فرشته رافائل یا فرشته پزشکان کیست؟


امتیاز دهید نظرات شما

فرشته رافائل یا فرشته پزشکان کیست؟ پیام به انسانیت – ARCANGEL RAFAEL – خودآفرینی سلولی !

من رافائل فرشته پزشکان ، شفادهندگان و کیمیاگران هستم و این پیام را برای شما می آورم ،
اشعه سبز من شفا می آورد ، اگر اجازه دهید به وجود شما ورود کنم . ممکن است یکی از سلول های شما بر اساس اطلاعات غلط باشد. ان را ترمیم میکنم امروزه افزایش ارتعاشات جهانی سیستم شما به شما امکان می دهد آگاهی خود را در هر شکل تغییر دهید.
به طور خاص ، شما می توانید با آگاهی در بدن فیزیکی خود حرکت کنید ، این سفر درونی فرصتی برای بازدید از هر یک از سلول های شما است. کمی به آنها عشق بفرستید و اطلاعاتی را که با هم ادغام کرده اند ، بازیابی کنید ، بنابراین خود بازسازی خود را ارتقا دهید یا آنها را به حرکت دعوت کنید.

حرکت زندگی است ، هر چیزی که زنده است در حرکت است ، این اطلاعات ساده ای است که می توانید در آگاهی به سلول های خود منتقل کنید.
سیستم بدن آنها پیچیده است ، اجسام مادی فیزیکی و بدنهای انرژی نامرئی آنها در تعامل ثابت و دائمی هستند.

تغذیه و توسعه بدن مادی با انرژی بدن انرژی شما چالش واقعی درمان است. شما این قدرت را دارید که نیتی را که در بدن انرژی خود تجربه کرده اید به سلولهای فیزیکی خود ارسال کنید.
با در پیش گرفتن این راه شما به سمت خود شفا پیش می روید ، هر یک از سلول های شما از این حرکت زندگی تغذیه می کنند. برای تماس با دیگر سلول های بدن خود. بلکه برای تکثیر یکسان یا تقریباً یکسان.
در این تنوع کوچک ، جایی که فرصت تغییر به سوی رفاه وجود دارد ، در طی فرایند طبیعی بازسازی خود سلولی ، پنجره کوچکی باز می شود که می توانید اطلاعات جدیدی را برای سلول های خود وارد کنید.
من فرشته رافائل هستم و این پیام را برای شما می آورم ، در حال حاضر برای شما نور شفابخش زیادی ارسال می کنم.
دریافت نور شفا


به این مطلب امتیاز دهید :

4.4/5 - (14 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه