مشاوره تلفنی طلاق


امتیاز دهید نظرات شما

زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ , آخرین بروز رسانی: 6 روز گذشته

مشاوره تلفنی طلاق ۲۴ ساعته | مشاوره طلاق نوعی درمان است که به زوج ها کمک می کند تا به تعارض در روابط خود رسیدگی کنند.

در برخی موارد، از مشاوره تلفنی طلاق برای بررسی اینکه آیا یک زوج باید متاهل بمانند یا درخواست طلاق کنند، استفاده می شود.

خدمات مشاوره ویژه ماندگار در مدت زمان ۶۰ دقیقه بصورت تلفنی میباشد.

پس از وارد کردن مشخصات خود ( لطفا با دقت کامل و صحیح ) در فرم زیر و سپس پرداخت هزینه حق مشاوره، جهت تعیین زمان دقیق مشاوره، اپراتورهای ما بلافاصله با شما تماس میگیرند.


» جهت تعیین زمان مشاوره همین حالا اقدام کنید «


مرحله ۱ از ۳

لطفا شماره تماس در دسترس و همیشه پاسخگو خود را وارد کنید !!


تعارض در هر رابطه‌ای، از جمله ازدواج، طبیعی است، اما برخی از زوج‌ها تلاش می‌کنند تا به تعارضات به شیوه‌ای سازنده رسیدگی کنند.

اگر بحث و گفتگو با همسرتان به سرعت تبدیل به مشاجره می شود، مشاوره تلفنی طلاق می تواند به شما کمک کند راه های بهتری برای حل مسائل زناشویی پیدا کنید.

گرفتن مشاوره تلفنی طلاق چگونه است؟

مشاوره تلفنی طلاق در دو موقعیت مفید است. اولین مورد این است که اگر شما و همسرتان به این فکر می کنید که آیا می توان رابطه شما را قبل از اینکه یکی از شما درخواست طلاق داد، نجات داد یا خیر. در این شرایط، مشاوره تلفنی طلاق فضای امنی را برای بحث در مورد مشکلات خود و رسیدن به توافق در مورد اینکه آیا باید درخواست طلاق بدهید یا سعی کنید مشکلات خود را حل کنید، ارائه می دهد.

مورد دوم این است که اگر قبلاً درخواست طلاق داده اید و برای بررسی جزئیات به کمک نیاز دارید.

یک مشاور باتجربه طلاق می تواند به شما در تصمیم گیری در مورد حضانت، نفقه و نفقه فرزند کمک کند و از یک دعوای طولانی دادگاه که منجر به صدمه ماندگار می شود جلوگیری کند.

لینک مفید : مشاوره تلفنی خیانت

برخی از زوج ها بدون کمک یک درمانگر واجد شرایط مشکلات خود را حل می کنند. با این حال، مراجعه به مشاوره تلفنی طلاق مزایای متعددی دارد. یکی از مزایای اصلی این است که مشاور طلاق یک ناظر عینی است.

مشاور شما می تواند به هر دو طرف یک موضوع نگاه کند و بدون اینکه تحت تأثیر احساسات قرار بگیرد، توصیه هایی ارائه کند. دفتر مشاور همچنین مکانی بی طرف برای بحث در مورد موضوعات حساس است.

لینک مفید : مشاوره تلفنی خیانت همسر

برخی از زوج‌ها وقتی می‌توانند بحث‌های خود را به جای اینکه در خانه داشته باشند، در مطب درمانگر رها کنند، کار بر روی تعارض را آسان‌تر می‌کنند.

مشاوره تلفنی طلاق می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا واقعاً می خواهید طلاق بگیرید یا فقط برای حل اختلافات درون ازدواج خود به کمک نیاز دارید.

یک مشاور همچنین می تواند به شما کمک کند تا مهارت های ارتباطی خود را بهبود ببخشید، بنابراین می توانید بدون توسل به داد و فریاد یا اتهامات آزاردهنده بحث های سخت را مدیریت کنید.

لینک مفید : مشاوره تلفنی ازدواج

اگر به نظر می رسد که همیشه با همسرتان بحث می کنید، ممکن است وقت آن رسیده باشد که با یک مشاور طلاق ملاقات کنید.


چگونه یک مشاور تلفنی طلاق پیدا کنیم ؟

یافتن درمانگر مناسب برای اطمینان از اینکه شما و همسرتان احساس راحتی در مورد مسائل زناشویی دارید، ضروری است. همانطور که به دنبال یک مشاور طلاق در نزدیکی خود هستید، در نظر بگیرید که چه کسی بهترین کار را انجام می دهد تا هر دو شما را راحت کند.

مشاوره تلفنی طلاق : بسیاری از زوج ها در صحبت با یک درمانگر هم سن و سال خود احساس راحتی بیشتری می کنند.

همچنین ممکن است ترجیح دهید با یک درمانگر کار کنید که اعتقادات مذهبی شما را دارد یا در کمک به زوج های LGBTQ مهارت دارد. می توانید درمانگری را انتخاب کنید که تجربه کمک به زوج های بین نژادی را برای حل تعارض داشته باشد.

لینک مفید : مشاوره تلفنی ازدواج موقت

صلاحیت ها نیز یکی از نکات مهم در انتخاب مشاور طلاق هستند. به دنبال یک درمانگر ازدواج و خانواده دارای مجوز با مدارک معتبر برای کمک به زوج ها برای حل مشکلات روابط خود باشید. هرچه تجربه بیشتری داشته باشند، بهتر است.

مشاوره تلفنی طلاق : برای برخی از زوج ها، هزینه یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب مشاور طلاق است. بسیاری از درمانگران چندین طرح بیمه را می پذیرند، بنابراین با شرکت بیمه خود مشورت کنید تا تعیین کنید که آیا درمانگر مورد نظر شما ارائه دهنده داخل شبکه است یا خیر.

لینک مفید : مشاوره پیدا کردن جنس مخالف

اگر از جیب خود پرداخت می کنید، به دنبال یک مشاور طلاق در نزدیکی خود باشید که برنامه هزینه هایش متناسب با بودجه شما باشد.

برخی از درمانگران به بیمارانی که به‌جای استفاده از مزایای بیمه‌شان به صورت نقدی پرداخت می‌کنند، تخفیف‌هایی ارائه می‌کنند که مشاوره تلفنی طلاق را مقرون به صرفه‌تر می‌کند.


مشاوره چه کمکی می کند؟

مردم برای مسائل مختلف از مشاوران طلاق کمک می گیرند. مشکلات رایج زناشویی عبارتند از:

مشاوره تلفنی طلاق : مشکلات ارتباطی: اگر شما و همسرتان سبک های ارتباطی متفاوتی دارید، ممکن است برای شما دشوار باشد که بدون متوسل شدن به مشاجره، نکات خود را بیان کنید.

مسائل مربوط به صمیمیت: برخی از زوج ها به دلیل استرس های ناشی از کار، تربیت فرزندان و اداره خانواده در حفظ ارتباط صمیمانه با مشکل مواجه هستند.

لینک مفید : مشاوره انگیزشی برای پشت کنکوری ها

بیماری روانی: اگر همسری مبتلا به افسردگی، اضطراب فراگیر یا اختلال روانی دیگر باشد، علائم آن اختلال می تواند تأثیرات نامطلوبی بر ازدواج داشته باشد.

مشاوره تلفنی طلاق : شفای ضربه روحی: برخی از ازدواج‌ها پس از گذر از یک رویداد آسیب‌زا، مانند سرقت از خانه یا مرگ کودک، شروع به رنج می‌کنند.

اختلاف نظر در مورد تربیت فرزند: همسران همیشه در مورد بهترین راه برای تربیت فرزندان توافق ندارند و برخی از زوج ها در مورد اینکه آیا باید حتی بچه دار شوند یا خیر اختلاف نظر دارند.

انتظارات خانواده: مشاوره تلفنی طلاق می تواند به همسرانی کمک کند که در مورد اینکه چه کسی باید برخی از کارها را انجام دهد یا چگونه باید انجام شود، اختلاف نظر دارند.


چگونه می توانید برای مشاوره آماده شوید؟

آماده شدن برای اولین جلسه مشاوره، تشخیص بهترین راه برای کمک به شما و همسرتان را برای درمانگر آسان تر می کند. قبل از اولین قرار ملاقات، مسائلی را که می خواهید به آنها بپردازید یادداشت کنید.

مشاوره تلفنی طلاق : از مدت زمانی که هر مشکل ادامه داشته است و آنچه قبلاً برای حل آن تلاش کرده اید یادداشت کنید.

لینک مفید : مشاوره انگیزشی تحصیلی

اگر قبلاً تصمیم به طلاق گرفته اید، آنچه را که امیدوارید در جلسات مشاوره به دست آورید، بنویسید.


توصیه های رایج مشاوره تلفنی طلاق چیست؟

مشاوران از چندین تکنیک برای کمک به زوج‌ها برای حل مسائل زناشویی خود استفاده می‌کنند یا بعد از طلاق به هم می‌رسند. درباره این تکنیک ها بیشتر بدانید:


درمان شناختی رفتاری

CBT برای کمک به زوج هایی که با اختلافات زناشویی دست و پنجه نرم می کنند برای دستیابی به اهداف خاص استفاده می شود.

مشاوره تلفنی طلاق : برای زوج‌هایی که قصد طلاق را دارند، CBT ممکن است برای کمک به هر یک از همسران استفاده شود تا طرز فکر، احساس یا رفتار خود را تغییر دهند.

لینک مفید : مشاوره کنکور انگیزشی

هنگامی که توسط یک مشاور حرفه ای مجاز یا درمانگر ازدواج و خانواده هدایت می شود، CBT می تواند برای تنظیم انتظارات همسر یا رفع کمبود صمیمیت مفید باشد.


رابطه درمانی ایماگو

رابطه درمانی ایماگو به زوج ها کمک می کند تا با ایجاد ارتباطات قوی تر، تعارضات را حل کنند. توسعه دهندگان دکتر هارویل هندریکس و دکتر هلن لاکلی هانت تشخیص دادند که زخم های دوران کودکی همچنان تا بزرگسالی افراد را تحت تاثیر قرار می دهد.

لینک مفید : مشاوره ازدواج موفق

این زخم‌ها، از جمله بی‌توجهی و احساس رها شدن، مسائل اصلی هستند که به تعارضات زناشویی کمک می‌کنند.

مشاوره تلفنی طلاق : دکتر هندریکس و دکتر هانت روابط درمانی Imago را توسعه دادند تا به زوج ها کمک کند تا از طریق این زخم ها کنار بیایند تا بتوانند کار بهتری را با یکدیگر انجام دهند.


روش گاتمن

هدف از روش گاتمن کمک به زوج ها برای یافتن معنای مشترک در فعالیت های روزمره است.

مشاوره تلفنی طلاق : اگر با درمانگری کار می‌کنید که از این روش استفاده می‌کند، در تمرین‌هایی شرکت می‌کنید که به شما و همسرتان کمک می‌کند تا تعارض را به‌طور مؤثر مدیریت کنید.

لینک مفید : مشاوره جنسی مخصوص آقایان و بانوان

شما همچنین فرصت هایی برای تقویت دوستی خود خواهید داشت و یاد می گیرید که چگونه به جای دوری از همسرتان در زمانی که شرایط استرس زا می شود، به سمت همسر خود روی آورید.


درمان متمرکز بر راه حل

درمان مبتنی بر راه حل به زوج ها کمک می کند تا مهارت های مقابله ای خود را بهبود بخشند و نقاط قوت جدیدی ایجاد کنند.

مشاوره تلفنی طلاق : اگر شما و همسرتان در غلبه بر موقعیت های استرس زا مشکل دارید، درمان متمرکز بر راه حل می تواند به شما کمک کند تا ابزارهای جدیدی برای حل تعارض به روشی سالم ایجاد کنید.


برگرفته از : DIVORCE COUNSELING


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.