اگر میخواهید در بند ماتریکس بمانید تقلید کنید


امتیاز دهید نظرات شما

اگر میخواهید در بند ماتریکس بمانید تقلید کنید : تقلید در لغت به معنای قلاده بر گردن نهادن است و همینطور در علم روانشناسی به عنوان عاملی برای انتقال اطلاعات محسوب میشود .


اما چگونه اطلاعاتی ؟

کانون خرد ماندگار ایران : بخش متافیزیک : خیلی از این قلاده ها ، تارها و بندها که با تقلید به آن ها وصل میشویم ، نامرئی هستند . در موارد بسیار حتی ما از وجود آن ها بی خبر هستیم ، البته قابل مشاهده نبودنشان با چشم ، هرگز به این معنی نیست

که این تارها ناچیز و بی اهمیت هستند ، چه بسا این زنجیرها به قدری محکم هستند که بسیاری از افراد تا پایان زندگیشان در بند آن ها می مانند و تمام وجوه زندگیشان و سرنوشت روحشان تحت تاثیر همین بندها و قراردادهای نامرئی میباشد .

رازهای كائنات
بخوانید

تقلید کردن ، یکی از ساده ترین راه ها برای ورود به ماتریکس و بستن قرارداد به شکل ناخوداگاه با ماتریکس است .

حتما برای شما پیش آمده که در یک دورهمی دوستانه ، صمیمی یا اجتماعی ، موضوعی با انرژی بسیار زیادی توجه شما را جلب کرده و سپس در تنهایی ساعت ها خود را مشغول فکر کردن و در مسیر انجام آن یافتید .

یا در لایه ایی ظریفتر با دیدن ظاهر ، رفتار یا طرز پوششی فردی ، به طور ناخوداگاه تمایل به ایجاد همان رفتار و ظاهر را در خود داشته اید .

امروز شاخص بورس صعود کرد بهترین زمان سرمایه گذاری هست ، فردا همه قرار هست جشن بگیرند ، چقدر فلانی با عمل ، زیبا شده !! و…. گرچه این جملات را بسیار می شنونیم اما از تاثیر گذارترین ابزارهای نامحسوس جمعی است که مسیر های زندگیمان را تغییر می دهند .

نیایش پاکسازی مورد علاقه مورنا سیمیونا مورنا
بخوانید

مُد و تبلیغات ابزارهای بسیار قدرتمند تاریکی محسوب میشود که به سادگی می تواند بخش خلاقانه – شهودی روح و جریان تفکری شخص را خاموش کرده وانرژی های که باید صرف ماموریت روحیتان شود در مرداب اهداف ماتریکس گرفتار میکند.

تقلید ، آنجا می تواند دشمن اصلی انسان محسوب شود که عمده جریان انرژی خواری ماتریکس را تغذیه میکند و شخص مشغول سرگرمی ها و لذت های ماتریکسی شده و انرژی ارزشمند روح خود را که فرا زمینی های بدون روح از آن بی بهره اند را دو دستی تقدیم ماتریکس می کند .

فلسفه خلق ماتریکس توسط بدون روح ها ، چیزی جز انرژی خواری از روح شما و خریدن زمان برای خودشان نیست . که این هدف را با خاموشی خوداگاهی و به راه انداختن جریان تقلید در انسان ، به راحتی دست پیدا میکنند

اشو | می‌خواهم ازدواج کنم و نیازمند دعای خیر شما هستم
بخوانید

از اکتشافات اخیر دانشمندان در حیطه عصب شناسی ، سلول های تخصصی به نام نورون های آینه ایی در قشرمغز می باشد ، مکانیزم عملکرد این نورون ها در مغز ما به این شکل است که رفتار دیگران را مانند آینه ایی در ما بازتاب میکند و ما توانایی تقلید و یادگیری همان رفتار را خواهیم داشت .

و در شکل پیچیده تری این نورون ها توانایی همدلی و همذات پنداری و… را هم در ما فعال میکنند .

چنانچه جریان خودآگاهی در شما فعال نباشد ، به عبارتی جسم و ذهن و مغز شما در خدمت روحتان نباشد ، مغز شما در جهت اهداف ماتریکس به صورت ناخوداگاه و هیپنوتیزم شده عمل میکند .

قوانین فنگ شویی که در هر خانه ای بهتر است رعایت شود
بخوانید

موضوع جالب توجه این است که نورون های آینه ایی که در مغز زنان است با نورن هایی آینه ایی در مغز مردان بسیار متفاوت است و به دلیل انطباق احساسی زنان، فعالیت این نورون ها در زنان به شکل ویژه ایی فعال تر می باشد .

به همین دلیل زنان توانایی همدلی و همذات پنداری را بیشتر از مردان دارند .

البته قسمت تاریک این موضوع این است که به دلیل همین قابلیت ذاتی و مغزی در زنان که باعث میشود موضوعی را تا چندین برابر به صورت آینه ایی انعکاس دهند ، خاموش بودن جریان خودآگاهی ، آن ها را نه تنها به راحتی وارد ماتریکس کرده و روحشان گرفتار قراردادهای تاریک کرده بلکه این سیستم را تا چندین برابر قدرتمند میکنند .


به این مطلب امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه


لینک های مرتبط با این مطلب