مشاوره تلفنی ازدواج


امتیاز دهید نظرات شما

زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ , آخرین بروز رسانی: 6 روز گذشته

مشاوره تلفنی ازدواج | مشاوره تلفنی درست مانند درمان حضوری است، با یک تفاوت کلیدی. به جای ملاقات چهره به چهره با مشاور خود در یک محیط سنتی، با او از طریق تلفن یا تماس ویدیویی ملاقات می کنید.

این دو گزینه اصلی مشاوره تلفنی هستند:

 • مشاوره تلفنی
 • مشاوره تصویری

اگر به دنبال کمک در رابطه با زوج درمانی یا جلسات مشاوره ازدواج هستید، با یک مشاور ازدواج تلفنی یا زوج درمانگر همکاری کنید. آنها می توانند از طریق تلفن یا چت تصویری به شما کمک کنند.

خدمات مشاوره ویژه ماندگار در مدت زمان ۶۰ دقیقه بصورت تلفنی میباشد.

پس از وارد کردن مشخصات خود ( لطفا با دقت کامل و صحیح ) در فرم زیر و سپس پرداخت هزینه حق مشاوره، جهت تعیین زمان دقیق مشاوره، اپراتورهای ما بلافاصله با شما تماس میگیرند.


» جهت تعیین زمان مشاوره همین حالا اقدام کنید «


مرحله ۱ از ۳

لطفا شماره تماس در دسترس و همیشه پاسخگو خود را وارد کنید !!


رابطه درمانی تلفنی یک تجربه راحت و راحت است. برای شروع کار با یک مشاور ازدواج تلفنی ، تنها چیزی که نیاز دارید یک اتصال اینترنتی پایدار و دستگاهی برای ارتباط با ارائه دهنده خود است.

سپس، شما آماده شرکت در جلسات خود از طریق تلفن یا در جلسات ویدیویی چت زنده هستید.


مشاوره تلفنی رابطه : چگونه کار می کند؟

بیایید با اصول اولیه شروع کنیم. جلسات زوج‌درمانی تلفنی می‌تواند به زوج‌ها کمک کند تا با هر تعارض‌های موجود کنار بیایند و رابطه کلی را بهبود بخشند.

مشاوره تلفنی ازدواج : این شکل از درمان توسط مشاورانی هدایت می شود که در زمینه کمک به روابط متخصص هستند، مانند درمانگران ازدواج و خانواده دارای مجوز.

مشاوران ازدواج با هر دو فرد و همچنین مشکلات شناسایی شده آشنا می شوند تا بتوانند به بهترین وجه به زوجین در یافتن راه حل کمک کنند.

اگر علاقه مند به مشاوره ازدواج یا زوج درمانی هستید، مشاور می تواند به شما کمک کند:

 • مهارت های ارتباطی را بهبود بخشید
 • مدیریت انتظارات غیر واقعی از رابطه
 • مشکلات خاص رابطه مانند حسادت یا خیانت را حل کنید
 • تعارضات زناشویی را حل کنید

در مورد مسائل مربوط به سلامت روان که بر روابط شما تأثیر می گذارد بحث کنید
یک رابطه رضایت بخش تر ایجاد کنید و رابطه خود را به طور کلی بهبود بخشید
این اهداف را می توان در مشاوره ازدواج حضوری و همچنین در مشاوره ازدواج تلفنی یا زوج درمانی انجام داد.

اگر شما و شریک زندگیتان تصمیم به بررسی مشاوره تلفنی دارید، به سادگی به تماس مشاور خود در زمان قرار ملاقات برنامه ریزی شده خود پاسخ خواهید داد.

مشاوره تلفنی ازدواج : اگر هر دوی شما تصمیم دارید در عوض مشاوره ویدیویی را بررسی کنید، به سادگی از لینکی که مشاورتان برای شما ارسال می کند دیدن کنید.

لینک مفید : مشاوره تنهایی

با هر دوی این گزینه‌های مشاوره درمانی تلفنی ، شما و شریک زندگی‌تان برای داشتن یک رابطه شادتر و سالم‌تر با یکدیگر همکاری خواهید کرد.


چه کسی می تواند مشاوره تلفنی زوجین کمک کند؟

دوره مشاوره تلفنی زناشویی یا زوج درمانی از زوجی به زوج دیگر متفاوت است تا با نیازهای زوجین مطابقت داشته باشد.

به عنوان مثال، برخی از زوج ها با یک مشکل جدی مانند خیانت یا احتمال طلاق وارد مشاوره تلفنی ازدواج یا زوج درمانی می شوند.

لینک مفید : مشاوره کنکور انگیزشی رشته انسانی

برخی دیگر مشاوره ازدواج تلفنی را دنبال می کنند زیرا می خواهند جنبه ای از رابطه خود را قبل از اینکه منجر به یک مشکل جدی شود بهبود بخشند. در هر صورت، مشاوران ازدواج تلفنی و زوج درمانگران می توانند کمک کنند.

مشاوره تلفنی ازدواج : در اینجا چند مورد از مسائل زناشویی و رابطه ای که اغلب در زوج درمانی مورد بحث قرار می گیرند آورده شده است:

 • مسائل جنسی
 • عدم ارتباط
 • حسادت
 • مسائل مربوط به اعتماد
 • خیانت
 • استرس مالی
 • اختلاف نظر والدین
 • بیماری روانی

برخی از این مسائل در سطح فردی شروع می شود اما در نهایت بر واحد تأثیر می گذارد. به عنوان مثال، اعتیاد به عنوان یک مشکل فردی شروع می شود، اما پیامدهایی بر رابطه نیز دارد.

در این موارد، مشاور ازدواج تلفنی ممکن است تصمیم بگیرد که بهترین کار را برای چند جلسه با هر یک از افراد به صورت انفرادی انجام دهد.


مزایای مشاوره تلفنی ازدواج چیست؟

اگر قبلا هرگز به درمان تلفنی فکر نکرده اید، ممکن است به این فکر کنید که “چرا باید مشاوره ازدواج تلفنی را به مشاوره ازدواج غیر حضوری معمولی انتخاب کنم؟”

پاسخ کوتاه این است که مشاوره تلفنی مزایای بسیار جذابی دارد که شما در مشاوره حضوری دریافت نمی کنید. در اینجا چندین مزیت وجود دارد که افراد را وارد درمان آنلاین برای زوج ها می کند:

راحتی: شما نمی توانید راحت تر باشید. با مشاوره ازدواج زوج درمانی یا حتی مشاوره قبل از ازدواج، شما و همسرتان می توانید به راحتی با مشاور خود از خانه ملاقات کنید.

لینک مفید : مشاوره انگیزشی کنکور

این به نوبه خود به معنای دسترسی بیشتر نیز می باشد. به اندازه کافی سخت است که برای یکدیگر وقت پیدا کنیم.

تعیین زمان، که برای هر دو نفر مفید است، رفتن به دفتر برای قرار ملاقات راحت‌ترین کار نیست. مشاوره تلفنی ازدواج این مشکل را برطرف می کند.

مشاوره تلفنی ازدواج : به یاد داشته باشید، تنها چیزی که نیاز دارید اتصال به اینترنت و دستگاهی است که به شما امکان می دهد از طریق تلفن یا ویدیو با مشاور خود ملاقات کنید.

راحتی: اغلب، راحتی و آسایش دست به دست هم می دهند. در مورد مشاوره ازدواج اینترنتی قطعا این موضوع صدق می کند! از آنجایی که شما و همسرتان می‌توانید از خانه در جلسات خود شرکت کنید، می‌توانید هنگام صحبت با مشاور خود احساس راحتی بیشتری کنید.

لینک مفید : مشاوره کنکور انگیزشی رشته تجربی

شما و شریک زندگی تان آزاد هستید که روی کاناپه، پشت میز ناهارخوری یا هر جای دیگری که احساس راحتی و امنیت می کنید، در قرار ملاقات خود راحت باشید.

انعطاف‌پذیری: مشاوره ازدواج تلفنی و زوج‌درمانی نیز انعطاف‌پذیری بیشتری را هنگام رزرو یا جابجایی جلسات شما ارائه می‌دهد.

مشاوره تلفنی ازدواج : طبیعی است که برای ملاقات با پزشک چند هفته یا حتی چند ماه صبر کنید، اما این بدان معنا نیست که ترجیح داده می شود.

لینک مفید : مشاوره تلفنی خیانت همسر

در مشاوره تلفنی ازدواج در کانون خرد هم از طریق تلفن و هم از طریق ویدیو، اغلب می توانید روز بعد با مشاور یا درمانگر خود ملاقات کنید. هدف ما این است که به شما اجازه دهیم در اسرع وقت با مشاور خود ملاقات کنید.

قابلیت اطمینان: تا زمانی که اتصال اینترنتی قابل اعتمادی دارید، می توانید به قرار ملاقات خود متکی باشید.

متأسفانه، عوامل خارجی خاصی وجود دارد که ممکن است مانع از برگزاری جلسه مشاوره حضوری شما شود.

به عنوان مثال، ممکن است به دلیل اینکه در ترافیک گیر کرده ایم یا در شرایط آب و هوایی نامناسب رانندگی نمی کنیم، دیر به قرار خود بدویم. این ما را مجبور به تغییر زمان می کند. خوشبختانه، بسیاری از این عوامل خارجی در مشاوره تلفنی ازدواج نقشی ندارند.

لینک مفید : مشاوره تلفنی خیانت

ارزش: آخرین، اما مطمئنا نه کم اهمیت، مشاوره ازدواج تلفنی و زوج درمانی نیز ارزشمند است. مطالعات نشان می‌دهد که خدمات مشاوره تلفنی به اندازه رویکرد سنتی مشاوره مؤثر است.

مشاوره تلفنی ازدواج : در واقع، برخی از افراد و زوج‌ها مشاوره تلفنی و مشاوره ویدیویی را حتی موثرتر می‌دانند، زیرا می‌توانند راحت‌تر در یک محیط مجازی درباره مشکلاتی که تجربه می‌کنند صحبت کنند.


برگرفته از : Online Marriage Counseling: Virtual Relationship Help


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.