چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم ؟


امتیاز دهید نظرات شما

🔷 چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم ؟ فهرست :
🌟 ۱. عشق چیست ؟
🌟 ۲. عشق یک طرفه یا دو طرفه ؟
🌟 ۳. معمولا کدام جنس عاشق میشود ؟
🌟 ۴. نکاتی که در مورد دخترها باید بدانید
🌟 ۵. کارهایی که باید انجام دهید تا دختر مورد نظر شما عاشق شود.


⬅️ سوالات پاسخ داده شده :
🔹 آیا تا به حال در زندگی عاشق شده اید ؟
🔸 حس میکنید عشقتان یک‌طرفه است ؟
🔹 میخواهید دختر مورد نظرتان دیوانه وار عاشق‌ شما شود ؟

درست آمده اید ترفند های عاشق کردن همینجاست !


قیمت : ۷.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم ؟ عشق اتفاق مقدسی است که وقتی بین دو‌نفر اتفاق میوفتد انرژی و‌احساس زیبایی را تجربه میکنند.

تست استنفورد بینه
بخوانید

اما علاقه یک‌طرفه برعکس انرژی و‌احساس شخص عاشق را از بین میبرد و احساس سرخوردگی و دوست داشتنی نبودن میکند.

معمولا دختر ها کمی سخت تر ابراز علاقه میکنند و نمیتوان دقیقا متوجه شد که چه زمانی عاشق شما شده اند.

همیشه عشق و‌علاقه یک‌طرفه نیست در بعضی موارد شما نمیدانید که طرف مقابل عاشق شده یا نه و ما میخواهیم به شما کمک‌ کنیم که با نکاتی که گفته میشود دختر مورد نظر خود را عاشق کنید که حتی اگر به سختی نشان داد خودتان مطمئن باشید که با کارهایی که کردید عشق را در دل او کاشته اید

چگونه به خواب شخص مورد نظر برویم ؟
بخوانید

منابع

کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایران انواع PDF و فایل صوتی – روانشناسیچگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم؟
چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم؟

در ابتدای مقاله ” چگونه یک دختر را جذب خود کنیم ” باید بگوییم که پوشش و ظاهرخیلی خیلی اهمیت دارد.

نگاه کردن به دختران دیگر باعث می شود فکر کند شما فرد سطحی و ناخوشایندی هستید و رابطه با شما را به صلاح خودش نبیند. باید کاری کنید که نشان دهید او تنها دختری است که علاقه و توجه شما را جلب می کند.

زمانی که با او هستید با دختران دیگر صحبت نکنید. ممکن است فکر کنید که برانگیختن حسادت او راهکار خوبی است؛ اما کاملا در اشتباه هستید.

پرخاشگری کودکان طلاق
بخوانید

البته پوشیدن لباس مناسب و استفاده از یک عطر خوب، برای تحت تاثیر قرار دادن یک نفر در نگاه اول کافی نیست، بلکه نظافت شخصی و استفاده از سبک لباس معقولانه، به طرف مقابلتان نشان می دهد که شما فرد بالغی هستید و می توانید کارهای مهم روزانه تان را خودتان انجام دهید.


چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم ؟

خیلی از انسان ها در ذهن خودشون مکانیسم دفاعی دارن که باعث میشه رفتارهای عجیب و غریبی رو از خودشون نشون بدن و نتونن عشق رو به خوبی تجربه کنن.

این مکانیسم های دفاعی باعث میشه که این فرد از پارتنر خودش فاصله بگیره و سرد بشه…

بیماری ها و‌ریشه های آن در ذهن ما
بخوانید

و در نهایت رابطه عاطفی شما کات بشه!

نکته مهم و سوال اصلی در جذب مجدد پارتنرت اینه که آیا تو، در این شرایط می تونی به جای رفتار های به ظاهر منطقی به زبون ضمیر ناخودآگاه پارتنرت ( مرکز احساساتش) صحبت کنی و این مشکلات رو برطرف کنی یا نه؟!

لازمه بدونی که این اتفاق ها واقعا به این معنی نیست که پارتنرت دیگه بهت علاقه نداره و دیگه دوستت نداره، موضع اصلی اینه که میزان ترشح هورمون اوکسی توسین (هورمون عشق) در مغز پارتنرت ( نسبت به تو) کم شده…

خوشبختانه در دوره عشق و روابط می تونی مجددا جرقه های عشق و علاقه رو در قلب پارتنرت بزنی و کاری کنی که مثل سابق دوستت داشته باشه و یک شانس دوباره به رابطه ی عاطفی با تو بده…

تفاوت مرد و‌ زن
بخوانید

چگونه دختر رو عاشق و وابسته خود کنیم ؟

در حالی که خنده ای که در اینجا مورد نظر ما است خنده ی حاصل از داشتن یک شخصیت با مزه ست. برای مثال چارلی چاپلین برای خودش یک شخصیت خلق کرده بود که بامزه بود (خجالتی و دست و پا چلفتی در عین حال زرنگ و … ) شما هم باید برای خودتون یک شخصیت خلق کنید که جذاب و خنده دار باشه ولی مطمئنا دست و پا چلفتی مورد نطر ما نیست

تحقیقات علمی نشان می‌دهد که دخترها به یک اندازه که به زیبایی ظاهری و جذابیت پسر و شخصیت و تعاملات اجتماعی، مهربانی، هوش، صداقت و محترم بودن توجه ویژه ای دارند.

چرا عاشق میشویم ؟
بخوانید

عاشق شدن زمانی اتفاق می ‌افتد که دو طرف پسر و دختر عشق را به شکل مشابهی حس می‌کنند. عشق درست مثل یک شغل در طول زمان رشد و نمو دارد و برای عاشق کردن دختر باید به او نشان دهید که ارزشش را دارید. اجازه دهید تا دختر زیبایی های شخصیت شما را ببیند و بفهمد که شما واقعا چه کسی هستید.

نشان دهید که یک فرد قابل اعتماد هستید

اگر می خواهید دختری عاشق شود باید کاری کند در کنار شما احساس امنیت کند. نشان دهید فرد قابل اعتمادی هستید و می توانید از او مراقبت و حمایت کنید.

چیکار کنم زود اشکم در میاد ؟
بخوانید

هر دختری برای خودش شخصیتی دارد، ویژگی های رفتاری خاص خودش را دارد، درست مثل شما ! اگر به دختری علاقه مند شده اید نباید به این موضوع فکر کنید که چگونه او را تغییر دهید و یا چه ویژگی هایی دارد که شما دوست ندارید.

در واقع این مورد یکی از مهم ترین کارهایی است که برای عاشق کردن یک دختر باید انجام دهید زیرا احساس امنیت یکی از نیازهای اساسی دختران می باشد و اگر این نیاز در کنار شما برآورده نشود نمی توانید دختر را عاشق خود کنید.

هیچ کسی از قضاوت شدن خوشش نمی آید. به عنوان یک فرد رشد یافته باید دیگران را آنچنان که هستند بپذیرید و بیاموزید که چگونه می‌تواند ارتباط برقرار کنید.

آداب معاشرت با معلولین
بخوانید

چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم ؟

زمانی که توانستید او را به حرف زدن وادارید، برای رضای خدا هم که شده به حرف هایش گوش دهید! اگر چشمان خود را به آن ها ندوزید و توجه نکنید، هیچ دختری از شما خوشش نمی آید. با گوش کردن به او بصورت نصفه و نیمه، فرصت خود برای جذب کردن دختر مورد علاقه تان را از دست ندهید.

اگر می خواهید دختری از شما خوشش بیاید، باید سعی کنید در حضور شما احساس امنیت کند. از همان اول نشان دهید که قابل اعتماد  هستید و از او مراقبت می کنید. به یاد داشته باشید که این اولین احساسی است که او درباره ی شما خواهد داشت؛ پس کاری نکنید و چیزی نگویید که اعتماد او از بین برود.

با افسردگی بعد از رابطه چه کنیم ؟
بخوانید

ممکن است او دختری با ذهن باز باشد و با گفتگو های چالشی مشکلی نداشته باشد؛ اما مطمئنا در اولین قرار ملاقات انتظار بحث کردن را ندارد. از موضوعاتی مانند دین یا سیاست دوری کنید؛ زیرا این موضوعات می توانند برای اولین مکالمه ی شما سنگین باشند.

چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم ؟

بر اساس روانشناسی جذب، بیشتر زن ها به حمایت نیاز دارند؛ در نتیجه یکی از مهمترین چیزهایی که باعث می شود احساس امنیت کنند بودن با مردی است که موقعیت اجتماعی خوبی دارد و یا آینده اندیش است.

دخترها به احساس امنیت نیاز دارند؛ احساسی که در کنار یک مرد برجسته پیدا می کنند نه یک پسر خوب؛ مردی که مثل یه رهبر همه چیز را هدایت کند. اگر شخصی ترسو باشید و بازیچه ی دست دختر ها قرار بگیرید هیچ دختری عاشق تان نخواهد شد.

پنج راه برای مبارزه با افسردگی
بخوانید

دلیل آن این است که مرد آینده اندیش به احتمال زیاد روزی موقعیت اجتماعی خوبی خواهد داشت. تحقیقات پژوهشگران نشان داده است مردی که ماشین گرانی زیر پایش دارد خیلی جذاب تر از مردی است که یک ماشین معمولی را می راند.


به این مطلب امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه