چگونه در خانه ژل تاخیری درست کنیم ؟


امتیاز دهید نظرات شما

🔷 چگونه در خانه ژل تاخیری درست کنیم ؟ فهرست :
🌟 ۱. راهکار هایی برای ساخت ژل تاخیری در خانه
🌟 ۲. مهم ترین مواد تاخیری طبی از نظر طب سنتی
🌟 ۳. موادی که باعث تاخیر میشود !!


⬅️ سوالات پاسخ داده شده :
🔹 آیا میخواهید در خانه ژل تاخیری درست کنید ؟
🔸 از مدت زمان رابطه خود ناراضی هستید ؟
🔹 دوست دارید رابطه جنسی خود را طولانی تر کنید ؟

در این مقاله یاد بگیرید چگونه در خانه ژل تاخیری درست کنید !


قیمت : ۷.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چگونه ژل تاخیری طبیعی بسازیم ؟ قبل از پاسخ به این سوال باید به این نکته اشاره کنیم که مواد تاخیری طبیعی در طب سنتی وجود دارد که با کمک آن ها می توانید این مسئله را تا حد زیادی حل بکنید.

در طب سنتی انواع مختلفی از تاخیری های طبیعی معرفی شده است. برخی از آن ها خوردنی بوده و برخی از آن ها به صورت مالشی مورد استفاده قرار می گیرد.

در پاسخ به این سوال که چگونه ژل تاخیری طبیعی بسازیم باید به مواردی اشاره کنیم که در واقع با ترکیب چند ماده و استفاده به صورت موضعی بتواند حالت تاخیری در ما به وجود بیاورد

با برخی از مواد میتوانید در خانه ژل تاخیری درست کنید و از ژل های شیمیایی فاصله بگیرید

چگونه در خانه ژل تاخیری درست کنیم ؟ با نکات و موارد این پی دی اف لذت یک‌‌ رابطه طولانی تر را با همسر خود تجربه کنید!


منابع

کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایران انواع PDF و فایل صوتی – زناشوییچگونه در خانه ژل تاخیری درست کنیم ؟
چگونه در خانه ژل تاخیری درست کنیم ؟

در پاسخ به این سوال که چگونه ژل تاخیری طبیعی بسازیم باید به مواردی اشاره کنیم که در واقع با ترکیب چند ماده و استفاده به صورت موضعی بتواند حالت تاخیری در ما به وجود بیاورد.

چگونه ژل تاخیری طبیعی بسازیم؟

چگونه در خانه ژل تاخیری درست کنیم ؟ با این وجود برخی از مواد را می توانید به صورت دستی در منزل تهیه و قبل از رابطه به صورت مالشی و موضعی برای مردان مورد استفاده قرار گیرد.

اگر شما مواد تاخیری طبیعی که در بالا بیان شده است را زیر نظر پزشک متخصص طب سنتی مصرف کنید مشکل زود انزالی شما حل می شود.

  1. مورد که طبق بیانات حکیم آیت الله ضیایی می باشد، باید کمی روغن کنجد و دارچین را ترکیب نموده و قبل از رابطه نوک آلت را ماساژ دهید. این کار می تواند باعث تقویت قوای جنسی مردان شود.
  2. مصرف یک تا دو قاشق چای خوری معجون کثیرالمنافع می تواند برای تقویت قوای جنسی قبل از رابطه موثر باشد.
  3. چگونه در خانه ژل تاخیری درست کنیم ؟روش سوم هم مالیدن روغن نارگیل به سر آلت بوده که می تواند حالت تاخیری را ایجاد نماید.
  4. مورد اول سنگ جهنم است. در عوض عوارض قرص های تاخیری را ندارد. این سنگ در طب سنتی به صورت موضعی مصرف می شود و با مالش به محل می تواند حالت تاخیری ایجاد کند. عملکرد این سنگ شبیه به قرص های تاخیری نیست و عملکرد پایین تری دارد.

چگونه در خانه ژل تاخیری درست کنیم ؟

اسپری تاخیری یکی از محصولات جنسی است که برای حل مشکل زود انزالی در مردان مورد استفاده قرار می‌گیرد. زود انزالی یکی از مشکلات رایج مردان به شمار می‌رود.

چگونه در خانه ژل تاخیری درست کنیم ؟ بهتر است بدانید این اسپریها قوی و یا ضعیف هستند. مطالعات نشان داده‌اند که استفاده دراز مدت از اسپری‌های قوی اثرات بسیار بدی بر سلامتی دارد.

این اسپری حاوی مواد بی‌حسی مانند لیدوکایین است و زمان انزال مرد را افزایش می‌دهد، در نتیجه مرد و پارتنر جنسی او بیشتر می‌توانند از رابطه جنسی لذت ببرند.

این اسپری هرگز نباید به عنوان درمانی برای درمان اختلال زود انزالی مورد استفاده قرار گیرد. این محصول جنسی تنها مکملی برای کمک به رفع این مشکل است!

چگونه در خانه ژل تاخیری درست کنیم ؟ در این اختلال مرد قبل از آنکه بتواند پارتنر جنسی خود را ارضا کند، به سرعت ارضا می‌شود و همین امر فشارهای روانی زیادی را بر مرد و پارتنر جنسی او وارد می‌کند.

چگونه از اسپری تاخیری استفاده کنیم ؟

 

جذب پوستی مواد بی‌حسی در افراد مختلف با یکدیگر متفاوت است. به همین دلیل بعد از چند بار استفاده هر فرد نوع روش استفاده خود را تشخیص می‌دهد.

چگونه در خانه ژل تاخیری درست کنیم ؟ بلافاصله بعد از استفاده از این اسپری می‌توانید از کاندوم استفاده کنید و در این مورد منعی وجود ندارد.

به طور کلی توصیه می‌شود که این اسپری به مدت ۴ تا ۶ ثانیه بر روی کلاهک آلت مرد، دقیقا زیر آلت، اسپری شود. مواد بی‌حسی بعد از ۵ ثانیه بر روی آلت احساس می‌شوند، اما بی‌حسی کامل معمولا بعد از ۲۰ دقیقه رخ می‌دهد ( این زمان در افراد مختلف فرق می‌کند)

برای اثربخشی بیشتر این اسپری بهتر است به برخی از موارد توجه داشته باشید. قبل از انجام مقاربت آلت خود را به خوبی بشویید. البته اینکار قبل از برقراری رابطه جنسی به تمامی افراد توصیه می‌شود و تنها مختص کسانی نیست که می‌خواهند از این اسپری استفاده کنند!

تفاوت ژل تاخیری با اسپری تاخیری

چگونه در خانه ژل تاخیری درست کنیم ؟ در درصد لیدوکائین و نحوه ی استفاده از آن می باشد. اسپری های تاخیری معمولا حاوی ۱۰% لیدوکائین هستند که نسبتا مقداری زیادی است

در بین زن و شوهر ها مشکل زود انزالی مرد است. انزال زودرس زمانی رخ میدهد که مرد خیلی سریعتر از زمانی که انتظار دارد به ارگاسم و اوج لذت جنسی میرسد بنابر این نمی تواند همسر خود را به ارگاسم برساند و این اتفاق رفته رفته زن و شوهر را از هم دور کرد و می تواند زمینه ساز طلاق گردد

چگونه در خانه ژل تاخیری درست کنیم ؟ اما ژل های تاخیری در بیشتر مواقع حاوی فقط ۲% لیدوکائین هستند که بی حسی کمتری نسبت به اسپری ایجاد می کند برای همین میل جنسی فرد تغییری نمی کند

و برای بی حس کردن هر چیزی (حتی دندان) می توان از آنها استفاده کرد. این مقدار ماده تاخیری برای وقتی مناسب است که فرد در وضعیت حادی از زود انزالی بسر می برد. خیلی از آقایان به خاطر همین بی حسی شدید، ترجیح می دهند از ژل های تاخیری استفاده کنند.

ژل تاخیری ایموشن آبی emotion extreme love یکی از روش های ساده و بی خطر جهت افزایش لذت جنسی و همچنین بهبود اختلالات جنسی خصوصاً درمان زود انزالی است. درصد بالایی از طلاق ها بخاطر مشکلات جنسی در زوجین رخ میدهد و یکی از مشکلات رایج

چگونه در خانه ژل تاخیری درست کنیم ؟

چگونه در خانه ژل تاخیری درست کنیم ؟ باید توجه داشته باشید یکی از مهمترین مشکلاتی که باعث از بین رفتن بنیان خانواده میشود عدم داشتن رابطه جنسی درست است که متاسفانه از مهمترین دلایل آن زود ارضا شدن مردان و در نتیجه عدم به ارگاسم رسیدن شریک جنسی است. همانطور که گفته شد اسپری تاخیری در روغن خراطین مردانی که دچار مشکل زود انزالی هستند استفاده بسیاری دارد.

ما در این مقاله به صورت کامل روش استفاده از اسپری تاخیری را برای شما توضیح داده ایم همچنین برای آموزش بیشتر نیز این آموزش به همراه فیلم و عکس می باشد.

چگونه در خانه ژل تاخیری درست کنیم ؟ یکی از راهگارهایی که در این زمان پیشنهاد می شود استفاده از اسپری تاخیری است اما باید توجه داشته باشد که حتما طرز استفاده از اسپری تاخیری را بدانید چرا که مصرف دز های بالای آن ممکن است برای شما مشکلاتی را به وجود بیاورد که در ادامه گفته شده است همچنین دزهای پایین مصرف نیز تاثیر آنچنانی برای شما نخواهد داشت.


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه