صوت درمانی


امتیاز دهید نظرات شما

صوت درمانی یکی از این روش هاست که اگر مؤثر واقع شود ما را به سوی هماهنگی با آن صوت (کلمه واحد) پیش می برد و از طریق هماهنگ کردن موقت ما با آن صوت واحد، گاه بیماری‌های ما را درمان می‌کند.

کانون خرد ماندگار ایران : بخش متافیزیک : در راستای صوت درمان ابزارهای گوناگونی کشف شده است. یکی از کاربردی‌ترین این ابزارها جام‌های بلورین است. ⁦

«راشل کلی» یکی از متخصصان صوت درمانی در این زمینه می‌گوید: «این جام‌ها از الماس کوهی(سیلیس خالص) درست شده‌اند.

کریستال‌های الماس خواص فیزیکی زیادی دارند. آنها انرژی را تقویت می‌کنند، تغییر می‌دهند، متمرکز می‌‌کنند و آن را انتقال می‌دهند. ما نمونه‌ها و نتایج آنها را در ریزتراشه‌ها، کامپیوترها و وسایل لیزری دیده‌ایم.

بدن ما نیز شامل ساختارهای بلورین است، کار کردن با این جام‌ها می‌تواند بر روی اندام‌ها، بافت‌ها، گردش خون، غدد و سیستم سوخت و ساز بدن تاثیر بگذارد»

او در ادامه توضیح می‌دهد: «انواع مختلفی از جام‌های بلورین وجود دارد، از جمله جام‌های مولدیویت، جام‌های ابر نورانی، جام‌های طلای سفید که هر کدام خاصیت‌های ویژه‌ای دارند.

برای مثال جام‌های پلاتین که از ترکیب طلای سفید و نقره ساخته می‌شوند، صدای زیبایی دارند که تا سطح سلولی در انسان نفوذ می‌کنند و انرژی‌های مسدود شده را آزاد می‌سازند.

این اصوات هماهنگی طبیعی را به ما برمی‌گردانند و جریان طبیعی پرانا (انرژی حیاتی) را در تمام بدن بهبود می‌بخشند.

آنها ارتعاشات امواج مغز را تغییر می‌دهند و ارتعاشات شفابخش آلفا و تتا را به همراه می‌آورند و هم‌چنین باعث تغییر سطح آگاهی‌ در انسان می‌شوند.

ارتعاشاتی که این جام‌ها تولید می‌کنند، قادرند بخش‌های مختلف بدن ما که از تعادل خارج شده‌اند را تنظیم کنند».


به این مطلب امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه