چرا عاشق میشویم ؟


امتیاز دهید نظرات شما

🔷 چرا عاشق میشویم ؟ فهرست :
🌟 ۱. عاشق بودن
🌟 ۲. بررسی عشق
🌟 ۳. معنی خاص عاشق شدن
🌟 ۴. بزرگ نمایی معشوق
🌟 ۵. افکار مزاحم
🌟 ۶. نکات مهم ؟


⬅️ سوالات پاسخ داده شده :
🔹 چگونه عاشق شدم ؟
🔸 بهترین راه حل عاشق ماندن چیست ؟
🔹 بهترین روش کنترل و تعادل در عاشقی ؟
🔸 چرا عاشق این فرد شدم من ؟
🔹 آیا میتوان معشوق را کنترل کرد ؟
🔸 من عاشق شدم چطوری کنترل کنم که اذیت نشم ؟
🔹 چگونه از دید معشوق جذاب باشیم ؟
🔸 آیا فرد مقابل هم عاشق من است ؟


قیمت : ۶.۰۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


چرا عاشق میشویم ؟ یکی از مهم‌ترین تحقیقات هلن فیشر، بررسی مغز انسان و نحوه‌ی پردازش ذهن در زمان عاشق شدن است.

چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم ؟
بخوانید

او برای انجام این آزمایش سی و دو نفر را که ادعای عاشق بودن داشتند انتخاب کرد.

و . . .

دابلیو اچ اودن، شاعر گفته است:« آه، حقیقت عشق را با من بگو» من برای درک پیامدهای این تجربه‌ی عمیق انسانی، مجموعه‌ی آثار روان شناختی را در مورد عشق رمانتیک بررسی و در گرایش‌ها، نشانه‌ها یا شرایطی که به کرات به آن‌ها اشاره شده به دقت تامل کرده‌ام.

جای تعجب ندارد که این احساس قدرتمند متشکل از مجموعه‌ی پیچیده‌ای از گرایش‌های متعدد و خاص است. بعد برای آن‌که خودم بپذیرم که ویژگی‌های شور عشق رمانتیک در همه‌ جای دنیا مشترک‌اند.


منابع

کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایران انواع PDF و فایل صوتی – روانشناسی

تفاوت مرد و‌ زن
بخوانید
چرا عاشق میشوم ؟
چرا عاشق میشوم ؟


پی دی اف چرا عاشق میشویم ؟

دکتر هلن فیشر تاکنون شش کتاب و ده‌ها مقاله نوشته است:«آناتومی عشق؛ تاریخ عشق»،«چرا عاشق او شدم؟» چرا عاشق میشویم ؟ چرا عاشق می‌شویم؟،«جنس اول»، «آناتومی عشق؛ ذات و شیمی عشق رمانتیک» و «تقابل جنس‌ها؛ تکامل رفتار انسانی».

را با ترجمه‌ی سهیل سمّی به فارسی منتشر کرده است. شما می‌توانید نسخه‌ی الکترونیکی و صوتی کتاب چرا عاشق می‌شویم از هلن فیشر را از فیدیبو دانلود کنید.

چرا عاشق میشویم ؟ از میان کتاب‌های هلن فیشر تنها سه کتاب از به فارسی ترجمه شده است. انتشارات فرهنگ نشر نو کتاب «جنس اول» را با ترجمه‌ی نغمه صفاریان‌پور، نشر علم کتاب «چرا عاشق او شدم؟» با ترجمه‌ی مریم نجاتی و گروه انتشاراتی ققنوس کتاب چرا عاشق می‌شویم؟

بیماری ها و‌ریشه های آن در ذهن ما
بخوانید

نسخه‌ی صوتی یکی از مقاله‌های هلن فیشر به نام «قدرت آشکار شده» هم در فیدیبو موجود است و شما می‌توانید پی دی اف آن را دانلود کنید و یا از شنیدن نسخه‌ی صوتی آن لذت ببرید.


کتاب چرا عاشق میشویم

از این سی و دو نفر ۱۷ نفر کسانی بودند که ابراز عشقشان توسط معشوقشان پذیرفته شده بود و ۱۵ نفر کسانی بودند که در عشق شکست خورده بودند.

چرا عاشق میشویم ؟ فیشر مغز هر کدام از این افراد را در دستگاه ام آر آی بررسی می‌کرد و متوجه شد که مغز افراد هنگام نگاه کردن به عکس معشوق‌شان نورانی می‌شود.

چگونه از رانندگی نترسیم ؟
بخوانید

دکتر فیشر ابتدا دو عکس به این افراد نشان می‌داد، نخستین عکس، عکس معشوق هریک از این آدم‌ها بود و عکس دوم یک عکس از طبیعت بود، یا اساسا عکس بود که برای افراد معنای خاصی نداشت.

خرید کتاب چرا عاشق میشیم ؟

چرا عاشق میشویم ؟ سهیل سُمّی مترجم پرکار ایرانی است. او تحصیل کرده‌ی دانشگاه علامه‌طباطبایی و دانشگاه تهران است. علاقه‌ی شخصی و البته تخصصی سمی در ادبیات انگلیسی است.

کار گروهی زمانی معنا می‌شود که یک تیم مشخص با اهداف معین وجود داشته باشند؛ نخست هیات انتخاب، کتاب‌های مرتبط و مشخصی را برگزینند چرا عاشق میشویم ؟ سپس باتوجه به تخصص و مهارت مترجمان در حوزه‌های مختلف، مترجمان انتخاب شوند و درنهایت ویراستاران خبره‌ای باشند تا ترجمه‌های مختلف را با یک زبان و ویراست یک‌‌دست، ویرایش کنند.»

پرخاشگری کودکان طلاق
بخوانید

چرا عاشق میشویم ؟ او تاکنون آثار مهمی از هنری میلر، مارگارت آتوود و ساموئل بکت ترجمه کرده است. سهیل سمی علاوه بر این‌که مترجم پرکاری است؛ یکی از منتقدین در حوزه‌ی ترجمه است.

او مخالف سرسخت ترجمه‌ی گروهی است و در مصاحبه‌ای با خبرگزاری ایرنا می‌گوید:« کار گروهی خیلی خوب است اما بستگی دارد به نوع کتاب‌های مورد ترجمه و چگونگی مدیریت آن. به نظر چرا عاشق میشویم ؟ من اینکه صرفا چند کتاب را بین چند مترجم تقسیم کنند، کار گروهی نیست.


به این مطلب امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه