چگونه به خواب شخص مورد نظر برویم ؟

چگونه به خواب شخص مورد نظر برویم ؟ خواب یک عالم دیگری هست که روح از بدن جدا میشود و در عالم خواب به پرواز در میاید.

خیلی وقت ها در خواب روح ما به خواب دیگران میرود و آن شخص خواب مارا میبیند. خواب دیدن یک ماجرای عجیبی هست که میتواند در چند دسته مختلف جای بگیرد.

بعضی شب ها خواب های ترسناک و عجیب و غریب میبینید که میگویند بخاطر پرخوری قبل از خواب است به نظر شما واقعا دلیلش این موضوع است؟!

🔷 چگونه به خواب شخص مورد نظر برویم ؟ بخش روانشناسی PDF :

🌟 ۱. راهکار اجرایی برای ورود به خواب شخص مورد نظر

🌟 ۲. بهترین زمان برای ورود به خواب شخص مورد نظر

🌟 ۳. تجربه یک شخص و‌ مصاحبه با کانون خرد ماندگارقیمت : ۱۳.۰۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


گاهی اوقات خواب عزیزان‌ که از دست رفته اند را میبینید و میگویند که بخاطر علاقه آن شخص به شماست که در خوابتان آمده است!

برخی شب ها هم خواب هایی میبینید که اصلا شروع و‌ پایان خاصی ندارد و حتی گاهی اوقات صبح یادتون نمیاد که چه خوابی بوده دقیقا!

خیلی ها دوست دارند که به خواب دیگران بروند اما آیا این ممکن هست؟

چگونه به خواب شخص مورد نظر برویم ؟ در این مقاله به شما میگوییم که چگونه به خواب شخص دیگری بروید!!


منابع

کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایران انواع PDF و فایل صوتی – روانشناسی


دومین شرط برای اینکه چگونه به خواب دیگران برویم پرهیز کردن از تهمت است. به مدت یک ماه هر چهار شرط را انجام دهید و بعد خواندن دعا برای رفتن به خواب دیگران را مطابق دستورالعمل اجرا کنید.

چگونه به خواب شخص مورد نظر برویم ؟

با خواندن دعا برای رفتن به خواب دیگران می توانید به راحتی به هدف عاشق کردن طرف مقابل دست پیدا کرده و به خواب عشقتان وارد شوید. رفتن به خواب دیگران فقط جنبه عاشق کردن ندارد و می توانید برای استخدام و تجارت نیز از آن با همین دستورالعمل استفاده کنید .

چگونه به خواب شخص مورد نظر برویم ؟ فقط کمی تمرین نیاز داره. اول از همه باید این را یادآوری کنم. وقتی شما خواب میبینید مثل این نیست که شما داخل یه دنیای خاص خودتون شده باشید. نه اینطور نیست. خواب شما میتونه خواب دیگران هم باشه.

یا یک دریچه زمان باز کنید (؟؟؟؟) و درصورتی که دوست شما توانست دریچه را مشاهده کنه با هم واردش بشید. حتما به حالتهای خیلی جالبی برخورد خواهید کرد. فراموش نکنید که برای انجام این کار به تمرین نیاز دارید و درصورتیکه در بار اول موفق نشدید باز هم تلاش کنید.

چگونه به خواب شخص مورد نظر برویم ؟ پس خیلی از اشخاصی که در خواب میبینیم میتونن افراده دیگری باشن که آگاه یا ناآگاه به خواب شما وارد شدن.

چگونه به خواب دیگران برویم

و درواقع این یه اصطلاحه. میشه گفت با شما در بعد دیگری تماس پیدا کردند. پیشنیاز این کار آگاه شدن در خواب یا برونفکنی کالبد اختریه.

در صورتی که شما با دوستتون میخواهید این کار را انجام بدید میتونید قرار بذارید که حرفهایی را به هم بزنید و بعداز بیداری به میزان صحت آنها پی ببرید. کار بسیار جالبتری که میشه انجام داد آگاه کردن طرف مقابل هست.

چگونه به خواب شخص مورد نظر برویم ؟ وقتی این کار را انجام بدید به جزئیات خیلی جالبی میرسید. مثلا لباس شخص مقابل را میبینید(حتما میپرسید کی رسیده لباس بپوشه؟ منم نمیدونم). کارهای خیلی جالبی میشه انجام داد. برای مثال شما میتونید خیلی از پدیده ها را آزماش کنید. در خوابتون پدیده جالبی انجام بدید و ببینید آیا دوستتون هم میتونه این پدیده را ببینه. مثلا یک گوی انرژی درست کنید( به نوشته های قبلی مراجعه کنید).

چگونه به خواب شخص مورد نظر برویم ؟ به اون میگید که وقتی اون خوابید به خوابش وارد میشید و اونو از اینکه داره خواب میبینه آگاه میکنید.

شما وارد خوابش میشید و خواب بودنش را بهش میگید و اینکه داره خواب میبینه و اون بلافاصله آگاه میشه یا نه دست به آزمایش میزنه مثلا شما به اون میگید ارتفاع بگیر و اون بعد از انجام این کار متقاعد میشه که خواب و باینصورت آگاه میشه.

چگونه به خواب شخص مورد نظر برویم ؟

حتی اکثر مواقع یکنفر هم میتونه به دیگری یادآوری کنه و این درصورتیکه یکنفر بلافاصله از خواب بیدار شده باشه ولی شخص دوم به خوابیدن ادامه بده ممکنه و شخص اغلب بعد از شنیدن جزئیات اون خواب همه چیز به یادش میاد.

چگونه به خواب شخص مورد نظر برویم ؟ در صورتی که اینکار دو نفر توافقا اینکار را یعنی وارد شدن در خواب یکدیگر انجام میدهند بهتره که همزمان بیدار بشوند تا بتونند خوابشون را بسرعت بیاد بیارند. درصورتی که هر دو بعد از دیدن هم در خواب به خوابشون ادامه بدهند به احتمال زیاد جریان دیدن همدیگر را فراموش میکنند.

خوب شما در زمینه آگاهی در خواب فعالیت دارید (و یا برون فکنی کالبداختری) ولی دوستتون تازه شروع به تمرین کرده و شما میخواهید این روش را برای دوستتون بکار ببرید تا اون بتونه آگاه بشه.

چگونه به خواب شخص مورد نظر برویم ؟ که البته هر دو اینها برای انجام این کار فرقی ندارند. بعد از اینکه به یکی از دو حالتی که گفتم رسیدید طرف مقابل را تجسم کنید و تصمیم بگیرید که پیش شخص مورد نظر برید. البته این کار را در موقعی که مطمئن هستید شخص خواب هست انجام بدید. بعد از اینکه این کار را کردید خودتون را پیش شخص مورد نظرتون پیدا میکنید.

همچنین ترفندها و نکاتی برای خواندن ذهن افراد و این موضوع وجود دارد که چگونه به ذهن دیگران وارد شویم که می‌توان از آن‌ها نیز استفاده کرد. این ترفندها زمانی مفیدتر خواهد بود که حقیقت پشت خواندن ذهن را بدانید.

واقعیت این است که بیشتر افراد می‌توانند خواندن ذهن افراد را با آموزش‌های مخصوص، زمان، تمرکز و مجموعه‌ای از مهارت‌های خاص یاد بگیرند. خواندن ذهن کاری نیست که تنها از عهده روانشناسان بر بیاید.

چگونه ذهن دیگران را تسخیر کنیم حتما بارها برای شما نیز پیش آمده است که افراد نتوانسته اند ذهنتان را بخوانند و به همین خاطر از شما خواسته اند حرفتان را تکرار کنید. افرادی که چنین درخواستی را دارند در این مورد آگاهی ندارند که می‌توانند ذهن شما را بخوانند و به مبحث چگونه به ذهن دیگران وارد شویم تسلطی ندارند. آنها اینکار را به یک روش ثابت و همانند گذشته انجام می‌دهند.

چگونه به خواب شخص مورد نظر برویم ؟ زمانی که دانش و علم روانشناسی موجود در این فرایند را درک کردید، متوجه خواهید شد که دستیابی به آن برای هر فردی که مصمم به یادگیری روش‌های جدید است بسیار ساده خواهد بود.

اگرچه این افراد تخصص لازم برای انجام اینکار را دارند اما سایر افراد نیز می‌توانند این موضوع را به خوبی یاد بگیرند. قبل از اینکه به شما نشان دهیم چگونه به ذهن دیگران وارد شویم و ارتباط ذهنی با دیگران برقرار کنیم، باید بدانید که اطلاعات پس زمینه برای خواندن ذهن افراد بسیار مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه