ارتباط با فرشته | زمانی که با فرشته ای در ارتباط هستید


امتیاز دهید نظرات شما

ارتباط با فرشتگان | زمانی که با فرشته ای در ارتباط هستید

🌸 وقتی وارد راه معنوی می شوید، ممکن است ارتباطات خانوادگی شما نیز تغییر کند . سعی نکنید وقتی اعضاء خانواده با شما مخالف هستند، آنها را مجاب کنید یا بخواهید طرز فکر آنها را تغییر دهید. بهترین شیوه برای حل چنین شرایطی این است که آرام و شاد باشید.

به زودی آنها در مورد راز شادی تان از شما سؤال می پرسند. فرشتگان ما را راهنمایی میکنند که رنجش و خشم را کنار بگذاریم و به آرامش برسیم. اکثر ما در روابط مان با خانواده، دوست یا معشوق، درد را تجربه کرده ایم.

فرشتگان به ما کمک میکنند تا این درد، سلامتی و شادی حال و آینده ما را بر هم نزند. اگر کسی کاری کرده که به نظر شما غیر قابل بخشش است، فرشتگان از شما نمی خواهند که نظرتان را تغییر دهید و بگویید که کار آن فرد درست بوده است.

🖍 در عوض #فرشتگان از شما میخواهند که خشم مسموم درون جسم و ذهن تان را برطرف کنید. وقتی رنجش را نگه میداریم، ارتباطات و شرایط مشابه را به خود جذب می کنیم.

اگر از الگوهای ارتباطی ناسالم خسته شده اید و کسی کار غیر قابل بخششی کرده است، بدانید کلمه بخشش یعنی رها کردن سم و جایگزین کردن آن با سلامتی و آرامش. اگر درخواست کنید

فرشتگان می توانند در این زمینه به شما کمک کنند. یک راه مؤثر برای رها شدن از سموم عاطفی این است که از فرشته های مقرب میخائیل و جبرئیل کمک بخواهید تا وقتی خواب هستید، به شما کمک کنند.

به این خاطر که در خواب نسبت به دخالت فرشتگان، پذیراتر هستیم. وقتی بیداریم، ترس منیت ما راه کمک به فرشتگان را مسدود میکند. با صدای آهسته یا بلند به این فرشتگان بگویید: 🔻

💜 “از شما میخواهم هر گونه خشم یا درد قدیمی، رنجش، قضاوت، تلخی یا هر چیز غیر قابل بخشش را از ذهن، بدن و عواطف من پاک کنید.

می خواهم درد را با آرامش جایگزین کنم. و حالا همه چیزهایی را که شاید آگاهی من از صلح و آرامش را سد کرده، بویژه در روابطم، به شما واگذار میکنم.”

⭕️ وقتی بیدار می شوید، شاهد تغییری مثبت خواهید بود. مهم نیست که شما ارتباطات خود در خواب با فرشتگان مقرب را به یاد داشته باشید یا نه، چون کار آنها در سطح ضمیر ناخود آگاه است.

فرشتگان میتوانند مسائل قدیمی با افراد زنده یا مرده را حل کنند. این درمان ها به این معنا نیست که شما باید روابط خود با آن شخص را از سر گیرید.

هدف این است که برای شما راهی باز شود تا عشق، آرامش و هماهنگی را در همه زمینه های زندگی تان حس کنید.


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه


لینک های مرتبط با این مطلب