امپت | آیا میدانید امپت ها چه کسانی هستند؟


امتیاز دهید نظرات شما

امپت ها چه کسانی هستند؟ امپت ها،افراد حساس به انرژی چه کسانی هستند ؟ و چه خصوصیاتی دارند؟

امپت ها افرادی هستند که نسبت به دیگران حساسیت بسیار بالاتری نسبت به انرژی ها دارند و به همین دلیل جهان هستی را متفاوت از دیگران حس و تجربه می کنند. و همین سبب مهربانی ،درک و شفقت بالای آنها می باشد و از طرفی دیگر بیشتر نسبت به دیگران آسیب پذیر هستند زیرا هر چیزی که در محیط اطراف و فضای انرژی شان رخ می دهد را با پوست و گوشت و استخوان شان عمیقا حس می کنند.

چند نکته در باره «امپت »ها Empaths ( افراد حساس به انرژی )

۱ – ما متهم می شویم که بیش از حد حساس هستیم.چیزی بیش از حد در ما وجود ندارد. ما در تماس با انرژی خودمان و انرژی دیگران، هر چیز مثبت و منفی را عمیقا حس می کنیم .

۲ – ما نمی توانیم دروغ را تحمل کنیم.ما به سرعت می توانیم دروغ را تشخیص دهیم.بیشتر مردم این را نمی دانند. دروغ شنیدن برای ما وحشتناک است. با احساس کردن دروغ در هر جنبه ای از یک رابطه، معمولا آن را تمام می کنیم.

۳ – تصاویر منفی در رسانه ها مستقیما روی ما اثرمی گذارند.ما از اخبار دوری می کنیم. وقتی موضوعی ناراحت کننده می بینیم ،تا مدتی به هم می ریزیم. تصور کنید درد و رنجی که در اخبار می بینید را خودتان هم احساس کنید. ما اینطوری هستیم.

۴ – مکان های شلوغ را نمی توانیم تحمل کنیم.چه شخصیت درونگرا داشته باشیم و چه برونگرا، خیلی سریع از جاهای شلوغ خسته می شویم. احساس کردن و جذب مقدار زیادی از انرژی، طاقت فرساست. اگر هم به کنسرت و مسابقات ورزشی برویم، دلمان می خواهد هرچه سریعتر آنجا را ترک کنیم.

در ادامه به سایر خصوصیات امپت ها می پردازیم:

۵- ما عاشق درمانگری هستیم.امپت ها خواهان سلامتی شما هستند. اگر توصیه های ما را به کار ببرید به نفع تان خواهد بود.

۶ – نسبت به محرک ها و داروها حساس هستیم.قهوه، برخی از چای ها، نوشابه های انرژی زا …ما را نسبت به دیگران بیشتر مضطرب و بیقرار می کنند. سعی می کنیم از داروها دوری کنیم ، به خاطر عوارض جانبی زیادی که تجربه می کنیم.

۷ – ما فقط می توانیم خودمان باشیم.مانند همه افراد صادق ،امپت ها بهترین دوستانی هستند که می توانید داشته باشید. ما می دانیم که هستیم . این دیگران اند که با طبیعت حساس و رفتار صادقانه ما مشکل دارند.

۸- ما تجربه های شما را تجربه می کنیم.وقتی یک فرد نزدیک ، بیمار، افسرده و یا بیقرار می شود، ما همان علائم را نشان می دهیم و درگیر همان حالت ها می شویم.

۹– ما حیوانات را دوست نداریم، عاشق آنها هستیم.وقتی حیوانی را در طبیعت می بینیم، روح خالص و بی نقص او را می بینیم. ما با آنها مثل یک دوست حرف می زنیم و حدس بزنید…. آنها هم جواب ما را می دهند.

۱۰- خستگی شدید و بیحالی برای ما عادی است.از آنجایی ما زیادی از دیگران جذب می کنیم، فقط با مشکلات عاطفی و ذهنی خودمان دست به گریبان نیستیم .

۱۱- ما به آسانی حواسمان پرت می شود.شاید به خاطر حساسیت به هر چیزی در اطرافمان، براحتی تمرکز خود را از دست می دهیم. خیلی وقت ها هم از چیزهای کوچکی که دیگران به آن توجهی نمی کنند، لذت می بریم.

۱۲- اگر توصیه ای می کنیم ، آن را به کار ببرید.وقتی راهکاری ارائه می دهیم به آن گوش کنید. ما می دانیم چه داریم می گوییم. و اگر بی توجهی نشان دهید، ما را ناراحت می کنید.

۱۳- تحمل خودشیفتگی را نداریم.اگر به ظاهر و اسم و رسم و پول و … خودتان می نازید، از ما دور شوید.

دو خصوصیت باقیمانده از امپت ها

۱۴- بعضی از صداها واقعا ما را آزار می دهند.نه تنها صداها، بلکه برخی از بافت ها ، پارچه ها، نور زیاد ، شلوغی و سروصدا ما را آزار می دهد. برعکس ، صداهای ملایم، نرمی و لطافت و طعم های خوب ، را خیلی دوست داریم.

۱۵- ما شنونده های بی نظیری هستیم.می توانید هرقدر دلتان می خواهد در باره زندگی تان به ما بگویید و ما گوش می کنیم.ما تمام آن فراز و نشیب ها را از درون با شما تجربه می کنیم. و از همه مهمتر اینکه قضاوت نمی کنیم.ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم نه اینکه شما را اذیت کنیم

بخش متافیزیک کانون خرد ماندگار ایران


به این مطلب امتیاز دهید :

3.7/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه


لینک های مرتبط با این مطلب