مشاوره کنکور انگیزشی


امتیاز دهید نظرات شما

زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ , آخرین بروز رسانی: 6 روز گذشته

مشاوره کنکور انگیزشی به صورت تلفنی در اختیار کسانیست که از لحاظ انگیزه برای کنکور به دلیل های مختلف دچار مشکل شده اند و بدنبال راهی درست ، منطقی و علمی با کمک کسانی که از لحاظ سنین و شرایط مانند شما بوده اند.

ما به شما راهکار هایی برای انتخاب هدف ارائه میکنیم تا رسیدن به زمان کنکور و حتی در جلسه کنکور کنار پیش بردن اهداف علمی با ذهنی آماده و بدون استرس و با حداکثر انرژی بتوانید موفق باشید.

چرا که کسانی بودند که با داشتن حداکثری مطالعه به دلیل کنترل نکردن استرس و نداشتن ذهنی آماده به شکل و عدم موفقیت در کنکور رسیدند.

خدمات مشاوره ویژه ماندگار در مدت زمان ۶۰ دقیقه بصورت تلفنی میباشد.

پس از وارد کردن مشخصات خود ( لطفا با دقت کامل و صحیح ) در فرم زیر و سپس پرداخت هزینه حق مشاوره، جهت تعیین زمان دقیق مشاوره، اپراتورهای ما بلافاصله با شما تماس میگیرند.


» جهت تعیین زمان مشاوره همین حالا اقدام کنید «


مرحله ۱ از ۳

لطفا شماره تماس در دسترس و همیشه پاسخگو خود را وارد کنید !!


اگر می خواهید به عظمت دست یابید، باید از درخواست اجازه دست بردارید. به همین دلیل است که انگیزه در زندگی مهم است، زیرا از پرسیدن سوال دست می کشد و شما را برای رسیدن به اهداف خود هماهنگ می کند.


مشاوره کنکور انگیزشی

اهداف، پله هایی به سوی رویاهای شما هستند، بنابراین برای رسیدن به آنها، به انگیزه نیاز دارید تا شما را به سمت آنها نگه دارد.

مشاوره کنکور انگیزشی : همه با انگیزه به دنیا نمی آیند. در برخی که معتقدند «یک روز به آن خواهم رسید» یا «زمان مناسب نیست» یا یک مورد کلاسیک «من نمی توانم این کار را انجام دهم» کمبود شدیدی وجود دارد.

انگیزه عامل تعیین کننده ای است که یک فکر خوب را به عمل فوری تبدیل می کند. این یک ایده خوب را به یک تجارت تبدیل می کند و می تواند تأثیر مثبتی بر دنیای اطراف شما بگذارد.

مشاوره کنکور انگیزشی: بدون انگیزه نمی توانید به چیزی برسید. هیچ پست هدفی برای هدف گذاری و هیچ هدفی برای تلاش وجود ندارد.

انگیزه یک مهارت مهم زندگی است. دلیل اهمیت آن این است که هر فردی در این زمین منحصر به فرد است و هدفی دارد. برای اینکه هدف خود را به خوبی مدیریت کنید، باید انگیزه داشته باشید تا در جهت اهداف خود کار کنید که به تحقق رویاهای شما کمک می کند. نه فقط به خاطر شما، بلکه به خاطر دیگران نیز.

اگر استیو جابز برای راه اندازی اپل انگیزه نداشت، شما مک بوک ایر، آیفون یا آیپد نداشتید.

اگر یک طراح انگیزه ای برای تبدیل تجسم خود به واقعیت نداشته باشد، آن کیف دستی طراح را در دست نمی گیرید یا آن لباس ها را نمی پوشید.

مشاوره کنکور انگیزشی: شما در دنیایی زندگی می کنید که انگیزه مشکلات را حل کرده و محصولات و خدماتی تولید کرده است که هرگز نمی دانستید به آن نیاز دارید.

انگیزه همچنین می تواند شخصاً به شما کمک کند تا بهترین باشید. این می تواند تأثیر مثبتی بر اعتماد به نفس، روابط و جامعه ای که در آن زندگی می کنید داشته باشد.

اگر هنوز در مورد ایجاد انگیزه خود متقاعد نشده اید، در اینجا هشت دلیل وجود دارد که چرا انگیزه در زندگی مهم است.


انگیزه یک هدف را روشن می کند

وقتی انگیزه دارید، میل به تغییر زندگی خود دارید. به دلیل تمایل به تغییر، انگیزه شما را به سمت هدفتان سوق می دهد.

مشاوره کنکور انگیزشی: انگیزه به شما کمک می کند تا هدف خود را روشن کنید تا بدانید دقیقاً برای چه چیزی تلاش می کنید.


انگیزه اولویت ها را در زندگی تعیین می کند

به محض اینکه بدانید هدفتان چیست، انگیزه به شما کمک می کند تا زندگی خود را اولویت بندی کنید.

اگر هدف شما نوشتن کتاب است، باید هر هفته زمانی را برای نوشتن آن اختصاص دهید.

انگیزه به شما کمک می کند تمرکز کنید و متعهد شوید که هدف خود را انجام دهید.


انگیزه از طریق ناکامی ها رانده می شود

هر راهی به سوی موفقیت یک پسرفت خواهد داشت. چیزی به نام مسیر رویایی برای رسیدن به رویاهایت وجود ندارد.

مشاوره کنکور انگیزشی: شکست‌ها باعث می‌شود شما شک کنید که آیا هدفتان ارزش تلاش را دارد یا خیر، اما انگیزه وارد می‌شود و به شما قدرت و شهامت می‌دهد تا دوباره تلاش کنید.


انگیزه، استقامت را می آموزد

این با نکته قبلی مرتبط است، اما انگیزه به شما کمک می‌کند تا در برابر شکست‌ها، آزمایش‌ها و ترس‌ها تلاش کنید.

توماس ادیسون به خاطر اختراع لامپ شناخته شده است و به خاطر این جمله معروف است: “من شکست نخورده ام”. من به تازگی ۱۰۰۰۰ راه را پیدا کرده ام که کار نمی کنند.» مخترع معروف این فکر را نیز الهام کرد: «بزرگترین ضعف ما در تسلیم شدن است.

مشاوره کنکور انگیزشی: مطمئن ترین راه برای موفقیت همیشه این است که فقط یک بار دیگر تلاش کنید.» انگیزه به شما می آموزد زمانی که واقعیت به شما می گوید تسلیم شوید، استقامت کنید.


انگیزه با ترس مبارزه می کند

ترس از شکست آنقدر رایج است که می تواند به معنای واقعی کلمه شما را از اقدام باز دارد. انگیزه باعث ایجاد ترس در باسن می شود، زیرا به آن می گوید، مهم نیست که چه احساسی دارم، به هر حال آن را انجام خواهم داد.

مشاوره کنکور انگیزشی: افراد با انگیزه فراتر از ترس خود را می بینند و می توانند نتیجه را تجسم کنند. انگیزه همیشه به شما کمک می کند تا تصویر بزرگتر را ببینید.


انگیزه باعث ایجاد اعتماد به نفس می شود

وقتی برای رسیدن به هدف خود انگیزه دارید، اعتماد به نفس محصول جانبی گام های کوچکی است که برای رسیدن به آن هدف برداشته شده است.

وقتی از شکست ها و ترس ها عبور کرده اید، احساس موفقیت به وجود می آید و این اعتماد درونی را برای امتحان کردن چیز جدید ایجاد می کند.

لینک مفید : مشاوره انگیزشی کنکور

افراد با انگیزه چند پروژه در حال حرکت خواهند داشت، زیرا از موانع عبور کرده اند و نتایج مثبتی دیده اند، که به آنها انگیزه می دهد تا پروژه های جدید را شروع کنند و چیزهای جدید را امتحان کنند.

مشاوره کنکور انگیزشی: اگر تا به حال با یک فرد با انگیزه ملاقات کرده اید، حال و هوای او می تواند جذاب و الهام بخش باشد. شما می خواهید با انرژی آنها هماهنگ شوید تا بتوانید از تخصص آنها استفاده کنید. به نوبه خود، این به ایجاد انگیزه شما برای موفقیت کمک می کند.

همین را می توان در مورد یک مدیر تجاری نیز گفت. اگر به تیمی نیاز دارید که به شما کمک کند تا به رویای خود دست یابید، یک رهبر خوب می داند که چگونه از انگیزه خود برای پیشروی روحیه انگیزه و تمایل در تیم برای دیدن نتایج استفاده کند.

مشاوره کنکور انگیزشی: اگر کارمندان برایشان ارزش قائل باشند و بتوانند چشم انداز رهبرشان را به دست آورند، مایلند با شما و برای شما کار کنند.


انگیزه دیگران را الهام می بخشد

انگیزه یک خصیصه جذاب است و می تواند دیگران را ترغیب کند تا اتفاقاتی را در زندگی خودشان رقم بزنند.

اگر تا به حال با یک فرد خودانگیخته ملاقات کرده اید یا با او معاشرت کرده اید، فوراً احساس می کنید می توانید به هر چیزی برسید زیرا مثبت بودن و نگرش او به انجام دادن روحیه شما را بالا می برد. جستجوی یک فرد با انگیزه می تواند به ارتقای سطح انگیزه شما کمک کند.


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه