قرار گرفتن در نزدیکی بیمارستان و گورستان


امتیاز دهید نظرات شما

گورستان دارای انرژی بسیار قوی یین است. تا حد امکان از خرید بناهای مجاور گورستان خودداری کنید. اگر در مجاورت گورستان زندگی می‌کنید و راهی برای عوض کردن محل زندگی خود ندارید، باید انرژی ینگ را در محل زندگی خود تقویت کنید. بهترین راه این است که دیوار سمت گورستان را به رنگ قرمز درآورید.

کانون خرد ماندگار ایران : بخش متافیزیک : حتی اگر زمین ساختمان قبلاً به گورستان یا بیمارستان تعلق داشته، سالها طول می‌کشد تا انرژی‌های یین و مرده محیط تغییر شکل پیدا کنند. اگر ساکنین برای خود حفاظت ایجاد نکنند، حتماً دچار مشکل خواهند شد. برای ایجاد تعادل در چنین بناهایی دستورات زیر را بکار ببرید:

·دیوارهای داخلی بنا را با رنگ‌های روشن رنگ آمیزی کنید.
·مرتباً رادیو روشن کنید یا موسیقی پخش کنید. حتی وقتی کسی در ساختمان نیست.
·حیوانات منبع انرژی ینگ هستند. اگر می‌توانید حیوان نگه دارید.
·هنگام زندگی در چنین فضایی سعی کنید تا فعالیت‌های ورزشی و بدنی خود را افزایش دهید تا انرژی‌های سرد و یین بر شما غالب نشوند.

اگر محل کار یا زندگی شما در مجاورت بیمارستان، زندان یا پاسگاه پلیس است توصیه می‌شود دو عدد چراغ پایه‌دار بلند مقابل ساختمان نصب کنید. بعلاوه بالای هر پنجره‌ای که به سوی این مکان‌ها باز می‌شود، یک چراغ یا بادزنگ نصب کنید.


زندگی در لبه صخره‌های بلند، پرتگاه و نوک تپه

قرار گرفتن بنا در لبه صخره‌های بلند و پرتگاه‌ها بسیار خطرناک است. مخصوصاً اگر پرتگاه به دریا ختم شود. ساکنین این بناها مرتباً در معرض باد و انرژی‌های متغیر محیط هستند. بعلاوه قرار گرفتن بنا در نوک تپه‌های بلند و کوه اصلاً خوب نیست.

این بناها در معرض تهاجم باد هستند و در عین حال از حفاظت بسیار کمی برخوردارند. باید اطراف این ساختمان‌ها درختکاری مناسبی انجام شود.

در ضمن قرار گرفتن بنا در کناره صخره‌ها و کوه‌‌های بلند و صخره‌ای و همچنین در فضای بین دو کوه و تپه که محل عبور جریان تند هوا و سیلاب‌های احتمالی است اصلاً درست نیست


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه


لینک های مرتبط با این مطلب