راهنمای باز شدن چشم سوم


امتیاز دهید نظرات شما

🔷 راهنمای باز شدن چشم سوم | فهرست PDF :
🌟 ۱- نکاتی برای باز شدن چشم سوم


قیمت : ۹.۰۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


منابع

کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایران انواع PDF و فایل صوتی – بخش متافیزیکراهنمای باز شدن چشم سوم
راهنمای باز شدن چشم سوم

راهنمای باز شدن چشم سوم

مدیتیشن داخل منزل هم خوب است. بسیاری از افراد در منزل خود فضایی را به مراقبه اختصاص می‌دهند.

دوستان فقط وسط خیابون یا جایی که برای دیگران مزاحمت ایجاد کنه مدیتیشن نکنید، خواهش میکنم.

راهنمای باز شدن چشم سوم من خودم توی خونه مدیتیشن می‌کنم و گاهی وقت‌ها هم بیرون توی طبیعت. در واقع هر جا که احساس راحتی میکنین همونجا مدیتیشن کنید.

اینو برای دوستانی گفتم که مدیتیشن وسط خیابون رو دوست دارن، خطرناکه حسن، اینکارو نکنید لطفا).

من دیدم بعضی از افراد وسط پارک البته یه موسیقی توی گوششون پخش می‌کنند و بعد مراقبه می‌کنند.

به یاد داشته باشید که مراقبه یک فرآیند بسیار شخصی است. شما باید محیطی را انتخاب کنید که برایتان مناسب باشد. (ببینید هیچ قانون خاصی وجود نداره که حتما باید اینجا یا اونجا مدیتیشن کنید.

راهنمای باز شدن چشم سوم پیشنهاد می‌کنم برای این موضوع از موسیقی‌های دلنشین و رایگان بخش رادیو مدیتیشن سایت مایند آکادمی استفاده کنید. شما می‌توانید این صفحه را در گوشی، تبلت، کامپیوتر یا لپ‌ تاپ خودتان ذخیره کرده و هر زمان که نیاز داشتید از آن استفاده کنید.

در این فضا معمولا بالشت یا کوسنی قرار داده شده که نشستن روی زمین را راحت‌تر می‌کند و گاها چند شمع هم روشن است و صدای یک موسیقی آرامش‌ بخش نیز به گوش می‌رسد.


چشم سوم در قرآن نیز وجود دارد

خداوند در آیه ۲۲ سوره قاف می فرماید: تو در غلفت از این بودی پس ما پرده را برداشتیم و چشمانت تیزبین شد.

راهنمای باز شدن چشم سوم از تصویرسازی شروع کنید و تصور کنید که چشم سوم شما باز است و تا چند دقیقه با چشمان بسته بدان نگاه کنید و تمرکز کنید به قول معروف در زمانهای قدیم عرفا به جاهایی مثل بیابانها و جنگلها و کوهستان ها می رفتند

خداوند در قسمتی دیگر در قرآن کریم می فرماید : ان تتقوا الله یجعل لکم فرقانا «هر کس تقوا پیشه کند خداوند به او فرقان (قدرت تمیز بین حق و باطل) عطا مى‏کند».

خداوند در این آیه می فرماید پوششی وجود دارد که مانع دید بیشتر شما می شود. مثلا پوششی که نمی گذارد انسان بهشت و جهنم را ببیند و آن را تصور کند! اگر این پوشش برداشته شود انسان میتواند از گذشته و آینده خود به راحتی باخبر شود.

پیامبر در مورد اطاعت از خداوند می فرماید :

راهنمای باز شدن چشم سوم اظهار دوستی نکرد بنده من به چیزی دوست داشتنی تر از آنچه واجب کردم بر او، و او با نوافل به سوی محبت من می آید تا این که من نیز او را دوست بدارم.

آیا زندگى همین جلوه صورى و ظاهرى آن یعنى خوردن و خوابیدن و شهوت رانى کردن است؟


چشم سوم در جایی هم در مورد اطاعت از خدا آمده است

دراین صورت هر لحظه با تصور مرگ و نابودى، زندگى در کام انسان تلخ شده و با هر تأملى در عاقبت کار خود پشتش خواهد لرزید و دستش به هیچ کارى نخواهد رفت .

از اینجا میتوان اطمینان یافت که دو چشم انسان توانایی دیدن هر چیزی را ندارند و انسان با استفاده از چشم سوم خود است که میتواند همه چیز را ببیند . راهنمای باز شدن چشم سوم این با استفاده از پیشه کردن تقوا و اطاعت خداوند طی مدتی طولانی به دست می آید و به انسان قدرت زیادی را میدهد.

یا در پشت این حرکات، غایتی رفیع و هدفی بلند خوابیده است، در ادامه همین تفکرات و تاملات است که مى‏توان دریافت که ارسال پیامبران الهى آن هم در تمام عصرها به چه جهت و هدفى بوده است، آیا پس از این عالم خاکى، جهان دیگرى که در آن به اعمال مردم رسیدگى مى‏شود، نخواهد بود؟

از زمانى که حیات بشرى در این کره خاکى شکل گرفته، همیشه سؤال مهمى ذهن او را مشغول ساخته که هدف از خلقت انسان و مجتمع بشرى چیست ؟


چشم سوم و روشهایی آسان برای تحریک نمودن آن 

چاکرای ششم، مرکز فرماندهی ناظر بر چاکراهای دیگر و مسؤول نظارت بر ذهن است. این چاکرا، پل ارتباطی ابعاد فیزیک و متافیزیک انسان می‎‎باشد.

این بخش هم‌چنین فرمول‎بندی کردن ایده‎ها و ادراک نیازهای روحی و روانی را بر عهده دارد.

راهنمای باز شدن چشم سوم به‌طور خلاصه می‎توان گفت: بخش جلویی چاکرای ششم مسؤول طراحیِ افکار و بخش پشتی آن مسؤول اجراِ اعمال می‎باشد.

توانایی پیگیری و اجرای طرحها و توانایی به فعالیت درآوردن افکار، به بخش پشتی چاکرای ششم مربوط می‎شود. به عبارت دیگر، انجام اعمالی که سبب تجلّی مادی اندیشه‎ها در جهان فیزیکی می‎گردد، بر عهده بخش پشتی این چاکرا می‎باشد.

بخش جلویی چاکرای ششم مسوؤل تجسم فکری و توانایی تجسم و اندیشه کردن است. به عبارت دیگر قابلیت تصویر سازی و درک مفاهیم ذهنی به این بخش مربوط است.


انجام تمرین تمرکز

مهمترین عاملی که باعث باز شدن چشم سوم شما می شود تمرکز کردن است بر روی امواج ذهنی خود تمرکز کنید سعی کنید.

راهنمای باز شدن چشم سوم پس هنگامی که او را دوست بدارم شنوایی او می باشم آن گاه که می شنود و بینایی او می باشم آن گاه که می بیند و زبان او می باشم آن گاه که سخن می گوید و دست او می باشم آن گاه که ضربه می زند و پای او می باشم آن گاه که راه می رود، هنگامی که به درگاه من دعا کند اجابت می کنم و اگر از من درخواست کند به او می دهم.

تا در آنجا ریاضت بکشند و چشم سوم خود را باز کنند برخی از آنها موفق هم می شدند امروزه هم این کار انجام می شود اما شما اگر می خواهید این کار را در منزل انجام دهید بهتر است تحت نظر یک استاد باشید.


به این مطلب امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه


لینک های مرتبط با این مطلب