دعا نویسی و نحوه آموزش اصولی و تکنیک ساعات دعا نویسی


امتیاز دهید نظرات شما

زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ , آخرین بروز رسانی: 6 روز گذشته

تکنیک ساعات دعا نویسی | نوشتن دعا ساعات مخصوص و ویژه ای دارد . در ساعات سعد نوشتن دعا بسیار خوب و موثر است ولی در ساعات نحس نباید دعا نوشت . برای نوشتن دعا باید ساعات دعانویسی را رعایت کرد .

🔷 تکنیک ساعات دعا نویسی | بخش مذهبی PDF :

🌟 ۱- هر دعا در چه زمانی باید نوشته شود؟

🌟 ۲- ساعات دعانویسی

🌟 ۳- ساعات سعد و نحس کدام اند ؟قیمت : ۲۹.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


یکی از شرایط مهم در انجام دعا نویسی و نتیجه گیری از آن مربوط به آگاهی از این ساعات میباشد.

برای محاسبه زمان و ساعات دعانویسی به پی دی اف مراجعه کنید …


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


تکنیک ساعات دعا نویسی | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی

دعا کردن راهی برای دسترسی یا صحبت با خداست. این آیینی است که توسط بسیاری از مردم و ادیان مختلف انجام می شود. چه مسیحی باشید چه مسلمان، ممکن است دوست داشته باشید از خدا به خاطر حضور در کنار شما تشکر کنید، از او روشنگری یا نجات بخواهید، او را تحسین کنید.

لینک مفید : اسرار آمیز ترین اذکار مجرب

تکنیک ساعات دعا نویسی : حتی اگر در مورد چگونگی دعا کردن با خدا گیر افتاده اید، کارهای آسانی وجود دارد که می توانید برای کمک به خود انجام دهید. دعا کردن با خدا صرفاً صحبت کردن با او است، بنابراین اگر به جای آن دعاهای خود را در نامه ای به خدا بنویسید، ممکن است به شما کمک کند دیدگاهی در مورد دعا پیدا کنید.


به انگیزه های خود فکر کنید

تصمیم بگیرید که چرا این دعا را می نویسید. هدف شما از دعای شما چیست؟ آیا از خدا می خواهید که شما را ببخشد، او را ستایش کند یا برای چیزی از او تشکر کند؟ دلیل هر چه باشد، دانستن انگیزه خود به شما کمک می کند تا بدانید چه چیزی را در دعانامه خود بگنجانید.

لینک مفید : دعا ترک مشروب خواری

به عنوان مثال، اگر در حال نوشتن دعای خود هستید تا از خدا بخواهید که شما را در مورد یک تصمیم بزرگ در محل کار راهنمایی کند، زمانی که اذعان کردید که این منبع اصلی نگرانی شماست، می توانید روی آن درخواست خاص تمرکز کنید.


با قلبی صمیمانه به نامه خود نزدیک شوید.

دعا کردن راه ارتباط ما با خداوند است. وقتی با خدا صحبت می کنید، باید با صمیمیت و صمیمیت خود دعا کنید.

لینک مفید : دعای جلب معشوق

تکنیک ساعات دعا نویسی : اگر غرض ورزی دارید یا به طور کامل روی نماز خود سرمایه گذاری نکرده اید، در ابتدا دلیل کمی برای خواندن نماز وجود دارد.


انتظارات خود را مدیریت کنید.

دعا کردن با خدا به این معنی نیست که شما به طور خودکار آنچه را که می خواهید دریافت خواهید کرد. گاهی تدبیر خداوند بزرگتر از درک ماست و فقط او می تواند ببیند که آنچه ما می خواهیم واقعاً آن چیزی نیست که نیاز داریم

خداوند همیشه دعاهای ما را اجابت می کند، اما گاهی اوقات آنطور که ما انتظار داشتیم نیست.


چند یادداشت را یادداشت کنید

به آنچه می خواهید در دعانامه خود بگویید فکر کنید و سریع چند یادداشت بردارید. این به شما کمک می‌کند تا زمانی که نامه خود را به خدا می‌نویسید، در مسیر خود بمانید. در مورد موضوعاتی که می خواهید در نامه خود به آنها بپردازید، یک طرح کلی کوتاه کنید.

لینک مفید : دعای سود سرشار در کسب و کار

تکنیک ساعات دعا نویسی : عمل نوشتن به خودی خود می تواند بسیار تحسین برانگیز و پاک کننده باشد. سازماندهی افکار خود با یادداشت برداری زودتر از موعد، این اطمینان را ایجاد می کند که به یاد داشته باشید که در مورد همه مسائل مهم زندگی خود صحبت کنید.


در یک زمان روی یک چیز تمرکز کنید.

هنگامی که ما دعا می کنیم، اغلب ممکن است آسان باشد که رشته افکار خود را از دست بدهیم یا با ایده دیگری که در ذهن شما خطور می کند منحرف شوید. وقتی دعایی به خدا می نویسی، می توانی روی کار پیش رو تمرکز کنی و افکارت را منظم نگه داری.

لینک مفید : دعای شیخ بهایی ( نایاب )

تکنیک ساعات دعا نویسی : هر بار به یک آیتم دعا فکر کنید و در نامه خود در مورد آن بنویسید. تا زمانی که چیزی را که می خواهید در مورد هر موضوعی بگویید، به موضوع بعدی نروید.

کتاب مقدس به ما می گوید که باید هر روز بی وقفه دعا کنیم این بدان معناست که ما باید همیشه در طول روز با خدا صحبت کنیم. اما نوشتن نامه دعا راهی عالی برای صرف زمان متمرکز بر روی یک موضوع خاص به جای فکر کردن در مورد همه چیزهایی است که در زندگی شما اتفاق می افتد.

به جای تلاش برای حل و فصل بیش از حد موارد در یک زمان، روی شفاف سازی این موضوع تمرکز کنید.


از احساس فشار اجتناب کنید.

دعا کردن با خدا یک تجربه کاملا شخصی است. در این لحظه، شما آزاد هستید که هر طور که می خواهید با پروردگارتان صحبت کنید. شما می توانید در مورد هر چیزی که می خواهید به هر شکلی که می خواهید بحث کنید.

لینک مفید : دعای دفع نحسی مجرب

تکنیک ساعات دعا نویسی : برای انجام آن به روش خاصی تحت فشار نباشید. نکته مهم این است که به یاد داشته باشید که یک راه درست برای دعا کردن با خدا وجود ندارد. این در مورد نوشتن دعا نامه نیز صدق می کند.


با سپاسگزاری شروع کنید.

مهم نیست در زندگی شما چه اتفاقی می افتد، همیشه چیزی برای شکرگزاری دارید. دعای خود را با قدردانی از خداوند به خاطر همه نعمت‌هایی که در زندگی‌تان به شما داده است، شروع کنید.

تکنیک ساعات دعا نویسی : هنگامی که در نامه دعای خود از خدا سپاسگزاری می کنید، باید آن را با این جمله شروع کنید: «پروردگار عزیز، می خواهم از شما برای ____________ تشکر کنم» و سپس هر چیزی را که می خواهید از خدا تشکر کنید بنویسید.


در نامه خود خدا را ستایش کنید.

قدم بعدی در دعای شما ستایش خداوند و اعتراف به محبت اوست. باید به او بگویید که دوستش دارید و به او احترام می گذارید.

لینک مفید : دعای ام داوود (اصلی)

تکنیک ساعات دعا نویسی : سعی کنید چیزی مانند این بنویسید: «پروردگارا، تو از هر نظر کامل هستی. من همیشه از قوانین شما پیروی می کنم و سعی می کنم بهترین خدمتگزار شما باشم.»


مشکلاتت را به خدا بگو

اکنون زمان آن است که بنویسید چرا در نهایت در این نامه با خدا دعا می کنید. به او بگویید چه چیزی شما را آزار می دهد یا شادی خود را با او در میان بگذارید. هر چه در دلت هست در این دعا نامه به خدا بده.

اگر برای تشکر از خدا دعا می کنید، سعی کنید چیزی مانند این بنویسید: “من از شما سپاسگزارم زیرا _________________ و سپاسگزارم، پروردگارا.”

لینک مفید : لوح شرف شمس چیست ؟

تکنیک ساعات دعا نویسی : اگر برای استغفار دعا می کنید، چیزی مانند این بنویسید: «من متواضع و خضوع نزد تو می آیم و از تو طلب بخشش می کنم. من گناهکارم، اما تو مرا به فضل خود نجات دادی و عشقت را به من عرضه داشتی، با اینکه لایق نیستم.»

اگر برای راهنمایی دعا می کنید، وضعیتی را که شما را آزار می دهد به اختصار توضیح دهید و از او کمک بخواهید. به عنوان مثال: «من با تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این پیشنهاد شغلی جدید را قبول کنم یا نه، درگیر هستم. این یک فرصت عالی برای من است، اما نگران این هستم که چگونه بر خانواده ام تأثیر بگذارد.


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه