ماتریکس | اگر میخواهید در بند ماتریکس بمانید تقلید کنید


امتیاز دهید نظرات شما

اگر میخواهید در بند ماتریکس بمانید تقلید کنید : تقلید در لغت به معنای قلاده بر گردن نهادن است و همینطور در علم روانشناسی به عنوان عاملی برای انتقال اطلاعات محسوب میشود .


اما چگونه اطلاعاتی ؟

کانون خرد ماندگار ایران : بخش متافیزیک : خیلی از این قلاده ها ، تارها و بندها که با تقلید به آن ها وصل میشویم ، نامرئی هستند . در موارد بسیار حتی ما از وجود آن ها بی خبر هستیم ، البته قابل مشاهده نبودنشان با چشم ، هرگز به این معنی نیست

که این تارها ناچیز و بی اهمیت هستند ، چه بسا این زنجیرها به قدری محکم هستند که بسیاری از افراد تا پایان زندگیشان در بند آن ها می مانند و تمام وجوه زندگیشان و سرنوشت روحشان تحت تاثیر همین بندها و قراردادهای نامرئی میباشد .

تقلید کردن ، یکی از ساده ترین راه ها برای ورود به ماتریکس و بستن قرارداد به شکل ناخوداگاه با ماتریکس است .

حتما برای شما پیش آمده که در یک دورهمی دوستانه ، صمیمی یا اجتماعی ، موضوعی با انرژی بسیار زیادی توجه شما را جلب کرده و سپس در تنهایی ساعت ها خود را مشغول فکر کردن و در مسیر انجام آن یافتید .

یا در لایه ایی ظریفتر با دیدن ظاهر ، رفتار یا طرز پوششی فردی ، به طور ناخوداگاه تمایل به ایجاد همان رفتار و ظاهر را در خود داشته اید .

امروز شاخص بورس صعود کرد بهترین زمان سرمایه گذاری هست ، فردا همه قرار هست جشن بگیرند ، چقدر فلانی با عمل ، زیبا شده !! و…. گرچه این جملات را بسیار می شنونیم اما از تاثیر گذارترین ابزارهای نامحسوس جمعی است که مسیر های زندگیمان را تغییر می دهند .

مُد و تبلیغات ابزارهای بسیار قدرتمند تاریکی محسوب میشود که به سادگی می تواند بخش خلاقانه – شهودی روح و جریان تفکری شخص را خاموش کرده وانرژی های که باید صرف ماموریت روحیتان شود در مرداب اهداف ماتریکس گرفتار میکند.

تقلید ، آنجا می تواند دشمن اصلی انسان محسوب شود که عمده جریان انرژی خواری ماتریکس را تغذیه میکند و شخص مشغول سرگرمی ها و لذت های ماتریکسی شده و انرژی ارزشمند روح خود را که فرا زمینی های بدون روح از آن بی بهره اند را دو دستی تقدیم ماتریکس می کند .

فلسفه خلق ماتریکس توسط بدون روح ها ، چیزی جز انرژی خواری از روح شما و خریدن زمان برای خودشان نیست . که این هدف را با خاموشی خوداگاهی و به راه انداختن جریان تقلید در انسان ، به راحتی دست پیدا میکنند

از اکتشافات اخیر دانشمندان در حیطه عصب شناسی ، سلول های تخصصی به نام نورون های آینه ایی در قشرمغز می باشد ، مکانیزم عملکرد این نورون ها در مغز ما به این شکل است که رفتار دیگران را مانند آینه ایی در ما بازتاب میکند و ما توانایی تقلید و یادگیری همان رفتار را خواهیم داشت .

و در شکل پیچیده تری این نورون ها توانایی همدلی و همذات پنداری و… را هم در ما فعال میکنند .

چنانچه جریان خودآگاهی در شما فعال نباشد ، به عبارتی جسم و ذهن و مغز شما در خدمت روحتان نباشد ، مغز شما در جهت اهداف ماتریکس به صورت ناخوداگاه و هیپنوتیزم شده عمل میکند .

موضوع جالب توجه این است که نورون های آینه ایی که در مغز زنان است با نورن هایی آینه ایی در مغز مردان بسیار متفاوت است و به دلیل انطباق احساسی زنان، فعالیت این نورون ها در زنان به شکل ویژه ایی فعال تر می باشد .

به همین دلیل زنان توانایی همدلی و همذات پنداری را بیشتر از مردان دارند .

البته قسمت تاریک این موضوع این است که به دلیل همین قابلیت ذاتی و مغزی در زنان که باعث میشود موضوعی را تا چندین برابر به صورت آینه ایی انعکاس دهند ، خاموش بودن جریان خودآگاهی ، آن ها را نه تنها به راحتی وارد ماتریکس کرده و روحشان گرفتار قراردادهای تاریک کرده بلکه این سیستم را تا چندین برابر قدرتمند میکنند .


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه


لینک های مرتبط با این مطلب