چاکراه اول چیست ؟


امتیاز دهید نظرات شما

🔷 چاکراه اول چیست ؟ | فهرست PDF :
🌟 ۱- مقدمه
🌟 ۲- تغذیه رنگی
🌟 ۳- موسیقی درمانی چاکراه اول
🌟 ۴- پاکسازی چاکراه اول


قیمت : ۷.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


منابع

کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایران انواع PDF و فایل صوتی – بخش متافیزیکچاکراه اول چیست ؟
چاکراه اول چیست ؟

چاکراه اول چیست ؟

۳ چاکرای بخش بالایی بدن حالات روحی ، عاطفی و معنوی ما را کنترل می کند . ۳ چاکرای بخش پایینی بدن هم وضعیت بدنی و شهودی ما را کنترل می کند .

چاکراه اول چیست ؟ این کار با تمرکز کردن به سادگی انجام می‌شود. یا چاکرای ششم که همان چشم سوم نامیده می شود ، می تواند به شما کمک کند تا دنیای اطراف خود را به شکل دیگری ببینید و درک کنید .

آموزش ساده تله پاتی
بخوانید

با کنترل و دستکاری چاکرا‌های اصلی می‌توان غده درون‌ریز را تحریک یا مهار کرد. تعداد زیادی از ناخوشی‌ها، تا حدودی ناشی از خوب کار نکردن یا چرخش نامنظم چاکرا‌ها هستند.

اگر آن ها متعادل نباشند ، نمی توانند که تعادل را در درون ما ، از نظر عاطفی ، جسمی و معنوی برقرار کنند .

به عنوان یک قاعده کلی برای چاکرا های فوقانی از تکنیک های مدیتیشن استفاده کنید و تکنیک های بدنی بیشتری را نیز برای بهتر عمل کردن چاکرا های پایین انجام دهید .


به صورت خلاصه وضایف چاکرا ها در بدن سه مورد هستند

جذب ، گوارش و پردازش و توزیع پرانا یا همان انرژی حیاتی در بخش‌های مختلف بدن بر عهده چاکرا هاست

اسرار عزیمت شطب
بخوانید

چاکرا ها کنترل، تقویت و مسئولیت درست کار کردن کالبد جسمانی و اعضای مختلف آن را برعهده دارند. غده درون‌ریز به وسیله بعضی از چاکرا‌های اصلی تنظیم می‌شوند و انرژی می‌گیرند.

چاکراه اول چیست ؟ به معنای واقعی کلمه هزاران راه برای بهبود یا تعادل چاکرا های ما وجود دارد که مراقبه ، تجسم ، ریکی ، آروماتراپی و یوگا تنها معدودی از آن ها هستند .

بعضی از چاکرا‌ها مراکز استعداد‌های روانی هستند. فعال‌سازی چاکرا‌های خاص ممکن است باعث توسعه یافتن استعداد‌های روانی خاص شود. برای مثال چاکرا‌های کف دست برای فعال کردن، آسانترین و امن‌ترین چاکرا‌ها هستند.

با فعال کردن چاکرا‌هایی که در مرکز کف دست‌ها قرار دارند فرد می‌تواند توانایی خود را در احساس کردن انرژی‌های لطیف، هاله درونی، هاله تندرستی و هاله بیرونی توسعه دهد.

ایمپلنت و انرژی و مپایر
بخوانید

چاکراه اول چیست ؟ به یک هرم قدرتمند فکر کنید وقتی مشکل جسمی داریم ، ضعف هایی در رفتار عاطفی ما ایجاد می کند . هنگامی که ما آن انرژی را دیر از بدن خود رها می کنیم ، می تواند سفتی یا هرگونه نقص در آن ناحیه را خنثی کند .


هفت چاکرای اصلی در بدن انسان

اطلاعات کاملتر درباره هر کدام از چاکرا ها را نیز به صورت مقالاتی کامل و مفصل توضیح خواهیم داد که لینک آنها در هر قسمت ضمیمه خواهد شد . بنابراین برای اطلاعات بیشتر درباره هر چاکرا می توانید مقاله اختصاصی آنرا مطالعه نمایید .

چاکراه اول چیست ؟ همانطور که اشاره کردیم هفت چاکرای اصلی در بدن ما وجود دارد که در سراسر بدن ما قرار دارد در اینجا مختصراً در مورد هفت چاکرا و آن چه که در هر یک از آن ها نمایان است ، مکان آن ها و مسائل مربوط به هر یک از آن ها را توضیح میدهیم .

جایگاه جن
بخوانید

کدام چاکرا در شما غالب است؟

برای فهمیدن میزان باز یا بسته بودن چاکراها و اینکه کدام‌ چاکرا در شما غالب و فعال‌تر است، تست‌های مختلفی در اینترنت وجود دارد که با کمی جستجو می‌توانید پیدا کنید.

چاکراه اول چیست ؟ این بدین معناست که آنها کار خود را به درستی انجام می‌دهند و در حیطه کنترل خود، انرژی را به خوبی در بدن به جریان می‌اندازند. برای چاکراهایی که در نتیجه تست، نیمه فعال یا ضعیف هستند فعالیت‌های بدنی و ذهنی وجود دارد که یوگا و مدیتیشن از مهم‌ترین آنها هستند.

پس از انجام این آزمون‌ها ممکن است متوجه شوید که از هفت چاکرای اصلی، یک یا دو تا، امتیاز خوب گرفته‌اند.

همه چیز راجب جهان های موازی
بخوانید

اگر به زبان انگلیسی آشنایی دارید می‌توانید از اینجا وضعیت چاکراهای خود را بررسی کنید. نکته مهم در انجام این تست‌ها این است که، با خود صادق باشید و به سوالاتی که پرسیده شده با دقت پاسخ دهید.


نشانه‌های عدم تعادل در چاکرای اول

ضعف و عدم تعادل در عملکرد چاکرای ریشه باعث جلوگیری از رشد و پیشرفت انسان می‌شود.

چاکراه اول چیست ؟ انرژی که از این چاکرا وارد بدن می‌شود، بر روی اندام‌های مختلف بدن مانند غدد فوق کلیوی، استخوان‌ها، خون، مثانه، روده بزرگ، ناخن‌ها ، لثه و … اثر می‌گذارد.

پرخاشگری، ضعف در تصمیم‌گیری، افسردگی و عدم اطمینان به دیگران، سستی و بی‌حالی، نارضایتی از زندگی، احساس ناامنی و ترس تنها برخی از علائم و نشانه‌های اختلال چاکرای ریشه است.

عالم ذر چیست ؟
بخوانید

بنابراین انسداد و گرفتگی این چاکرا باعث بروز مشکلات جسمی مثل یبوست، اسهال، چاقی، آلرژی، مشکلات لثه و دندان، درد مفاصل، بواسیر، بیماری پروستات و … می‌شود.


چاکراه اول چیست ؟

انسان، حیوانات و حتی گیاهان دارای این مراکز انرژی هستند که به صورت گرداب این انرژی با نام «پرانا» شناخته می‌شود که انرژی حیاتی موجودات زنده است. جهت چرخش پرانا در چاکراهای زنان برخلاف جهت مردان است.

انسان دارای ۷ چاکرای اصلی و چاکراه اول چیست ؟ تعدادی چاکراهای فرعی است که هر یک بنا بر محل قرارگیری و ماهیت خود، دارای کارکردهای متفاوتی هستند.

انرژی به این مراکز وارد شده و در جهت یا خلاف جهت عقربه‌های ساعت چرخیده و از طریق یک شبکه مجاری غیرفیزیکی به نام «نادی» که با یکدیگر در ارتباطند، انرژی را در سراسر بدن و نیز در کالبدهای دیگرمان به گردش در می‌آورند.

پرواز روح در 30 جلسه
بخوانید

وظیفه هر یک از چاکراها، تأمین انرژی و تنظیم عملکرد تعدادی از اندام‌ها و دستگاه‌های بدن است.


باز یا بسته بودن چاکرا یعنی چه؟

با اینکه چاکراها در کالبد نوری یا اتری ما قرار دارند اما خبر خوب این است که با انجام تمرینات فیزیکی و بهبود وضعیت کالبد بدنی‌مان می‌توانیم بر آنها اثر بگذاریم و باعث بهبود عملکرد آنها شویم.

چاکراه اول چیست ؟ بنابراین لازم است برای بازگشت به تعادل و احساس سرزندگی و عملکرد صحیح اندام‌های بدن، نسبت به وضعیت چاکراهای خود آگاه باشیم.

همه چاکراهای بدن فعال هستند اما ممکن است در حالت تعادل نباشند. کم‌کاری یا بسته بودن و یا پرکاری و باز بودن چاکرا هر دو به معنای خروج از تعادل هستند که هر یک فرد را دچار مشکلات جسمی و روحی خاصی می‌کند.

آموزش آسان پیشگویی
بخوانید

به این مطلب امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه