حقیقت سحر چیست ؟


امتیاز دهید نظرات شما

حقیقت سحر چیست؟ از آن جایی که لازم و ضروری است بدانید سحر چیست و ساحر کیست ؟ بصورت اختصار، بشرح ذیل به توضیح این موضوع می پردازیم. باشد که به اذن الله تعالی قبول افتد و در نظر آید و چراغ راه مبتلایان قرار گیرد. ان شاالله.

کانون خرد ماندگار ایران : بخش متافیزیک : می دانیم علوم غریبه علمی است مطلق. سحر و طلسم نیز حقیقتی است ثابت و البته قابل انکار نیست. در حقیقت سِحر فقط به یک نوع یا شکل واحد خلاصه نمی شود بلکه انواع و اشکال مختلف بر آن مترتب است.

درواقع بر طلسمات رنگ خاصی مترتب نیست بلکه این نوعی تقسیم بندی در مورد نحوه عمل است. به عنوان مثال: طلسم غیر رحمانی را طلسم سیاه گویند. و طلسم محبت را طلسم سرخ، و طلسم ثروت را طلسم سبز می نامند.

شرط اول و مهمترین شرط برای تأثیر سِحر و طلسم این است که فرد طلسم کننده حتماً موکلی (جنّی ) را در اختیار داشته باشد (تسخیر جزئی یا کلی و به عبارتی داشتن حکم مربوطه جهت عمل به طلسمات) و این از بدیهیات تأثیر عمل است.

روش های تأثیر طلسم و سِحر مختلف است و برای تأثیرگذاری مثلاً مدفون یا مشموم یا مرشوش یا مأکول است. در این جا به برخی از انواع و اشکال سِحر اشاره می شود و در پایان روش پیشگیری از آنها ذکر می گردد:

سحر تفریق و ربط

در این سِحر و طلسم، ساحر اقدام به تفریق و جدایی میان زوج و زوجه (جدایی زن و شوهر) یا جدایی پدر و پسر یا برادر از برادر و از این قبیل می نماید. این سِحر همان سِحر تفریق و تبغیض است که نسبت آن را تباین می نمامند. بدین معنا که دو نفر نسبت مباینت می گیرند و از هم دور می شوند.

اما سِحر ربط ، همانی است که طلسم کننده از طریق استعانت از شیاطین و جن (که در اغلب انواع سِحر و طلسمات وجود دارد) اقدام به اعمال خبیثه می کند.

این عمل به گونه ای است که جن کافر در ذهن فرد طلسم شده دخل و تصرف می کند.

این عمل مثلاً می تواند باعث بسته شدن یا ناتوانی در مباشرت حلال زن و شوهر شود هر چند که هر دو طرف قادر به مباشرت هستند ولی نیرویی مانع از این امر است.

این نوع سحر و طلسم از بدترین انواع آن است که نفرت و جدایی میان زوجین و عداوت میان آنها را در طول زمان موجب می شود. اعوذ بالله من عمل الشیاطین الرجیم.


سحر الخداع والتخییل

این نوع سِحر در قوه ذهن انسان دخل و تصرف شدید دارد. به گونه ای است که انسان چیزهای ثابت را متحرک یا چیز متحرک را ثابت ببیند یا بزرگ را کوچک و کوچک را بزرگ ببیند و در واقع اشیاء را در شکل غیر حقیقی خود می بیند و این همان سِحر تخییل است.


سحر جنون

این نوع سِحر و طلسم همان است که جن خبیث (جنّی) در ذهن فرد مستقر می شود و باعث فراموشی شدید و نقصان کلام فرد و بی قراری شدید می شود و بسیار آسیب زا می باشد. (اعوذ بالله من عمل الشیاطین الرجیم.


سحر الخمول

در این سِحر و طلسم، طلسم کننده یا ساحر که جنّی را در خدمت دارد (جن کافر) او را امر به ضربه زدن به فرد مورد نظر می کند و این موکل هم با مستقر شدن در ذهن و مخ فرد مورد نظر، او را گوشه گیر و منزوی می کند به گونه ای که زمین گیر می شود و عوارض آن پس از این امر ظاهر میشود.

فرد مسحور در این حالت دچار فکر مشوش بوده و دچار کم حرفی شدید و سکون و یک جا نشینی و انزوای شدید و سردرد مداوم می شود و در برخی موارد حتی از حمام کردن اجتناب و اکراه شدید دارد.


سحر الهواتف

در این نوع سِحر و طلسم، ساحر موکل خود را به سوی فرد مورد نظر ارسال می کند که او را در هنگام خواب و بیداری آزار دهد. در زمان خواب به شکل حیوانات مختلف و ترسناک خود را به او نشان می دهد.

در عالم بیداری هم فرد مورد نظر صداهای عجیب و غریب می شنود و مثلاً صدای افرادی را می شنود که او را صدا میزنند (ممکن است این صداها آشنا باشند یا نباشند) و از این قبیل . از نشانه های این نوع سِحر و طلسم ، خواب های ترسناک و شنیدن اصوات عجیب و غریب و کثرت وسواس است.


سحر المرض

در این نوع طلسم و سِحر، جن خبیث در مرکز سمع و بصر و دست و پای فرد مورد نظر رخنه می کند. در این حالت می تواند موجب کوری و یا از دست دادن شنوایی فرد شود یا او را فلج کند.

از نشانه های این طلسم و سِحر ، احساس درد متوالی در یکی از اعضاء و یا حالات صرع و تشنجات و یا فلج و از کار افتادن جزیی و کلی اعضاء و یا از بین رفتن برخی از حواس فرد می باشد.

این حالات دقیقاً شبیه به حالات مرض طبیعی اعضای انسان است. تنها طریق تشخیص این امراض سحر و طلسم از امراض طبیعی جسم این است که رقیه و آیات باطل کننده طلسم بر آن فرد قرائت شود.

اگر فرد مریض در زمان قرائت احساس سرگیجه یا سردرد یا اضطراب و لرز کند یا این که جسم او دچار تغییر شدید شود، باید مطمئن شد که مشکل پیش آمده در نتیجه طلسم یا حسد و یا چشم زخم است . اگر این تغییرات مشاهده نشد پس باید توسط اطباء و پزشکان معالجه گردد.


سحر محبت

در این نوع طلسم و سحر ، ساحر و طلسم کننده ، مرد یا زن را به نسبت به یکدیگر محبوب می کنداین نوع


به این مطلب امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه


لینک های مرتبط با این مطلب