ذکرهای مجرب


امتیاز دهید نظرات شما

زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ , آخرین بروز رسانی: 6 روز گذشته

🔷 ذکرهای مجرب – کاملترین مجموعه ذکرهای مجرب | بخش مذهبی PDF :

🌟 ۱- توصیه مرحوم نخودکی

🌟 ۲- ذکرهای مجربقیمت : ۱۷.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


ذکرهای مجرب – کاملترین مجموعه ذکرهای مجرب | دانشمندان در سالهای اخیر کشف کرده اند که کلمات دارای انرزی هستند.

گفتنی است هر ذکری که در کتابی یا جایی پیدا میکنید نباید آن را بگویید زیرا هر ذکری خواصی دارد.

هر حرفی که از دهان خارج میشود بسان یک انرژی نامرئی است که شما آن را به وجود میاورید، ذکر اگر در وقت مخصوص خود و با رعایت تمام آداب گفته شود تاثیر فوق العاده ای دارد.

مثا ذکر صلوات آثار دنیوی و اخروی بسیار خوبی دارد و نیاز به اجازه از استاد هم نیست ولی ذکری مانند لا اله الا الله همه تعلقات مادی را از انسان میگیرد و ….


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


منابع

ذکرهای مجرب – کاملترین مجموعه ذکرهای مجرب | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتیکاملترین مجموعه ذکرهای مجرب
کاملترین مجموعه ذکرهای مجرب

از سوی معلمی ذکرهای مجرب – کاملترین مجموعه ذکرهای مجرب بزرگ مثل حضرت علی (ع) برای شاگرد مستعدّی مثل کمیل، سه ذکر بسیار عالی و مهم برای سه هدف بزرگ بیان شده است.

حضرت علی(ع) به کمیل فرمود: «ای کمیل: در برابر هر مشکلی بگو: «لاحول ولاقوّه الاّبالله» خداوند کفایت آن مشکل را می‎کند و هر زمان نعمتی به تو رسید بگو: «الحمدلله» تا باعث فزونی نعمت شود و هرگاه روزی تو به تأخیر افتاد، «استغفار کن» که باعث گشایش روزی است!»

آثار ذکر خدا

«یاد خداوند» آثار و برکات فراوانی دارد که در آیات و روایات به آن اشاره شده است. در این جا به برخی از آنها اشاره دعای درمان درد اندام های بدن می‌کنیم:

مورد یاد خدا قرار گرفتن ذکرهای مجرب – کاملترین مجموعه ذکرهای مجرب «فَاذْکُرُونِی أَذْکُرْکُمْ وَاشْکُرُواْ لِی وَلاَ تَکْفُرُونِ» مرا یاد کنید تا شما را یاد کنم و کفران نورزید.

ذکرهای مجرب – کاملترین ذکر مجموعه های مجرب

ذکر استغفرالله
ذکر سوم (استغفرالله) است. ذکرهای مجرب – کاملترین مجموعه ذکرهای مجرب معنای استغفار این است که دیگر به سراغ گناه نرویم؛ چون یکی از عوامل معضلات اقتصادی در جامعه، گناهان هستند، جامعه گناهکار جامعه فقیری هم خواهد بود.

البته بروز این مشکلات خرد معنوی در غلبه با ترس در هنگام گناه، زنگ بیدارباشی است برای مومنان.

ثواب استغفار
امام باقر (ع) از پدرانش (ع) نقل می‌نماید که پیامبر (صلی الله علیه و آله) فرمودند: خوشا به حال آن که روز قیامت در نامه عملش زیر هر گناهی استغفر الله باشد. (ثواب الاعمال، ص ۳۵۵)

کلید آمرزش گناهان کبیره
امام صادق (ع) فرمودند: هیچ ذکرهای مجرب – کاملترین مجموعه ذکرهای مجرب مومنی نیست که در شبانه روز مرتکب چهل گناه دعا برای خانه دار شدن (مجرب) کبیره شود، آن گاه با پشیمانی بگوید:

آمرزش خواسته و از او می‌خواهم مرا ببخشد)، مگر این که خداوند آن گناهان را می‌آمرزد و در کسی که هر روز بیش از چهل گناه کبیره مرتکب شود، خیری نیست .(ثواب الاعمال، ص ۳۶۳ ).

ذکر خدا معنای وسیع و مصادیق فراوانی دارد. انسانی که در تمامی لحظات زندگی به یاد ذات پاکی است که سرچشمه تمام خوبی‌ها و نیک‌ها می‌باشد و به این وسیله روح و جان خود را پاک و روشن می‌سازد، خداوند دعای ثروت عظیم نیز در تمامی مراحل زندگی و در اوج مشکلات و سختی‌ها او را تنها نمی‌گذارد.

کاملترین مجموعه ذکر

تاخیر زمان مرگ
امام صادق (ع) فرمودند: آن کس که هزار بار بگوید «لا حول ولا قوه الا بالله» خدای تعالی زیارت کعبه را روزی‌اش خواهد نمود و اگر مرگش نزدیک باشد، خدا آن را به تاخیر خواهد انداخت تا حج را روزی‌اش سازد.(مستدرک الوسائل، ج ۱، ص ۳۹۶ )

فرمود: آنها که مرا تغذیه سالم در ماه رمضان یاد می‌کنند ذکرهای مجرب – کاملترین مجموعه ذکرهای مجرب و من نیز آنان را یاری می‌کنم، و با هم دوستی می‌کنند در راه من، پس دوست دارم آنها را، اینان کسانی هستند که وقتی بخواهم به اهل زمین بدی برسانم، آنها را یاد کرده و به خاطر آنان بدی را دفع می‌کنم.

ذکر الحمدلله هنگام خواب
امام صادق (ع) فرمودند: کسی که هنگام خواب سه بار ذکر زیر را بگوید، مانند روزی که از مادر متولد شده است، از گناهان بیرون می‌آید: «الحمد لله الذی علا فقهر و الحمد لله الذی بطن فخبر، والحمد لله الذی ملک کتاب نایاب کنزال دارین فقدر و الحمد لله الذی یحیی الموتی و یمیت الاحیا و هو علی کل شی قدیر.»

ذکرهای مجرب

یکی از اصحاب امام صادق (ع) از ایشان نقل می‌کند دعای دفع نحسی مجرب که ایشان فرمود: هر دعایی که پیش از آن حمد خدا نباشد، نیمه است و پی بریده است، حمد خدا باید و سپس ستایش او.

من گفتم: نمی دانم چه اندازه از تحمید و تمجید بس است؟

حضرت فرمود: بار خدایا! تویی آغاز و پیش از تو چیزی نیست و تویی انجام و پس از تو چیزی نیست، تویی آشکارا ذکرهای مجرب – کاملترین مجموعه ذکرهای مجرب و فرازتر از تو چیزی نیست و تویی نهان و در برابر تو چیزی نه و تویی دعای شیخ بهایی عزیز و حکمت دار (اصول کافی، ج ۶، ص ۱۱۵.)

ذکر الحمدلله
پیام ذکر «الحمدلله» این است که با رسیدن به نعمتی مغرور نشده و نعمت را از جانب او بدانیم، در این صورت نه تنها نعمت باقی می‎ماند، بلکه فزونی می‎یابد.

همچنین بخوانید: دعا برای زیاد شدن پول: دعای کن فیکون برای ثروتمند شدن سریع / طلسم خیلی قوی

یعنی: همه ثناها مخصوص خداوندی است که پیروز و غالب است، همه ثناها مخصوص خداوندی است که دانا به نهان و آشکار همه وصیت نامه شهید مصطفی صدرزاده چیز است، همه ثناها مخصوص خداوندی است که مالک و تواناست، همه ثناها ذکرهای مجرب – کاملترین مجموعه ذکرهای مجرب مخصوص خداوندی است که مردگان را زنده نموده و زندگان را می‌میراند و او بر هر چیزی تواناست. (ثواب الاعمال، ص ۳۲۹)

کاملترین مجموعه ذکرهای مجرب

معنای ذکر «لا حول و لاقوّه الا بالله» این است که تمام قدرت‎ها به دست خداست و حلاّل همه مشکلات اوست.

اسم اعظم
امام رضا (ع) فرمود: هر کس پس از نماز صبح صد بار بگوید: «بسم الله الرحمن الرحیم، لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم»؛ به دعای رفع گردن درد اسم اعظم خدا از سیاهی چشم به سفیدی آن نزدیک‌تر شده و به راستی که در ذکرهای مجرب – کاملترین مجموعه ذکرهای مجرب مدار اسم اعظم قرار گرفته است. (سفینه البحار، ج ۱، ص ۶۶۱)

برآورده شدن حاجت
امام صادق(ع) فرمودند: کسی که دعا می‌کند و در پایان می‌گوید «ماشا الله، لاحول و لا قوه الا بالله» حاجتش برآورده شود. (ثواب الاعمال، ص ۲۳)

از رسول خدا (ص) روایت شده‌است دعا طلاق که فرمودند: گفتن ذکر «لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم» دارویی است که نود و نه بیماری را بهبود می‌بخشد که آسان‌ترین آنها اندوه است

ذکر مجرب

بهترین ذکر, بالاترین ذکر خدا, ذکر معجزه گر, ذکرهای بسیار مجرب, انواع ذکرهای کوتاه, ذکرهای عظیم, ذکر برای سلامتی, ذکرهای بسیار قوی

و معنای این کلمه چنین راز صفت های خداوند است: هیچ ذکرهای مجرب – کاملترین مجموعه ذکرهای مجرب حرکت و نیرویی جز به سبب و خواست خدا پدید نیامد. (مستدرک الوسائل، ج ۱، ص ۳۹۶ )

ذکر, انواع ذکر خدا, افضل ترین ذکر, ذکر چیست, بالاترین ذکر خدا, بهترین ذکر, بهترین ذکر پیش خدا, انواع ذکرهای مجرب, بالاترین ذکر خدا, ذکر معجزه گر, ذکرهای بسیار مجرب, انواع ذکرهای کوتاه, ذکرهای عظیم, ذکر برای سلامتی, ذکرهای بسیار قوی
ذکر الحمدلله

یکی از اصحاب امام صادق (ع) از دعای بیخوابی شبانه ایشان نقل می‌کند که ایشان فرمود: هر دعایی که پیش از آن حمد خدا نباشد، نیمه است و پی بریده است، حمد خدا باید و سپس ستایش.

اگر این معنی را باور کرده و با تمام ذکرهای مجرب – کاملترین مجموعه ذکرهای مجرب وجود به در خانه او برویم و حالتی شبیه حالت غریق در دریا پیدا کنیم، که جز قدرت خداوند به هیچ چیز دیگر فکر نکنیم، خداوند ما را کفایت خواهد کرد.

همنشینی با خدا
کسی که همواره به یاد خدا باشد، خداوند همنشین و جلیس او خواهد بود چنان که در حدیث قدسی به حضرت دعای مهر و محبت موسی (ع) فرمود: ای موسی؛ من همنشین کسی هستم که مرا یاد کند، موسی سؤال کرد: روزی که هیچ پناهی نیست جز پناه تو چه کسی در پناه تو خواهد بود.

استغفر الله الذی لا اله الا هو الحی القیوم بدیع السموات و الارض ذالجلال و الاکرام و اءسئله ان یتوب علی (از خداوندی ذکرهای مجرب – کاملترین مجموعه ذکرهای مجرب که جز او خدایی نیست، زنده و قیوم (ازلی و قائم به ذات خویش) و پدیده آورنده آسمان‌ها و زمین، که بزرگ و عزیز است


به این مطلب امتیاز دهید :

4.8/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه