اندام تناسلی تا چه سنی رشد میکند ؟


امتیاز دهید نظرات شما

زمان انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ , آخرین بروز رسانی: 6 روز گذشته

🔷 اندام تناسلی تا چه سنی رشد میکند ؟ فهرست :
🌟 ۱. زمان به اتمام رسیدن رشد در آقایان
🌟 ۲. سن افزایش اندام تناسلی آقایان !!
🌟 ۳. اندازه معمولی اندام تناسلی آقایان
🌟 ۴. باورهای غلط درباره سایز اندام تناسلی


⬅️ سوالات پاسخ داده شده :
🔹 آیا نمیدانید تا چه سنی اندام تناسلی شما به صورت طبیعی رشد میکند ؟
🔸 اصلا سایز نرمال برای آلت تناسلی چیست ؟
🔹 شما هم‌ از خرافات و حرف های الکی راجع به آلت تناسلی خسته شده اید ؟

نکات مهم و استاندارد را با ما در این مقاله مطالعه کنید !


قیمت : ۱۱.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


اندام تناسلی تا چه سنی رشد میکند ؟ اندام تناسلی آقایان تا یک‌ سنی به صورت نرمال و‌ طبیعی رشد میکند و بعد از آن سن دیگر تغییر زیادی در سایز ایجاد نمیشود.

سن این رشد هم بستگی به ژنتیک هر شخص دارد و‌ هم‌ به کشور و آب و‌ هوا و نژادی که در آن هستید.

خیلی از آقایان بر اساس یکسری صحبت ها و شوخی ها استرس و اظطراب زیادی در رابطه با سایز اندام تناسلی خود دارند که این موضوع بسیار اشتباه است.

برای روابطی که بین شما و همسرتان به وجود میاید یکسری استانداردها وجود دارد که از آنچه فکر میکند متفاوت تر هست.

چه بسا بسیاری از آقایان میپندارند لذت روابطشان تنها وابسته به سایز اندام تناسلی هست و‌ از بقیه موارد قافل میشوند و حتی احساس شرم و خجالت کاذبی که دارند خود روابطشان را به مشکل میکشانند.

اندام تناسلی تا چه سنی رشد میکند ؟ در این موارد آقایان باید سطح دانش و‌آگاهی خود را بالا ببرند و با همسران خود نیز در میان بگذارند احساسات وافکارشان را و خانم های عزیز از شما نیز توقع داریم که با سخن های مثبت و اعتماد به نفس دادن به همسرتان به او کمک کنید تا از این افکار اشتباه دست بکشند.

افرادی که واقعا به دلایل مختلف دچار این مشکل هستند نیز میتوانند با راهکار هایی که در مقاله گفتیم درمان کنند و کسانی که هنوز در سنی هستند که رشد طبیعی دارند بهتر است نکات پیشگیری را به خوبی مطالعه کنند.


منابع

کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایران انواع PDF و فایل صوتی – زناشوییاندام تناسلی تا چه سنی رشد میکند؟
اندام تناسلی تا چه سنی رشد میکند؟

اندام تناسلی تا چه سنی رشد میکند ؟ علاوه بر سایر تغییرات بدنی که در دوران بلوغ تجربه می کنید مانند عضلانی تر و بلند تر شدن، آلت شما ممکن است در پاسخ به تحریک جنسی هنگام خواب یا حتی در مواقع غیر قابل پیش بینی دچار نعوظ شود.

بیضه ها شروع به رشد کرده و بزرگتر می شند و موهای زائید شروع به نمایان شدن می کنند.

اندام تناسلی تا چه سنی رشد میکند ؟

توانایی نعوظ : اندازه آلت تناسلی در حالت خوابیده هیچ ارتباطی با اندازه آن در حالت نعوظ ندارد. در مطالعات زیادی آلت های کوچک در حالت خوابیده هنگام نعوظ بزرگتر می شوند.

مردانگی : گرچه این مورد یک تعریف کلیشه ای و قدیمی است و بسیاری از مردان اندازه آلت تناسلی را با توانایی هایی از جمله ورزشکاری و پرخاشگری مرتبط می دانند ولی سایز آلت هیچ ارتباطی با توانایی های فیزیکی ، شخصیت رفتاری یا عضلانی بودن فرد ندارد.

اندام تناسلی تا چه سنی رشد میکند ؟ در بررسی دیگری که انجام شد ۸۵ درصد زنان از اندازه آلت تناسلی همسر خود رضایت داشتند و تنها ۱۴ درصد تمایل داشتند آلت تناسلی همسرشان بزرگتر باشد.

روغن خراطین ارتباط بین سایز آلت و سایر اندام های بدن : سایز آلت تناسلی مردان ارتباطی با اندازه سایر اندام های بدنشان از جمله دست، پا، موی صورت یا طاسی نداردو حتی در مورد عملکرد و توانایی جنسی او از روی ظاهر نمیتوان به نتیجه رسید.

رضایت جنسی : مطالعات نشان داده است زمانی که صحبت از رضایت جنسی در میان است اندازه آلت تناسلی برای هیچ کدام از شرکا اهمیتی ندارد.

اندازه آلت تناسلی مردان بر حسب سن

هورمون جنسی مردانه یا همان تستوسترون عامل اصلی رشد آلت تناسلی در دوره ی بلوغ می باشد ولی میزان رشد آلت و اثربخشی هورمون از همان قانون وراثت پیروی می کند.

آلت تناسلی از ۳ بخش تشکیل شده است: اجسام غاری که دو عدد بوده و حاوی عضلات و حوضچه های خونی هستند و توسط غلاف خاصی احاطه شده اند و بهنگام تحریک جنسی، خون در حوضچه های خونی تجمع یافته و باعث افزایش حجم آلت و در نهایت نعوظ و بعبارتی سیخ شدن آلت تناسلی می گردد.

اندام تناسلی تا چه سنی رشد میکند ؟ بعبارتی اگر در قبل از شروع دوران بلوغ به یک پسر تستوسترون داده شود، نه تنها باعث بلوغ زودرس می شود، بلکه باعث افزایش سایزی بیشتر از آنکه قرار است بعد از بلوغ رخ دهد نخواهد شد.

بخش سوم مجرای ادراری است که در زیر اجسام غاری قرار گرفته و البته خود مجرای ادراری نیز توسط بافت اسفنجی احاطه شده است.

رشد آلت تناسلی آقایان چه زمانی شروع می شود و چه زمانی پایان می یابد؟

سایز آلت تناسلی مثل دیگر ویژگی های بدنی انسان تابع نژاد، ژنتیک یا وراثت است و عواملی محیطی تاثیر قابل ملاحظه ای بر روی آن ندارند.

پرخون شدن حوضچه های خونی و خاصیت ارتجاع پذیری اجسام غاری این قابلیت را به آلت می دهد تا بتواند در فعالیت های جنسی بزرگ شود.

اندام تناسلی تا چه سنی رشد میکند ؟ آلت تناسلی در مردان تنها عضوی است که به هنگام تحریک جنسی افزایش سایز می یابد. بعبارتی هیچ عضوی در بدن نیست که با تحریک جنسی بزرگ شود.

چون از این قانون (یعنی بزرگ شدن بهنگام تحریک جنسی) پیروی نمی کند و با تحریکی جنسی بزرگ نمی شود.

لذا در بحث جراحی برای افزایش سایز آلت نمی توان بخش دیگری از بدن را به آلت پیوند زد تا بزرگتر شود.

آیا رشد آلت تناسلی کاری امکان پذیر است یا خیر؟

محصولات زیادی از جمله: دستگاه های مختلف، قرص ها و کرم های مختلف همه روزه تبلیغ می شوند. سازندگان این محصولات ادعا می کنند که طول آلت تناسلی را می توان با این موارد افزایش داد. همچنین در اینترنت، ادعاهای زیادی، مبنی بر تاثیر تمرینات کششی مختلف در افزایش طول آلت تناسلی، وجود دارد.

اندام تناسلی تا چه سنی رشد میکند ؟ به جای استفاده از دستگاه ها و کرم های مختلف برای افزایش طول آلت تناسلی، توصیه می شود که افراد به مشاور مراجعه کنند تا بتوانند با تقویت اعتماد به نفس خود، دیگر به این مشکل فکر نکنند. همچنین چند ترفند وجود دارد که افراد می توانند با استفاده از آن، آلت تناسلی خود را بزرگ کنند. این موارد شامل موارد زیر می باشد

بنیاد مراقبت ارولوژی گفته است که تقریباً هیچ یک از این موارد اثر گذار نیستند؛ البته برخی از تحقیقات محدود نشان داده شده است که می توان فقط طول آلت تناسلی را افزایش داد، نه دور آن را. برای این که به بهترین نتیجه ی ممکن برسید، لازم است که به مدت ۴ الی ۶ ماه ، روزانه چند ساعت از این دستگاه ها استفاده کنید.

  • کوتاه کردن موهای ناحیه ی شرمگاهی
  • کاهش وزن (در صورت داشتن اضافه وزن خصوصا در اطراف معده)

اندازه آلت تناسلی بر اساس سن چقدر است؟

هر پسربچه بالای یکسال که در حالت کشیده طول آلت تناسلی کمتر از ۲ سانت دارد باید تحت درمان قرار گیرد.

اندام تناسلی تا چه سنی رشد میکند ؟ اندازه های دستگاه تناسلی خارجی مردان در اقوام و نژادهای مختلف متفاوت است.

امیدواری دیگر آن است که مطالب این سایت به بسیاری از جوانان ما کمک کند تا تحت تأثیر اطلاعات غیر واقعی و مبالغه آمیز که اکثراً به وسیله اینترنت یا ماهواره کسب می شود، قرار نگیرند و به این ترتیب از بسیاری از آثار سوء این تبلیغات شامل درمان های طبی و جراحی ها برای بزرگ سازی دستگاه تناسلی، جلوگیری شود.

به علت دید فرد از بالا و از زاویه دید و چربی و چاقی بیش از حد باعث می شود که خود فرد آلت تناسلی را کمتر از نرمال حس کرده و نگران شود.

اندام تناسلی تا چه سنی رشد میکند ؟

بیشترین رشد آلت تناسلی بین ۲ تا ۵ سالگی و از طرفی در سن ۱۵-۱۷ سالگی اتفاق می افتد و بعد از بلوغ اندازه آلت تناسلی همیشه ثابت می ماند.

اندام تناسلی تا چه سنی رشد میکند ؟ تعداد پزشکان عمومی و یا متخصصان آندرولوژی و ارولوژی که از سوی والدین و یا جوانان، در مورد اندازه آلت تناسلی خود، مورد مشاوره قرار می گیرند، کم نیستند. اما آنها برای تصمیم گیری مجبور به استفاده از کتا ب های مرجع خارجی هستند.

روغن خراطین چند سانت بزرگ میکند ؟ در یک مطالعه عنوان می شود که تعداد مردانی که با شکایت از کوچکی آلت برای درمان جراحی به کلینیک های آندرولوژی مراجعه می کنند، در حال افزایش است.  اما جالب است که در این مطالعه با توجه به نوموگرام، هیچ کدام از بیماران واقعاً دارای آلت کوتاه نبوده اند.


به این مطلب امتیاز دهید :

1.4/5 - (11 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه