۴۰۰ سوال آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان و ‌برتر


امتیاز دهید نظرات شما

🔷 ۴۰۰ سوال آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان و ‌برتر | فهرست :
🌟 ۱. ۴۰۰ سوال آزمون ورودی
🌟 ۲. پاسخ نامه سوالات


قیمت : ۱۹.۰۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


مدارس تیزهوشان از جمله مدارسی هستند که امروزه والدین تمایل بسیاری دارند تا کودکانشان در آنجا تحصیل کنند.

این مدارس سطح علمی و عملی بالاتری داشته و نسبت به مدارس عادی و حتی مدارس غیر انتفاعی خدمات بیشتری را به دانش آموزان ارائه می کنند.

در گذشته مراکز تیزهوشان دانش آموختگان خود را با استفاده از آزمون های سراسری انتخاب کرده و طی چند آزمون میزان سطح سواد و استعداد دانش آموزان را مورد سنجش قرار می داد.

مهره داران علوم نهم فصل ۱۴
بخوانید

این کار به منظور یافتن استعدادهای برتر انجام می گرفت. هدف اصلی از راه اندازی سازمان ملی پرورش استعداد درخشان، حمایت از استعدادهای برتر و کشف آن ها بود.

به همین خاطر است که اغلب دانش آموزان این مدارس پس از طی کردن دوران مدرسه در دانشگاه های برتر ایران پذیرفته شده و سپس در هر دانشگاه نیز جزء افراد برتر قرار می گیرند.

به همین خاطر است که خیلی از خانواده ها امروزه علاقه ای به استفاده از مدارس عادی ندارند و تمایل دارند پسران یا دختران خود را در مدارس غیر انتفاعی و مدارس برگزیده ثبت نام کنند.

جزوه کامل درس عربی دوازدهم
بخوانید

ولی در کنار این مدارس، مدارس تیزهوشان نیز قرار داشته و یکی از انتخاب های موجود برای دانش آموزان تلاشگر و نخبه است. دانش آموزانی که سطح سواد علمی و استعداد عملی آن ها از سطح سواد و استعداد دیگر دانش آموزان برتر بوده و می توانند به این مدارس راه پیدا کنند.


منابع

کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایران انواع PDF و فایل صوتی – بخش دانش آموزی۴۰۰ سوال آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان و ‌برتر
۴۰۰ سوال آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان و ‌برتر

به این مطلب امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.