جور نشدن شرایط ازدواج برای دختر ها


امتیاز دهید نظرات شما

خیلی از خواهران از جور نشدن شرایط ازدواجشان گلایه دارند… همچنین گلایه دیگر ایشان از این است که هر چه دعای بخت گشایی استفاده میکنند ولی بی فایده است.

کانون خرد ماندگار ایران : بخش متافیزیک : خب بنده باید عرض کنم تاخیر در ازدواج خانمها چندین علت دارد که اول از همه باید تشخیص داد که علت تاخیر در ازدواج یک خانم در اثر کدام یک از موانع ذیل است و بعد باتوجه به اینها دستورات لازم را صادر کرد.

موانع ازدواج خانمها


داشتن سحر و یا جادو و یا طلسم

سحر و جادو وطلسم از موانع ازدواج است،متاسفانه عده ای از خدا بیخبر جهت چشم بهم چشمی و کینه و….بخت دختر را می بندند.

معمولا دخترانی که بختشان با سحر و جادو بسته شده خواستگار دارند ولی خواستگاری آنها یا در همان جلسات اول بهم میخورد یا اینکه خواستگار آنها جسله اول می آید ولی از جلسه دوم دیگر میرود و پشت سرش را هم نگاه نمیکند.


داشتن جن و پری (مس جن)

این مورد هم از موانع ازدواج خانمهاست. از علایم این مورد این است که معمولا خانمهایی مس جن یا پری دارند دچار نوعی افسردگی و گوشه گیری هستند و با اینکه زیبا هستند اما در نظر دیگران محبوب نیستند و اصلا خواستگار ندارند.


داشتن عقد طالع

این مورد هم از موانع ازدواج است،خانمهایی که عقد طالع دارند کلا در تمام مراحل زندگی و انجام کارها دچار بستگی در کارها هستند .
همچنین خواستگار دارند ولی یا موارد خوبی نیستند یا اینکه اصلا خواستگار ندارند.


داشتن همزاد

همزاد به آن نحو که بعضی ها تصور میکنند مانع نیست.بلکه همزاد فقط در دختر خانم نوعی وسواس ایجاد میکند که خواستگارهای خود را به بهانه های مختلف رد میکند تا اینکه سنش بالامیرود.


علل ظاهری

مثل نداشتن زیبایی و قد و قواره خوب که طبیعتا خانمهایی که زیبایی ندارند خواستگار هم کمتر خواهند داشت.


به این مطلب امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه