انواع قرص ویاگرا


امتیاز دهید نظرات شما

🔷 انواع قرص ویاگرا | فهرست PDF :
🌟 ۱- بهترین نوع این قرص اصل چیست ؟
🌟 ۲- عوراض مصرف قرمز و طلایی !!
🌟 ۳- فواید مصرف انواع قرص ؟!!
🌟 ۴- طریقه مصرف قرص ویاگرا


قیمت : ۳۱.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


برای اکثر بیماران، از قرص ۵۰ میلی گرمی استفاده می شود. این قرص را می توان ۳۰ دقیقه تا ۴ ساعت قبل از شروع فعالیت جنسی آغاز کرد، اما بهترین زمان پیشنهادی برای استفاده از آن یک ساعت است.

قرص ویاگرا را تنها یک بار در طول ۲۴ ساعت می توان استفاده کرد. بیشترین مقدار این قرص ۱۰۰ میلی گرم و کمترین مقدار آن ۲۵ میلی گرم است.


منابع

کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایران انواع PDF و فایل صوتی – بخش جنسیانواع قرص ویاگرا
انواع قرص ویاگرا

انواع قرص ویاگرا چیست ؟

انواع قرص ویاگرا با تاثیراتی که بر روی بدن می‌گذارد، بیشتر به عنوان قرص راست کننده مردان شناخته شده و همچنین با افزایش توانایی جنسی و بهبود نعوظ سبب بالا رفتن کیفیت رابطه می‌شود.

با افزایش سن در مردان، هورمون دیگری در بدن فرد تولید می‌شود که نام آن آندروژن است. انواع قرص ویاگرا این هورمون باعث کاهش میل جنسی در فرد می‌شود و باعث می‌شود فرد نتواند توانایی جنسی قبلی خود را داشته ‌باشد.

لینک مفید : قرص ویاگرا قرمز یا طلایی ؟

از ویژگی‌ها و خواص هورمون تستوسترون می‌توان به افزایش میل جنسی و رسیدن به نعوظ کامل در آقایان اشاره‌ کرد.

نکته مهمی که معمولا افراد نسبت به آن دچار سوتفاهم می‌شوند این است که با وجود این قرص همچنان به تحریک طبیعی جنسی نیاز دارید.

انواع قرص ویاگرا نکته جالب توجه قرص ویاگرا قرمز آن است که ابتدا برای حل مشکلات قلبی و عروقی مانند فشار خون روانه بازار شد.

لینک مفید : ویاگرا از کجا تهیه کنیم ؟

ویاگرا VIAGRA (سیلدنافیل) برای درمان نعوظ و ناتوانی جنسی در مردان تجویز می‌گردد. با افزایش جریان خون به آلت تناسلی موجب نعوظ در هنگام تحریک جنسی می‌شود.

انواع قرص ویاگرا پس از چندی که تاثیر این قرص به روی بدن شناسایی شد دانشمندان متوجه شدند که قرص ویاگرا در درمان این مشکلات تاثیر آنچنانی ندارد.

داروی ویاگرا قرمز یا طلایی از سال ۱۹۹۸ به طور رسمی به بازار وارد شد. سازمان غذا و دارو این قرص را برای درمان اختلالات جنسی تایید کرد.


دز های مصرف انواع این قرص مهم است 

قرص ویاگرا ۴ عددی در واقع یک ورق قرص ویاگرا است که در بسته بندی ۴ عددی ارائه می گردد.

انواع قرص ویاگرا در عوض متوجه شدند که قرص ویاگرا تاثیر مثبتی به روی عملکرد جنسی فرد می‌گذارد. این قرص مشکلات نغوظ و ناتوانی در تجربه چندبار پشت هم را درمان می‌کند.

لینک مفید : خرید قرص ویاگرا

ویاگرا قرمز یا طلایی این قرص را یک تا دو ساعت قبل از انجام عمل جنسی مصرف کنید. اول باید مطمئن شوید که مصرف این قرص برای شما تاثیر گذار بوده است.

اگر تحریک جنسی انجام نشود، این قرص هیچ بهبودی انواع قرص ویاگرا در عملکرد جنسی شما ایجاد نمی‌کند. همچنین این قرص برای درمان بی میلی مردان فایده‌ای ندارد.

مصرف قرص سیلدنافیل به افزایش میزان تستوسترون کمک می‌کند و به دنبال آن رسیدن به نعوظ کامل ممکن می‌شود و همچنین تولید مایع منی در فرد افزایش می‌یابد.

به همین دلیل افرادی که به میزان کافی در بدن انواع قرص ویاگرا آن‌ها هورمون تستوسترون وجود داشته باشد، می‌توانند تجربه رسیدن به نعوظ کامل و طولانی مدت را داشته باشند.


خرید انواع قرص ویاگرا اصل

توصیه می کنیم از خرید قرص های درمان کننده ناتوانی جنسی از طریق اینترنت یا تبلیغات غیرمجار ماهواره ای خودداری کنید. مصرف ویاگرا قرمز یا طلایی در افراد سالم، عمدتا خطر جدی به همراه ندارد.

انواع قرص ویاگرا به طور کلی برخلاف تصور عامه ی جامعه، ویاگرا باعث افزایش فشار خون نمی شود؛ بلکه فشار را به علت انقباض شدید عروق، کاهش می دهد. اغلب داروهای قلبی با این دارو تداخل ندارند.

لینک مفید : قرص ویاگرا اصل

قرص ویاگرا قرمز زمانی که مرد در حال تحریک جنسی است، اما تحریک جنسی اش درست عمل نمی کند، قرص ویاگرا طلایی پاسخ نعوظ را بهبود می بخشد. اگر هیچ محرک جنسی وجود نداشته باشد، ویاگرا قرمز یا طلایی هم کار نخواهد کرد.

این دارو دارای دوز ۱۰۰ میلی گرم از ماده سیلدنافیل است و تاثیرات مشابه نمونه ۳۰ تایی دارد. ویاگرا را می‌توان یکی از مهم‌ترین داروها در انواع قرص ویاگرا حوزه‌ی مسائل جنسی دانست.

باعث گشاد شدن شریان ها در آلت می شوند، به طوری که شریان ها و بافت نغوظ با خون پر می شوند. ویاگرا از تخریب cGMP جلوگیری می کند، بنابراین جریان خون و نعوظ می تواند ادامه یابد.

علاوه بر ویاگرا داروهای دیگری مثل سیالیس نیز برای سلامت قلب خطرساز است.

انواع قرص ویاگرا مثل هر داروی دیگری که برای درمان اختلالات جنسی تجویز می شود، امکان سکته قلبی را بالا می برد. 


این قرص را از کجا بخریم ؟

مصرف این دارو با داروهای کاهنده‏ فشار خون و الکل، احتمال کاهش شدید فشار خون را افزایش می‏ دهد.

انواع قرص ویاگرا طلایی مصرف این دارو در افرادی که دچار بیماری عروق کرونری هستند یا به عبارتی دیگر قبلا سکته قلبی کرده اند یا در معرض آن قرار دارند، بهتر است با نظر پزشک صورت گیرد.

تنها دارویی که سبب تداخل با ویاگرا قرمز یا طلایی می شود قرص ویاگرا قرمز داروهای بر پایه ی نیترات مانند : نیتروکانتین، ایزوسورباید مونونیترات انواع قرص ویاگرا ایزوسورباید دی نیترات، قرص یا اسبری زیر زبانی نیتروگلیسیرین، نوارها و برچسب های ترابوستی نیتروگلیسیرین است.

ماده فعال موجود در ویاگرا قرمز سیلدنافیل است که از نظر پزشکی به عنوان بازدارنده PDE5 شناخته می شود. سیلدنافیل قرمز یا طلایی آنزیمی را تنظیم می کند که جریان خون را در آلت تناسلی تنظیم می کند.


بهترین قیمت انواع قرص ویاگرا

ویاگرا قرمز یا طلایی می تواند به مردانی که نمی توانند به دلیل اختلال عملکرد نادرست نغوظ خود را به دست آورند و یا حفظش کنند،کمک کند.

وقتی تحریک جنسی رخ می دهد، نیتریک اکسید توسط سیستم عصبی در بافت نغوظ آلت تناسلی آزاد می شود. اکسید نیتروژن یک آنزیم را تولید می کند که منوفسفره گوانوزین (cGMP) آن را تولید می کند.

انواع قرص ویاگرا با افزایش جریان خون در آلت تناسلی مرد که به مردان کمک می کند نعوظ را به اندازه کافی مناسب برای رابطه جنسی داشته و حفظ کنند ، کار می کند.

ویاگرا طلایی سیلدنافیل به نعوظ کمک می کند اما به تحریک طبیعی به عنوان محرک اعتماد می کند. مهار کننده های PDE5 در شرایط تحریک جنسی روند طبیعی تحریک را تکثیر می کنند و جریان خون را به آلت تناسلی افزایش می دهند.

این ماده و دیگر مهارکننده های PDE5 مانند تادالافیل ، وردنافیل و آوانافیل ، در صورت عدم نعوظ ، از روابط جنسی پشتیبانی انواع قرص ویاگرا می کنند.


به این مطلب امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لینک های مرتبط با این مطلب