تاثیر آب بر میدان انرژی انسان

آیا تاریکی نسبت به این حقیقت آگاه هست ؟ پاسخ قطعا بله است


امتیاز دهید نظرات شما

تاثیر آب بر میدان انرژی انسان …. آیا تاریکی نسبت به این حقیقت آگاه هست ؟ پاسخ قطعا بله است

اما ابتدا بگذارید به صورت علمی این موضوع را بررسی کنیم همانطور که میدانید ۷۰ تا ۹۰ درصد بدن انسان از آب تشکیل شده و مهمترین اعضای بدن انسان از درصد بالای آب تشکیل شده اند .


سوال مهم اینجاست که سلول ها به چه نوع آبی نیاز دارند ؟

کریستال آب شش ضلعی دارای اندازه ۶۰ هرتز و دقیقا هم اندازه دهانه سلول است، در این حالت آب براحتی وارد سلول شده و خارج می شود و علاوه بر این املاح مورد نیاز هم براحتی در دسترس سلول قرار می گیرد.

کانون خرد ماندگار ایران : بخش متافیزیک : در آبهای دیگر مثل آب شهری به دلیل این که یکسری فرآیندهایی اتفاق می افتد و آب از حالت طبیعی خارج می شود و به خاطر این که انرژی خود را از دست داده اند و بار دار هستند کریستالهای آب بجای شش ضلعی تا ۹۰ پیوند تشکیل داده بنابراین کریستالهای آب شهری بزرگ می شود و یک کریستال ۹۰ ملکولی داریم .

ملکولهایی می توانند جذب سلول شود که دارای اندازه کوچک هستند و خوشه های آبی بزرگ(آب نیمه هیداراته –آب های شهری ) قابلیت جذب خیلی کمتری در سلول دارند، طبیعتا املاح رسانی و سوخت و ساز کمتر می شود و در بلند مدت تاثیر نامطلوب خود را نشان می دهد.

ممکن است سلول تشنه باشد اما با خوردن آب هم آبرسانی درست انجام نشود و در دراز مدت باعث پیری سلول شود .

در تصویر فوق که با دوربین کرلیان ( دوربینی که قابلیت نشان دادن هاله واقعی و انرژیکی هر چیزی را دارد ) گرفته شده اند می بینم ، قطره آبی که انرژی پایین تری دارد میدان انرژی ضعیف تری برای انسان می سازد و قطره آبی که انرژی بالای دارد ( شش ظلعی ) میدان انرژی قوی تر و غیر قابل نفودی تشکیل می دهد .

سوالی که در ابتدا پرسیدیم را مجدد بررسی میکنیم آیا تاریکی از این حقیقت آگاه است ؟ دیریست که بحران آب یکی از بحران های اصلی بشری در کل دنیا تبدیل شده است
و به بهانه این مسئله ما روز به روز شاهد افزودن انواع املاح معدنی و شیمیایی مضر به آب های آشامیدنی هستیم ، که نه تنها نیاز سلول ها را رفع نمی کند بلکه میدان انرژی انسان را هم ضعیف تر می کند .

آب های شش ظلعی خاصیت مغناطیسی دارند ، مانند آب چشمه که در کوهستانها و از مخازن برف و باران تامین شود .


به این مطلب امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه