ساعت ۴ صبح کار منو راه انداخت خدا کارتون راه بندازه موفق باشید

  1. سلام – جهت خرید محصول مد نظرتون روی گزینه ی 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟 کلیک کنید تا شما هم به راحتی محصول مد نظرتون را تهیه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.