آموزش خلسه | آموزش اصولی خلسه همراه با داستان


امتیاز دهید نظرات شما

🔷 آموزش خلسه کامل به همراه داستان | آموزش کامل خلسه | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- خروج اثیری یا رویای روشن کدام یک ؟

🌟 ۲- بعد اثیری در پرواز روح

🌟 ۳- به یاد آوردن همه چیز


قیمت : ۳۱.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


آموزش خلسه کامل به همراه داستان | آموزش کامل خلسه | با اِعمال کنترل کافی بر چاکراھا، انرژی لازم جھت سطوح بالاتر فراھم خواھد گشت. تولید یک نوع انرژی بخصوص، آگاھی را تا آن سطح بالاخواھد برد و بدن لطیف مربوطه را دارای انرژی خواھد ساخت.

این امر معمولاً از طریق بالا کشیدن انرژی، ضمن مدیتیشن آگاھانه و کاربرد انرژی روی چاکراھا تحقق خواھد یافت. در اینصورت آگاھی می تواند آن سطح از وجود را تجربه نماید.

در صورتیکه انرژی کافی موجود و شرایط لازم فراھم باشد، شخص مدیتیشن کننده می تواند آن بدن لطیف بخصوص را مستقیماً وارد بعد طبیعی نماید.

بسته به مھارت و استعداد طبیعی شخص مدی تیشن کننده، ھرگاه بدنی که در سطح بالاتر قرار دارد انرژی یافته و از تن خارج شود، بدنھای سطوح پائین تر نیز خارج خواھند شد.

آموزش خلسه | بدن اثیری محتوی کلیه بدنھای لطیف دیگر می باشد و می تواند ضمن خروج ،کالبد ذھنی را به بعد ذھنی وارد کند و ھمچنین سایر کالبد ھا را به بعد مخصوص خود بفرستد.

این موضوع گاھی سبب می شود که از یک بار خروج، چند گروه خاطره حاصل شود. قاعده کلی این است که ھر بدن لطیفی که محتوی بیشترین مقدار انرژی باشد، پایدارترین خاطرات را خواھد داشت.

این خاطرات پا برجا ھمانھائی ھستند که به محض بازگشتن به حالت بیداری بوسیله ذھن فیزیکی یادآوری می گردند


منابع

آموزش خلسه کامل به همراه داستان | آموزش کامل خلسه | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتیآموزش خلسه کامل به همراه داستان
آموزش خلسه کامل به همراه داستان

آموزش خلسه

خلسه حالتی آرامش بخش است که هر کس آن را تجربه کرده باشد می داند که چه حس لذتبخشی در آن نهفته است.

پس از آنکه جسم به آرامش رسید، نوبت به ذهن‌آگاهی می‌رسد. فرد برای فعال شدن ذهن ناخودآگاه به نقطه روبروی خویش خیره جن در منزل می‌شود و در حالی‌که پلک نمی‌زند، به تصاویر مبهم آموزش خلسه نقطه روبرو دقت می‌کند و به صداهای مبهم درونش گوش فرا می‌دهد؛

خلسه همیشه وجود داشته و در طول تاریخ به شکل های مختلف از آن استفاده می کرده اند. با ما همراه باشید تا در مورد خلسه و کاربردهای آن بیشتر بدانیم.

فرد می‌تواند چشمانش را ببندد تا تصاویر را پشت پلک‌هایش ببیند. مشکل بستن چشم‌ها این است که شخص ممکن است به خواب برود.

یا به عبارتی می توان گفت آموزش خلسه در این مرحله جادو و جادوگر امواج ذهنی در حالت آلفا در آمده و هم اکنون تلقین پذیری ذهن افزایش می یابد.

کسی که به خلسه وارد شده، برای خارج شدن از حالت خلسه نیاز به تلقین‌هایی متضاد با تلقین‌های ابتدایی دارد؛ از انگشت کوچک پا شروع کند، آن را تکان دهد و به خودش القا کند که حس به اندام هایش برگشته میدان انرژی انسان بدنش وزن طبیعی خود را دارد، پس از آن بدن که اندکی سرد شده بود، کم‌کم گرمای طبیعی خود را به‌دست می‌آورد.


آموزش خلسه عمیق به صورت پی دی اف

شخص در جایی آرام نشسته یا دراز می‌کشد. هیچ‌یک از اندام‌ها نباید منقبض باشند. سپس حالت بی‌حس شدن را از نوک انگشتان پا تا سر به خودش تلقین می‌کند، به این صورت که تصور می‌کند اندام‌هایش هیچ حسی ندارند و بدن لَخت و سنگین شده است.

در همان حال عمیق آموزش خلسه منظم نفس کشیده قوانین کائنات اعداد را به‌صورت معکوس از پنجاه تا صفر می‌شمارد.

شمارش اعداد به آهستگی صورت می‌گیرد و با هر عدد فرد به خودش تلقین می‌کند که آرام و آرام‌تر می‌شود.

حالت خلسه همراه با احساس وانهادگی، رهایی اتصال ذهن به بدن آرامش خاصی است که با فعال شدن اعصاب پاراسمپاتیک و نرمال کردن کنش‌های بیولوژیکی و همین طور با تمرکز و تلقین ناخودآگاه هم همراه می شود.

خلسه حالتی در ذهن آموزش خلسه بین خواب و بیداری که بدن در آن کاملا در آرامش و ریلکسی قرار دارد. راز خود هیپنوتیزم هوشیاری و آگاهی ذهن در این مرحله پایین آمده اما کنترل از وضعیت موجود همواره وجود دارد.

فردی که شرایط روحی وارد شدن به خلسه را داشته باشد، پس از حدود پانزده تا سی دقیقه تصاویری را مشاهده خواهد کرد که مربوط به مکان و زمان دیگری است.


آموزش به صورت پی دی اف

علت خلسه برآیند اتفاقاتی است که برای جسم و روح پیش می‌آید. در حالت خلسه حواس پنج‌گانه غیرفعال شده، فرد از آگاهی فاصله می‌گیرد و هوشیاری او نسبت به اتفاقات اطراف کاهش می‌یابد.

در حالت خلسه مثبت، اعصاب انبساط هاله پاراسمپاتیک فعال می‌شود و بدن به حال آرامش یا ریلکسیشن درمی‌آید. آموزش خلسه از دیدگاه عصب شناسی خلسه تغییر در سیستم عصبی بدن است که با توجه به نوع خلسه یعنی مثبت یا منفی بودن، دلایل متفاوتی خواهد داشت.

هرچند خلسه‌های طبیعی، منتج از بی‌تعلق بودن و وارستگی روح است، با تکنیک‌های متافیزیک نیز می‌توان به خلسه دست یافت.

ذهن ناخودآگاه فعال می‌شود و افکار راه رفتن روی آب احساساتی را تجربه می‌کند که در حالت طبیعی از آن‌ها آگاهی ندارد.

آنچه که باعث اهمیت خلسه می شود این است که در خلسه ضمیرخودآگاه انسان کنار می رود و می توان از آن عبور کرد آموزش خلسه به ضمیرناخودآگاه که همه ی باورهای انسان در آن ذخیره شده نفوذ کرد و در آنجا هر چه که نیاز به اصلاح دارد را درست کرد.

درحالی‌که حالت آرامش و فعال شدن اعصاب پاراسمپاتیک متعلق به خلسه مثبت است؛ در نوع دیگر خلسه یعنی خلسه منفی، سیستم عصبی سمپاتیک که در زمان ترس و استرس فعال می‌شود، به‌کار می‌افتد و با تحریک شدید عضلات و اضطراب همراه است.

که این کار توسط تاکیدها و تلقین ها و تصویرسازی ها صورت می گیرد یا به عبارتی در خلسه ذهن را به راحتی می توان شرطی کرد


نشانه های خلسه عمیق اصولی

حتی شما هم در مرحله خلسه قرار گرفته اید زمانی که می خواهید به خواب بروید یا زمانی که بیدار می شوید و چشمان خود را باز می کنید آموزش خلسه در حالت خلسه هستید یا گاهی اوقات در حالت نیمه خلسه قرار می گیرید مثلا وقتی از چیزی خیلی خوشحال می شوید یا خیلی غم و ناراحتی دارید یا آهنگی مورد علاقه را گوش می کنید.

از منظر عرفانی خلسه حالتی از جذبه و کشش به طرف خداوند است که عارف پس از طی مراحل سیر و سلوک به آن دست پیدا کرده و از عالم ماده جدا شده، با ابعاد الهی وجود خویش و ذات الوهیت ارتباط برقرار می‌کند.

در حالت خلسه مثبت ضربان قلب آرام شده، امواج ذهنی در شرایط آلفا قرار می‌گیرند و ذهن کاملاً آگاه و بیدار می‌شود؛ در این آموزش خلسه حالت تلقین‌پذیری نیز افزایش خواهد یافت که می‌تواند القای مثبت یا القای منفی صورت بگیرد.

پس خلسه همیشه وجود داشته است و روانشناسان و صوفیان و عرفا و شعرا و ….هر کدام تعریفی از آن دارند و هر کدام به شکلی متفاوت از آن استفاده می کنند.


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه