مراقبه ای نیرومند برای تقویت سیستم ایمنی بدن


امتیاز دهید نظرات شما

مراقبه ای نیرومند برای تقویت سیستم ایمنی بدن

هر گاه احساس میکنید لازم است سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنید ، میتوانید این مراقبه ی نیرومند خود درمانی را بکار ببرید. تاثیر این مراقبه به محض مشاهده نخستین علایم بیماری بیشتر است اما در مورد بیماری های تثبیت شده به شرط تمرکز و تکرار زیاد نیز میتواند موثر باشد. همچنین با این مراقبه اختلال هایی که در نتیجه ی عواطف منفی در میدان انرژی پدید می آیند ، اصلاح میشود.

۱/ هنگامیکه برای چند دقیقه فرصت دارید و بویژه درست پیش از آنکه شب به خواب بروید و همچنین همینکه صبح از خواب بیدار شدید ، پیش از آنکه برخیزید ، بدن خود را غرق در آگاهی کنید.

۲/ چشمانتان را ببندید و به پشت دراز بکشید. ابتدا توجه خود را برای مدتی کوتاه بر اعضاء مختلف بدن ، دست ها ، پاها ، شکم ، سینه ، سر و دیگر اندامها متمرکز کنید.

۳/ انرژی حیاتی درون اعضاء بدنتان را تا آنجا که میتوانید حس کنید و حدود پانزده ثانیه با هر عضو بمانید.

۴/ سپس اجازه دهید چند بار توجه شما همچون موج از پا بسوی سر و از سر بسوی پا بر همه ی بدن معطوف شود. یک دقیقه برای اینکار کافیست.

۵/ پس از آن تمامیت بدن درونی خود را بصورت یکپارچه و یک میدان انرژی احساس کنید. این حس را برای چند دقیقه حفظ کنید. در این مدت بشدت حضور داشته باشید و از اینکه ذهن گهگاه موفق میشود توجه شما را به خارج از بدن سوق دهد و در افکار گم میشوید ناراحت نشوید. همینکه متوجه این بازی های ذهن شدید فقط مجددا توجه خود را به بدن درونی معطوف کنید.

در سلامت و خیر و برکت الهی جاری هستید آمین


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه


لینک های مرتبط با این مطلب