جفت روحی | آیا شما هم میدانید جفت روحی چیست ؟


امتیاز دهید نظرات شما

🔷 جفت روحی | آیا میدانید جفت روحی چیست ؟ | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- دوستان روحی

🌟 ۲- معلمان روحی

🌟 ۳- همراهان روحی

🌟 ۴- نشانه های یک حمله شدید


قیمت : ۳۳.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


جفت روحی چیست ؟

مسلما در زندگی هر کسی افرادی هستند که ارتباط روحی قوی با یکدیگر دارند، عموما در توصیف این افراد می گویند که در عالم بالایی جهان آفرینش با هم گره روحی دارند و به اصطلاح جفت روحی نامیده می شوند.

بهترین دوست شما و کسی که می توانید بدون هیچ نگرانی و هیچ پرده .ای با او صحبت کنید، جفت معنوی شما است

همانطور که در مطالب بالا به آن اشاره کردیم هر کسی در زندگی می تواند چندین جفت روحی داشته باشد، لازم به ذکر است که جفت های روحی تاثیرات به سزایی در پیشرفت شخص دارند. جفت های روحی به دلیل وجود قانون کارما یکدیگر را ملاقات می کنند.

جفت های روحی برای به تعادل رسیدن روح، درس گرفتن از گذشته و درک درست از روابط کارمایی در گذشته به وجود می آیند. البته لازم به ذکر است که انواع مختلفی از جفت معنوی داریم


منابع

کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایران انواع PDF و فایل صوتی – بخش متافیزیکجفت روحی چیست ؟
جفت روحی چیست ؟

جفت روحی چیست ؟

جفت روحی به افرادی گفته میشود که در سطحی عمیق تر در زندگیمان با آنها ارتباط داریم و معمولاً در سطوح بالاتر جهان آفرینش درگروه روحی ما بوده اند.

تمام افراد، فارغ از اینکه چه کاراکتر شخصیتی ای دارند، به دنبال جذب خود هستند تا کنارش به آرامش برسند. در ادامه به برسی چهار خواب بینی مرحله تضمینی که، برای جذب جفت معنوی و روحانی روحی خود باید طی کنید می پردازیم.

از لحاظ معنوی، جفتهای روحی نقش بزرگی در پیشرفت شما ایفا میکنند. شما حتی میتوانید در طول زندگی چند جفت روحی داشته باشید.

هدف ما از انجام هرکاری در زندگی، رسیدن به سحر شدن حال خوبتر، آرامش بیشتر و احساس رضایت بیشتر است.

ما تا زمانیکه انرژی هایمان به تعادل برسند همزمان با جفتهای روحی خود، بارها تناسخ میکنیم و به زمین می آییم

این ارتباطات برای رشد ما بوجود می آیند تا با یادگیری درسهای مهم در طول زندگی، بتوانیم روابط کارمایی که در طول زندگی های ایمپلنت گذشته ما را با جفت روحیمان پیوند زده را به تعادل برسانیم.

دلیلی که جفتهای روحی همدیگر را ملاقات میکنند، قانون کارماست.


نشانه های جفت روحی

اگر این سطح معنوی از استادی حاضر نباشد پس آنها قادر به مقابله با وزن کارمای منفی شان نخواهند بود چون این انرژی کارمایی توسط حضور روح قُل شان، تقویت خواهد شد.

این ازدواج روح و هر دوی جنبه های مونث و مذکر وجود واقعی ما – ضمیر واقعی و ضمیر معنوی سرسخت ما – است.

هر یک از ما باید یاد بگیریم که این الگوهای منفی ها را در درون خودمان – در مبنای فلزی (جسمانی) – ضمیر بشری تغییر دهیم تهذیب نفس تا این الگوها بتوانند درون ضمیر الهی و واقعی ما به طلایی تبدیل شوند. این ازدواج کیمیاگرانه است.

عامل منحصر بفرد یکسان که به دو قلوهای روحی قدرت معنوی فوق العاده و طرح هویتی هویت شان را می بخشد، می تواند به همین ترتیب تقویت الگوهای منفی و مثبت آنها را سبب شود.


نامه به فرشته جفت روحی

بلکه یکی تناسخ پیدا کرده و دیگری درسطوح بالاتر میماند و نیمه خود را یاری میکند. معمولاً این یکی شدن، در زندگی های آخر افراد بینگ رخ خواهد داد تا بتوانند که این روند را در نهایت با هم کامل کنند.

شعله های دو قلو باید به یک سطح معین از استادی معنوی و فهم معنوی از یکی بودن در درون ضمیرهای شخصی و فردی خودشان، قبل از یکی شدن با هم، برسند.

در نهایت وقتی دو نیمه به رشد سحر و جادو تعادل کافی رسیدند، با هم تناسخ میکنند و دوباره به هم میرسند و یکی میشوند.


ازدواج با جفت روحی

هر کدام از نیمه ها قبل از ملاقات با نیمه گمشده خود در یک زندگی، بارها و بارها تناسخ پیدا کرده و با جفت های روحی زیادی ملاقات میکند تا کارمای خود را به تعادل برساند.

همه ما تنها یک نیمه گمشده داریم. گفته شده که در ابتدای خلقت، هر کدام از روح ها به دو نیمه زنانه و مردانه (یین و یانگ) تقسیم جن و جنیان شدند و راه خودشان را برای رشد و تجربه در جهان های پایین تر پیش گرفتند.  معمولاً نیمه ها همزمان با هم تناسخ پیدا نمیکنند.


جذب روح همراه

معمولاً نیمه ها همزمان با هم تناسخ پیدا نمیکنند. بلکه یکی تناسخ پیدا کرده و دیگری درسطوح بالاتر میماند و نیمه خود را یاری میکند.

همه ما تنها یک نیمه گمشده داریم. گفته شده که در ابتدای خلقت، هر کدام از روح ها به دو نیمه زنانه و مردانه (یین و یانگ) تقسیم شدند تهذیب نفس راه خودشان را برای رشد و تجربه در جهان های پایین تر پیش گرفتند.

در نهایت وقتی دو نیمه به رشد و تعادل کافی رسیدند، با هم تناسخ میکنند و دوباره به هم میرسند و یکی میشوند. معمولاً این یکی شدن، در زندگی های آخر افراد رخ خواهد داد تا بتوانند که این روند را در نهایت با هم کامل کنند.

هر کدام از نیمه ها قبل از ملاقات با نیمه گمشده  خود در یک زندگی، بارها و بارها تناسخ پیدا کرده و با جفت های روحی زیادی ملاقات میکند تا کارمای خود را به تعادل برساند.


آیا برای انسان جفت مشخص شده است ؟

از گذشته تا کنون هر اقدامی که بشر انجام داده است، به هدف جلب احساس رضایت بیشتر در زندگی بوده است.

مثلا ما به مسافرت می رویم، ماشین خود هیپنوتیزم تازه ای می خریم، به خانه جدیدی نقل مکان می کنیم و هزاران مورد مشابه دیگر تا احساس رضایتمندی بیشتری داشته باشیم.

نیاز عاطفی و احساس عشق شاید زیباترین احساسی است که، خداوند در وجود ما قرار داده است.

زمانیکه جفت روحی را ملاقات میکنید، آنها را بهترین پرواز روح دوستی خواهید دانست که تا به حال میشناخته اید. شما میتوانید که هر چیزی را با جفت های روحانی روحیتان بدون پرده، به اشتراک بگذارید و از هر رازی برای او سخن بگویید.

پس کاملا طبیعی است که، هر فردی به دنبال جذب جفت های معنوی روحی خود باشد تا کنار آن، حال خوب بیشتری را تجربه کند.


به این مطلب امتیاز دهید :

4.8/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه