دعا پولدار شدن


امتیاز دهید نظرات شما

زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ , آخرین بروز رسانی: 6 روز گذشته

🔷 دعا پولدار شدن | آیه قرآنی برای پولدار شدن فوری | بخش مذهبی | فهرست PDF :

🌟 ۱- معرفی ایات قرآنی برای فراوانی پول و رزق روزی

🌟 ۲- همراه تعداد تکرار هر آیه و دعا

🌟 ۳- دعای پولدار شدن چیست ؟

این دعا بسیار مجرب ، توسط کانون تایید و بار ها تجربه شده است

قیمت : ۱۱.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


دعا پولدار شدن | آیه قرآنی برای پولدار شدن فوری : اگر بنا باشد تا آیه ای از قرآن کریم را بعنوان مجرب ترین آیه جهت وسعت رزق و روزی و گشایش کسب و کار و خیر و برکت بدانیم

بدون شک آن آیاتی هستند که داخل این پی دی اف قرار داده شده می باشد. در خصوص خواص این آیات، بزرگان فرموده اند که تأثیرآن در گشایش روزی و برکت در رزق مجرب و تضمینی است اما باید با اخلاص و مداومت خوانده شود.

پیامبر اکرم(ص) فرمود: من آیه اى را در قرآن مى شناسم که اگر تمام انسانها دست به دامن آن شوند براى حل مشکلات آنها کافى است


منابع

دعا پولدار شدن | آیه قرآنی برای پولدار شدن فوری | کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایران انواع PDF و فایل صوتی – بخش مذهبیدعا پولدار شدن
دعا پولدار شدن

دعا پولدار شدن چیست ؟

برای گشایش رزق و روزی در هر روز ۷۷ مرتبه بگوید:یا غَفور یا وَدود برای افزایش رزق دعا پولدار شدن :اللهم اَغْنِنِی بحَلالِکَ عَنْ حَرامِکْ و بِطاعَتِکَ عَنْ مَعْصیَتِکْ و بِفَضْلِکَ عَمَّنْ سِواکَ را به صورت مداوم بخوانید. برای افزایش رزق و روزی به مقدار کم و به صورت مداوم صدقه بدهید.

طلسم خیلی قوی برای ثروتمند شدن مجرب و تضمینی در این مواقع خیلی کاربرد خواهد داشت، اگر می خواهید به دعای درمان درد اندام های بدن ثروت خوبی برسید اما نمی دانید از کجا باید شروع کنید، بهتر است بدانید نخستین نکته خواست خداوند است.

«اَللّهُمَّ اِنْ کانَ رِزْقی فِی السَّماءِ فَأنْزِلْهُ …… اِنْ کانَ کَثیراً فَبارِکْ لی فیهِ وَ أرْسِلْهُ عَلی اَیْدی خِیارِ خَلْقِکَ وَ لا تُحْوِجْنی اِلی شِرارِ خَلْقک.

دعا پولدار شدن چه قدر خوب است انسان از ناحیه ى امر روزى راحت باشد، زیرا همّ و غم روزى بدتر از زحمت کار است. آیه قرآنی برای پولدار شدن فوری کسى که به همّ و غم روزى مبتلاست، شب و روز کار مى کند دعا عشق و محبت پیوسته غصّه ى روزى را مى خورد!خدا کند یقین براى انسان روزى شود!

آیا آدمى هست که مى ترسد از گرسنگى بمیرد؟! ولى باید بداند هم چنان که امکان دارد از گرسنگى بمیرد، اگر مردن او مقدّر شده باشد، ممکن است از سیرى بمیرد.


دعا برای زیاد شدن پول و درآمد در کسب کار

هر روز بعد از اذان صبح وقبل از طلوع آفتاب سوره مبارکه طه را برای افزایش رزق بخوانید تا خدا وند از جایی که گمان نداشته باشید دعا پولدار شدن برای شما روزی برساند ،اگر در هنگام طلوع آفتاب این سوره را بخوانید روزی تازه به شما می رسد دعای دفع بی خوابی و گریه کودک اگر این سوره مبارکه را بنویسید وهمراه خود داشته باشید در پی هر حاجتی بروید موفق می شوید ، واگر می خواهید برای اصلاح بین دونفر بروید قبل از رفتن این سوره را بخوانید .

(درمان با قرآن، ص ۱۰۲) از امام باقر علیه السلام نیز روایت شده است:هر کس در نمازهای واجب و یا مستحب خود سوره «ق» را قرائت نماید دعا پولدار شدن خداوند در روزی او، وسعت ایجاد کرده دعای ثروت عظیم در روز قیامت کتاب اعمال او را به دست راستش داده و از او به آسانی حسابرسی می‌کند(ثواب الاعمال، ص۱۱۵)برای دولت و گشایش کارها باید این آیه را ۳۵۰ مرتبه بخواند که از مجربات است.

در یکی از کتاب های آیت الله بهجت آیه قرآنی برای پولدار شدن فوری آمده است که اگر کسی می خواهد رزقش زیاد شود، ذکر زیر را بسیار بگوید و در پایانش صلوات بفرستد.

روزی فراوانی از جانب خداوند به او داده می‌شود و از سوی شیطان و حاکمان ستمگر، آسیبی به مال و فرزندان و بدن دعا پولدار شدن نمی‌رسد و اگر در همان روز یا بمیرد خداوند او را شهید به شمار آورده و در روز قیامت در دعای حاجات مهم و بزرگ شمار شهدا خواهد بود و در بهشت هم درجه با شهیدان است.

“أَغنِنی بِحَلالِِکَ عَنِ حَرامِکَ، وَ بِفَضلِکَ عَمَّن سِواک” ختم معتبر دیگر به این شکل است: آیه ی ۲ الی ۳ سوره اطلاق را بخوانید. آن هم به این صورت: شروع ختم، دوشنبه، ۵شنبه و یا جمعه باشد.( بهتر است جمعه باشد ) این ختم تا ۴۰ روز ادامه داشته باشد و در هر روز ۱۵۹ بار خوانده شود. بعد از نماز صبح بهترین وقت است.

برای افزایش روزی این ذکر را لا إلهَ إلاَّ اللهُ المَلِکُ الحَقُّ المُبینُ. [ ١٠٠ مرتبه]، بعد از نماز صبح بگویید.


دعا موفقیت در کسب درآمد

گفته‌اند که در هیچ خانه‌ای هر روز تلاوت سوره «ق» نمی‌شود مگر آن که صاحب آن خانه همیشه با دولت و عزت و سعادتو آیه قرآنی برای پولدار شدن فوری کرامت بوده باشد و از ذلت محفوظ می ماند.

اگر کسی افزایش رزق و روزی بخواهد باید ذکر اللّهُمَ اَغنِنِی بِحلالِکَ عَن حَرامِک و بِفَضِلکَ عَمَّن سِواک را بسیار بگوید . دعا پولدار شدن از حضرت استاد بهجت نقل شده در آغاز و پایان ذکر ،صلوات بفرستد دعای سریع محبت مثلاً اگر میخواهد۱۱۰مرتبه بگوید،ابتدا صلوات بفرستد بعد۱۱۰ بار بگوید ذکر را وباز صلوات بفرستد .

برای افزایش روزی این ذکر را یَا رَازِق یَا فَتَّاحُ یَا وَهَّابُ یَا غَنِیُّ یَا مغنِی یَا بَاسِط ُ. [ ١٠ مرتبه]، بعد از نماز صبح بگویید.

برای افزایش روزی این ذکر را سُبْحَانَ اللهِ العَظیمِ وَبِحَمْدِهِ، أسْتَغفِرُ اللهَ وأُتوبُ إلیهِ وَأسْأَلُهُ مِنْ َفضْلِهِ. [ ١٠ مرتبه] بعد از نماز صبح بگویید.


دعا افزایش رزق و روزی

از امام صادق (علیه السلام) نیز روایت شده: هر که سوره صافات را در هر روز جمعه قرائت نماید، همواره در حفظ و امان الهی بوده و آفت‌ها و بلاها در زندگی دنیایی،از او دفع می شود.

در روز آخر، ۱۷۹ بار خوانده شود.در اول ختم روز اول غسل کرده، دو رکعت برای طلب خواسته ی خود نماز بخواند دعای ازدواج سریع صد تا صلوات بفرستد. آیه قرآنی برای پولدار شدن فوری روز آخر نیز بعد از اتمام ختم، صد صلوات بفرستد. دعا برای پولدار شدن از کتاب علوم غریبه,دعا برای پولدار شدن در یک هفته,دعا برای پولدار شدن شوهردعاهای مجرب برای ثروتمند شدن با توسل به قرآن

از شب شنبه، هر شب سه بار برای افزایش رزق سوره مبارکه واقعه را بخوانید وشب جمعه ۸ مرتبه آن را بخوانید و پنج هفته فرآوانی در قرآن متوالی این سوره را به آیه قرآنی برای پولدار شدن فوری همین صورت ادامه دهید وقبل از هر بار خواندن سوره این دعا را بخوانید:

(ثواب الاعمال، ص۱۱۲) مرحوم طبرسی نیز در کتاب مکارم الاخلاق آورده است: در روایت است که دعا پولدار شدن سوره صافات را برای دستیابی به شرف و جاه در دنیا و آ خرت خوانده می شود.(مکارم الاخلاق، ص ۳۶۴)


به این مطلب امتیاز دهید :

4/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه


لینک های مرتبط با این مطلب