بستن بخت | همه چیز درباره بستن و باز کردن بخت


امتیاز دهید نظرات شما

همه چیز درباره بستن و باز کردن بخت ، بستن بخت از دو طریق انجام می‌شود. نخستین روش بستن، توسط ساحران انجام می‌گیرد

روش دوم خود انسان باعث بسته شدن بخت خودش است.

کانون خرد ماندگار ایران : بخش متافیزیک : ساحران روش‌های متنوعی را برای بستن بخت دختران به کار می‌گیرند که همه آن‌ها شیطانی بوده و مشمول حکم محاربه با خدا هستند


از جمله این روش‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود :

الف: بستن از طریق موی سر، ناخن، تکه های لباس، لوازم شخصی و تحت مالکیت دختر. در این روش فرد ساحر با استفاده از این مواد اقدام به سحر نمودن طرف مسحور می‌نماید.

ب: بستن از طریق خوراندن که در اصطلاح عامه به چیز خور کردن افراد مشهور است.

ج: طلسمات سیاهی و بستگی نیز از جمله این روش‌ها هستند که دفن شده، سوزانده شده، در باد آویزان کرده و یا مالیدن به لباس و یا ریختن مقابل منزل دختر صورت می‌پذیرد.

به عنوان مثال : بارها مشاهده شده که مایعی روغنی و سیاه رنگ مقابل منزل دختر ریخته شده و پاک کردن آن بسیار مشکل است.

در این روش از سحر، طلسم و عزائم عذاب بر روغن خوانده و یا حل شده است. گاهی نیز همین روغن را به لباس دختر می‌مالند. لازم به ذکر است که در این نوع از سحر بستن بخت، بارها دیده شده که بر لباس عروس و یا مقابل منزل وی از روغن مذکور استفاده کرده‌اند.

در چنین وضعیتی قطعاً دختر در شب عروسی خود به حالت جنون می‌رسد و توان انجام زناشویی را از دست می‌دهد. حالت‌های این‌گونه افراد همچون افرادی است که مصروع بوده و از بیماری صرع رنج می‌برند.

در روش دوم، خود دختر باعث بسته شدن بخت خود است. ترک واجبات، ارتباط با نا محرمان، سستی ایمان، لقمه حرام، نیات نا پاک، حسد، چشم زخم به خود، عدم انس با قرآن و این قبیل موارد موجب ایجاد بستگی در دختر هستند. در چنین حالاتی نیز شخص مسحور مورد علاقه و یا آزار جنیان قرار می‌گیرد.

علائم و نشانه های دختر بسته شده، همانند افراد مسحور است برای گشایش بخت نیز می‌بایست از ادعیه بخت گشایی، و اوراد ماثوره به همراه ادعیه گشایش استفاده نمود. بهتر است که در کنار آن از الواح مجرب بخت گشایی و باطل السحر استفاده شود.


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

نظـــر خود را بنویسید !!

‫۴ نظرها

 1. الهی امام حسین به کمرشون بزنه.یک بی وجدان تو فامیل ما برای همه دختران مظلوم فامیل این کار را می کنه .دلش خوشه که خودش ۶ تا پسر داره.الهی ابتر بشه .و حمال دو جهان .به حق صاحب قران

  1. عزیز دقت کنید که الله یکتا بسیار عادل هست و عدالت وجود دارد

   نکته : اگر فرد از نظر معنویت قوی باشد حتی اگر در محیط های بد که طلسم و حتی خانه اجنه هم باشد الله یکتا مستقیما وارد عمل میشود چرا که ما روح الله یکتا هستیم و مورد حمایت و مراقبت ویژه الله قرار داریم

   بله اگر فرد قدرت را به جز الله یکتا دهید بله طلسم پیش پا افتاده ترین موضوعی هست که فرد درگیرش میشود

   قدرت تنها از آن الله یکتاست !!!

 2. مطالبتون خیلی مفید بود مخصوصا بدامن. که زخم خورده جادو و جنبل بود .

  1. لطف دارید ، خوشحالیم که برای شما هم مفید بوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه