ایجاد سپر حفاظتی و نامرئی در مقابل امواج منفی


امتیاز دهید نظرات شما

سپر حفاظتی و نامرئی در مقابل امواج منفی

ما می توانیم با استفاده از روشهایی قدرت دفاعی و ایمنی بدنمان را تا حدی بالا ببریم که ما را در مقابل خطرات امواج منفی محافظت نماید.

روشهای گوناگونی برای ایجاد حصار یا سپر حفاظتی و دفاعی برای انسان وجود دارد .

تکنیک ایجاد حصار ایمنی

برای ایجاد یا تقویت سپر دفاعی نامرئی بدنمان .

در یک اتاق نیمه روشن خلوت بدون هر گونه سر و صدا حتی صدای تیک تاک ساعت و چکه کردن آب .

با لباس راحت روی زمین یا روی صندلی بنشنید و باچشمان بسته و چند نفس عمیق شروع کنید.

کانون خرد ماندگار ایران : تمام عضلات بدن را از پا تا سر یکی پس از دیگری آزاد و رها کنید و به آنها استراحت و آرامش کامل بدهید و تمام وجودتان را از نظر جسمی و روحی رها کنید.

البته مواظب باشید پس از ایجاد این آرامش و استراحت مطلق به خواب نروید اگر بخواب رفتید پس از بیدار شدن مجدداً از ابتدا شروع کنید.

پس چشمها را باز کنید و در حالت نیمه بسته با نفس عمیقی هاله بیضوی شکل را به رنگ آبی روشن همراه با رنگ سفید در اطرافتان ببینید که از اطراف آن آئینه نور شفاف آبی رنگ و سفیدی ساطع می شود.

اگر احساس کردید در بخشی از این هاله بیضوی سوراخ یا منفذی ایجاد شده است با همان حالت چشمان نیمه باز دور تا دور آن هاله بیضوی را سه مرتبه از بالا به پائین با هر دو دست بدون انقطاع بچرخانید، درست مثل وقتی که بخواهید با دو دست در اطراف جسمی ابری یا اتریک آنرا صاف و مرتب کنید .

دو دست را بطرف بالای سرتان برده کاملا عمود بر بدن کشیده روی هم قرار دهید و چنان دستها را عمود بر بدن قرار دهید که پشت دست چپ در کف دست راست قرار گیرد و از دو طرف دستها را به شکل رسم کردن یک بیضی به طرف پائین چرخانده بدون انقطاع سه بار این حرکت را پشت سر هم انجام دهید.

اگر با تمرین و مداومت این حرکت را انجام دهید هاله های رنگی دور دستانتان را با رنگ آبی متمایل به سفیدی را که از کف دست هایتان برای ترمیم سپر دفاعی بدن ساطع می شود را می توانید بخوبی مشاهده کنید.

این رنگ و هاله همان سپر نامرئی و طبیعی دفاعی بدن شماست که با این عمل پس از چند بار تمرین شما بخوبی آن را مقاوم سازی و آماده محافظت کامل از بدنتان مینمائید.

#حالا_چگونه_میتوانیم_این_سپر_نامرئی_را_قویتر_و_غیر_قابل_نفوذ_کنیم؟

در اطاقی نیمه روشن و ساکت با حالت مراقبه
(بهتر است روی زمین بنشینید.)
و در حالیکه صورتتان به سمت شرق قرار دارد .

با ایجاد آرامش عمومی در بدن و پس از چند نفس عمیق سعی کنید .

نقطهء بسیار درخشان را روبروی خود مجسم کنید .

که این نقطه درخشان در اطراف بدن شما در مسیر خلاف عقربه های ساعت به چرخش در می آید و در حالیکه دور شما می چرخد با خط
نورانی مانند اثر و رد حرکت هواپیما در آسمان از خود بجا می گذارد و حفاظتی نورانی را در اطراف شما از پائین تا بالا می سازد و پس از تکمیل این سپر نامرئی مجددا به جای اولش بر می گردد .

در حالیکه شما را در میان استوانه ای نورانی باقی گذاشته است.

این تمرین باعث قویتر شدن سپر نامرئی و طیف امواج تدافعی کالبد شما خواهد شد.

با مراقبه و تمرین مداوم نباید بگذارید هرگز به این محافظ خدشه ای وارد شود و دائما آنرا ترمیم و تحکیم نمائید.

سعی کنید این مراسم را چند روز تکرار کنید تا حدی که کاملا‍ در آن اشباع شوید.

پس هر وقت در کوچه، خیابان، اداره و یا هر محل و جائی هستید وقتی با کسی صحبت و یا بحث می کنید یا قصد همراهی و همکاری یا کمک از شخصی را دارید با توجه به مراقبه انجام شده خود را در محاط دوایر نورانی و هاله های نورانی را در محیط خود مجسم کنید و با شهامت آنچه را که می خواهید بگوئید و اهدافتان را بیان کنید.

اگر مرتب این مراسم را تکرار کنید بعد از مدتی هر زمان خودتان را در آئینه ببینید در چشمانتان برقی روشن مشاهده می کنید و صورتتان را درخشانتر خواهید دید.

این درخشانی از همان نور و هاله وجود شماست و برق چشمانتان علاوه بر اینکه باعث نفوذ کلام شما و برانگیختن اعتماد دیگران به شما میشود باعث ایجاد مهر و دوستی بین شما و دیگران می شود.

در اثر تکرار این مراقبه نه تنها این سپر نامرئی را دور خود احساس می کنید حتی حرارت آن را روی پوستتان حس خواهید کرد


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه


لینک های مرتبط با این مطلب