دعا بخت گشایی دختران


امتیاز دهید نظرات شما

زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ , آخرین بروز رسانی: 6 روز گذشته

🔷 دعا بخت گشایی دختران | آیه قرآنی و دعای بخت گشایی | بخش مذهبی PDF :

🌟 ۱- معرفی ایات قرآنی برای گشایش در بخت و اقبال دختران به صورت سریع

🌟 ۲- دعا برای بخت گشایی دختران فوری چیست ؟

🌟 ۳- همراه تعداد تکرار هر آیه و دعا

این دعا بسیار مجرب ، توسط کانون تایید و بار ها تجربه شده است

قیمت : ۱۲.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


دعا بخت گشایی دختران | آیه قرآنی و ایه قرانی برای بخت گشایی : نیایش و دعا با پروردگار عملی است که بوسیله آن می‌توانیم از نظر فکری و روحی با مشکلات، نگرانی‌ها، ترس‌ها و اضطراب‌هایمان مقابله کنیم.

جلب محبت، ازدواج و گشایش بخت یکی از مهم‌ترین جنبه‌های زندگی همه ماست، چراکه روابط عاطفی تا حد زیادی می‌تواند سطح کیفیت زندگیمان را تحت تاثیر قرار دهند.

ما می‌توانیم رویاها و آرزوهایمان را با کسی که قدرت کنترل جهان هستی را در دست دارد در میان بگذاریم و از او یاری بجوییم.

در این شرایط دعا کردن و یاری جویی از خداوند، راهی موثر برای دستیابی به آرامش درون است.

دعا بخت گشایی دختران | آیه قرآنی برای بخت گشایی : برای همه ما گاهی پیش می‌آید که لحاظ عاطفی و روانی تحت فشار زیادی هستیم، احساس تنهایی می‌کنیم و در روابطمان به بن بست رسیده‌ایم.

بسیار دیده می‌شود که دختران مجرد به دنبال دعاهای موثر برای جلب محبت معشوق و آمدن خواستگار زیاد، ازدواج فوری، بخت گشایی و بازگرداندن عشق و محبت از راه دور  هستند.


منابع

دعا بخت گشایی دختران | آیه قرآنی  بخت گشایی | کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایران انواع PDF و فایل صوتی – بخش مذهبیدعا بخت گشایی دختران | آیه قرآنی و دعا بخت گشایی

دعا بخت گشایی

بیست و پنج مرتبه حرف واو ( و ) را بر پارچه ای از حریر سبز بنویسد. هفتاد مرتبه آیه الکرسی بخواند. هفتاد مرتبه سوره دعای سریع و مجرب بخت گشایی اخلاص قرائت کند. هفتاد مرتبه سوره شریفه ناس را قرائت کند. ایه قرآنی برای بخت گشایی هفتاد مرتبه سوره شریفه فلق را قرائت کند. این ختم مجرب است و به اذن خداوند تبارک و تعالی نتایج سریع دارد.

ایا از سوی معصومین دعا برای گشایش بخت توصیه شده است؟ خواندن، نوشتن و نگهداری دعا برای ازدواج و برای گشایش بخت از جمله توصیه هایی است که در سخنان معصومین آمده است و راویات و سوره هایی در قرآن نیز دعای بخت گشایی اشاره به این موضوع دارند و البته که برای امر ازدواج صرفا یک دعا کارساز نخواهد بود

یکی دیگر از دعاها و اعمالی دعای فوق العاده برای برآورده شدن حاجات که دعا بخت گشایی برای باز شدن بخت دختر تاثیر دارد این است که دختران مجرد ابتدا دو رکعت نماز خوانده و بعد از سلام، ۱۰۰ مرتبه ذکر یا لَطیفُ گفته شود.

بسم الله الرحمن الرحیم ” وأذن فی الناس بالحج یأتوک رجالا وعلى کل ضامر یأتون من کل فج عمیق لیشهدوا منافع لهم “.

این حرز را با خود به همراه داشته باشد. ان شاء الله ازدواج سریع و آسان خواهد داشت.


دعا برای اقبال و بخت گشایی دختران

(البته هر کدام از این موانع بود به دلیل گناه چهارم که ناامیدی بود نباید دعا کردن را ترک کند بلکه دعا کند و در صدد رفع موانع باشد دعای دفع نحسی مجرب در هیچ حالت نباید از رحمت خداوند مهربان  ناامید باشد ولو اینکه همه گناهان را انجام داده باشد. )

.دعا براى فراهم شدن زمینه ازدواج با همسری شایسته از کارهای مستحب و مورد ترغیب خداوند است چرا که قبل از اقدامات شخصى و تصمیم گرفتن بر اساس فهم و شناخت فردى به استخاره قرآن کریم با حروف ابجد خداوند روى آورده دعا بخت گشایی از او خیرخواهى نموده اید و از اوهدایت جسته اید لذا در روایات متعدد حضرات ائمه(ع) ما را به دعا کردن و نماز خواندن براى دست یافتن به یک ازدواج موفق توصیه و سفارش نموده اند.

راههایی که گفته شده است با هم ارتباطی ندارند از اینرو دختران و دوشیزگان محترم هر کدام را که دوست داشتند دعای جلب معشوق  به حال و موقعیتشان هماهنگ بود انتخاب کنند.

کافى است با دعا قرانی برای بخت گشایی حسن اعتماد و قلب پاک رو به درگاه الهى آورید و دعا کنید. توجه شما را به روایت زیر جلب مى کنیم


اقبال و بخت دختران

دعای مقنعه را روزها گوشه روسری و یا مقنعه و شبها زیر بالش قرار دهد. روزی ۱۱۰ مرتبه آیه ۹ سوره آل عمران را تا (( لایخلف المیعاد)) بخواند دعای مهر و محبت سپس بگوید اجمع بینی و بین زوج المومن) ) روزی دو مرتبه سورد ایه قرانی بخت گشایی یس و یا ۴۰ مرتبه حمد بخواند و به حضرت زینب ( سلام الله علیها ) هدیه دهد و هر روز بگوید  به حق علی و فاطمه بر شما همسری خوب برایم بفرست انگشتر شرف الشمس دست کند.

و این توصیه ها صرفا جهت ورود خیر دعا بخت گشایی برکت و تسهیل ازدواج است و در کنار این ادعیه صدها و هزاران توصیه دیگر از جانب معصومین وارد شده است که بایستی در اولویت قرار گیرد.

از امام جعفر صادق علیه السلام روایت شده است که اگر دختری در خانه مانده باشد و کسی به خواستگاری نیاید سوره احزاب دعای ثروت عظیم بر پوست آهو یا پاره ای کاغذ بنویسد و در کوزه ای کوچکی قرار داده و آن کوزه را در خانه ای که آن دختر زندگی می کند قرار دهد پس خواستگار آن دختر زیاد شود ، همچنین برای سریع آمدن خواستگار نیز همین طریق مفید است. انشاء الله


دعا کردن چیست ؟

برای دخترانی که امر ازدواج آنها قدری به تاخیر افتاده و میخواهند که سریعتر ازدواج کنند دعا و حرز ذیل برای تسهیل دعای برای خیانت همسر انجام ازدواج فوری و گشایش بخت آسان و سریع بسیار موثر است. آن حرز و دعا این است :

در این مقاله در مورد سوره احزاب که توصیه شده ترین دعا برای ازدواج میباشد و نحوه صحیح نوشتن سوره احزاب برای بخت و اقبال گشایی توضیحاتی بیان شده است، همچنین دیگر فضیلتهای سوره احزاب برای ازدواج جوانان نیز بیان شده است تا همراهان عزیز شرف آنلاین از فواید این ایه قرانی برای اقبال و گشایی قوی بخت اگاه شوند.

فرمود: نماز جعفر طیار بخواند دعا بخت گشایی پس از آن دعایی که در کتاب زادالعماد مجلسی آمده که در این هنگام خوانده شود بخواند و بعد به سجده برود و تلاش کند که حتما گریه کند(هرچند کم) و همین خرد معنوی در غلبه با ترس که چشمش را اشک گرفت حاجت خود را از خدا بخواهد. این کار را تا زمانی که حاجتش روا شود انجام دهد.

*نمازها و آیات و یا سوره ها و دعاها و ذکرهایی که خوانده می شود باید به آنها ایمان داشته باشد و  تا حد توان و قدرت عمل دعای حاجات مهم و بزرگ به مفاهیم آنها نیز بکند تا تاثیر آنها سریعتر باشد و علاوه این دستورات برای دعا برای بخت گشایی یک زندگی شرافتمندانه هست که با عمل کردن آنها بدست می آید نه فقط با خواندن آنها.


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه