اتصال ذهن به بدن | آموزش اتصال ذهن به بدن


امتیاز دهید نظرات شما

اتصال ذهن به بدن ….؟ باوجود پیشرفتهای شگرف که هر روز در علم پزشکی شاهد هستیم،اما درواقع درشروع راهی که به درک کامل توانایی های مغز منتهی می شود قرار گرفته ایم؛

کانون خرد ماندگار ایران : بعنوان مثال اثر دارونماها نشان میدهد باوری که در ذهن بیمار درمورد امکان بهبودی شکل میگیرد قادر است باعث ایجاد بهبودی یا وخامت حال بدن شود.سال ها است که انسان از قدرتهای ذهنی افرادی که در شرایط خاص میتوانند بر درد چیره شوند و یا زخم و بیماری را مداوا کند حیرت زده شده است.

با کمک روانشناسی و و استفاده از روشهای ذهنی مانند هیپنوتیزم و القاء تلاشهای فراوانی برای رسیدن به روشی علمی برای استفاده از قدرت های مغز در بهبود بیماری انجام شده است.بنظر میرسد قدرت مغز در کنترل اندام و التیام خود به حدی شگفت انگیز است که درصورت پیداشدن راهی برای استفاده از این قدرت عظیم طب نوین کاملا دگرگون خواهد شد؛اگر چه هنوز جوابی برای چگونگی این قدرت و چرایی مخفی بودن آن از خود آگاه ذهن یافت نشده است.

درانتها خاطر نشان میکنم باور به مسایل اثبات نشده اگرچه هیجان انگیز است اما میتواند دری باشد به سوی شیادان تا نتوان پدیده ایی را تکرار و آزمایش کرد زیرا از نظر علمی پدیده های ماورایی غیر قابل اثبات هستند.

سالهاست بنیاد جیمز رندی جایزه ایی یک‌میلیون دلاری رابرای اثبات فقط یک واقعه ماورالطبیعه اختصاص داده است ،اما هیچکس موفق به دستیابی آن نشده است،که این خود اثباتی هست بر بی اساس بودن ادعاهایی مثل طالع بینی و یا آینده بینی.
آیاشما نیز شاهد پدیده ایی غیر قابل توضیح بوده اید ویا نزدیکانتان چنین تجاربی را داشته


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه


لینک های مرتبط با این مطلب