آموزش نرم افزار پروکست


امتیاز دهید نظرات شما

🔷 آموزش نرم افزار پروکست | فهرست PDF :
🌟 ۱- نحوه نصب نرم افزار
🌟 ۲- آشنایی با فضای نرم افزار
🌟 ۳- آشنایی با فرمان های مورد نظر


قیمت : ۱۲.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


منابع

کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایران انواع PDF و فایل صوتی – بخش تکنولوژی



آموزش نرم افزار پروکست
آموزش نرم افزار پروکست

آموزش نرم افزار پروکست

آموزش نرم افزار پروکست با استفاده ازProCAST یک راه حل نرم افزاری کامل را ارائه می دهد که ارزیابی های پیش بینی کننده از کل فرآیند ریخته گری از جمله پر کردن قالب، جامد سازی، ریزساختار و شبیه سازی های حرارتی مکانیکی را فراهم می کند.

ProCAST براساس حلال های قدرتمند Finit Element و گزینه های خاص پیشرفته که با انستیتوها و صنایع تحقیقاتی پیشرو تهیه شده است، یک راه حل کارآمد و دقیق برای رفع نیازهای صنعت ریخته گری ارائه می دهد.

این امکان را می دهد تا به سرعت جلوه های طراحی گیت ها را بصیرت ببخشد و تصمیم گیری صحیح را در مراحل اولیه فرآیند تولید امکان پذیر کند. شبیه سازی فرایند ریخته گری اکنون به عنوان ابزاری مهم در طراحی محصول و توسعه فرایند برای بهبود عملکرد و کیفیت ریخته گری پذیرفته شده است.

درProCAST ، ما از این ابزار برای ارضای میل شما به کیفیت مداوم و تحویل ریخته گری استفاده می کنیم.

آموزش نرم افزار پروکست : به ما کمک کنید تا شما را در کاهش زمان سرب و سرعت توسعه به بازار کمک کند. نرم افزار ProCAST ابزاری شبیه سازی فرآیندهای ریخته گری پیشرفته و کامل است که حاصل همکاری بیش از ۲۰ سال با شرکای اصلی صنعتی و مؤسسات دانشگاهی در سراسر جهان است.

با استفاده از این ابزار، مهندسان مدل گرافیکی و واقعیت فرآیند ریخته گری را با هم ترکیب می کنند تا بازخورد مهم را برای بهینه سازی طرح ارائه دهند. استفاده از ProCAST باعث می شود مهندسی و تولید آسان تر در طول فرآیند انجام شود.

نتیجه نهایی، رشته مهندسی همزمان است که یک فرآیند ریخته گری قابل اعتماد و زمان طراحی قابل اعتماد را برای مهندسین تضمین می کند.

آموزش نرم افزار پروکست ProCAST از تجزیه و تحلیل عناصر محدود (FEA) برای شبیه سازی فرایندهای ریخته گری با دقت بالا و سهولت درک فرآیندهای جامد سازی استفاده می کند.


فرایند آموزش نرم افزار Procast

در این میان نرم افزار پروکست procast حاصل بیش از ۲۰سال ارتباط سازنده با صنایع ریخته گری است که قادر به انجام آنالیز های کوپل حرارتی، سیالاتی و تنشی می باشد و علاوه بر آن قایلیت های متالورژیکی منحصر به فردی را برای آلیاژهای ریختگی داراست.

امروزه ، ProCAST ESI اجازه می دهد تا همزمان تجزیه و تحلیل تنش جریان گرما و ارزیابی همه فرآیندهای ریخته گری، برای همه آلیاژهای ریخته گری، از جمله تشخیص نقص، تنش های باقیمانده، اعوجاج بخشی، ریزساختار و پیش بینی خواص مکانیکی صورت پذیرد.

آموزش نرم افزار پروکست در روزهای ابتدایی، تمرکز بیشتر در شناسایی نقاط داغ در ریخته گری بود. با پیشرفت طراحی رایانه ای (CAD) و بسته های نرم افزاری شبیه سازی عددی، مهندس ریخته گری قادر به ایجاد تغییرات سریع در طرح تغذیه، رفع نقص احتمالی با سهولت نسبی بود.

این راه حل همچنین به سایر فرآیندهای تولید مربوط به ریخته گری مانند دمیدن ماهیچه و عملیات حرارتی نیز می پردازد.

امروزه ProCAST قدرتمندترین، جامع و دقیق ترین راه حل شبیه سازی ریخته گری در صنعت محسوب می شود. کمپانی ProCAST ESI با افتخار ۳۰ سال از نرم افزار شبیه سازی ریخته گری پیشرو در صنعت را جشن می گیرد.

نرم افزار های ProCAST، QuickCast ، SolidCast ، AutoCast و MagmaCast از مهمترین نرم افزار های حال حاضر شبیه سازی ریخته گری محسوب می شوند.

الگوبرداری از فرآیند ریخته گری از اوایل دهه ۱۹۸۰ بسیار آموزش نرم افزار پروکست طولانی است که طراح ریخته گری با استفاده از شبیه سازی محدود به رمزگشایی کامل ریخته گری از طریق بخش های بدوی دو بعدی شد.

قابلیت‌های نرم افزار ProCAST

· شبیه سازی دقیق انواع فرآیندهای ریخته‌گری

· انجام محاسبات به روش المان محدود

· شبیه سازی ریخته گری در قالب های لحظه ای به همراه ریخته گری در ماسه و منافذ و قالب های پوستی

· ریخته گری در قالب های جاودانه ، همراه با ریخته گری گریز از مرکز در قالب های فلزی

· تعیین رطوبت ماده ماسه قالب ها آموزش نرم افزار پروکست

· قابلیت برقراری ارتباط بسیار خوبی با نرم افزار های مدل سازی سری CAD/CAM

· محاسبه تنش باقی مانده در قطعات ریخته گری

· پیش‌بینی رفتار مکانیکی قطعه

· محاسبه میزان گازهای محبوس در نمونه

· شبیه سازی نسبت نفوذ نیرو درون ماسه

· پشتیبانی از طیف وسیعی از فرآیندهای رایج

· بررسی مقدار هزینه فرایند ریخته گری


آموزش نرم افزار پروکست

همچنین به سازندگان ویژگی اضافی مانند شناسایی نقص و کاستی که توسط انقباض ، نفوذ گاز آموزش نرم افزار پروکست خطاهای قدرتی و غیره را به آن ها ارایه می دهد. اما نرم ­افزار پروکست که از روش المان محدود به حل مسائل می­پردازد مزیت بزرگی از جمله انعطاف پذیری غیر یکنواخت مدل بر حسب نیاز مسئله را دارد.

نرم افزار ESI ProCAST همچنین با ارایه راه حل های کامل نرم افزاری که به مالکان اجازه می دهد تا بتوانند تمامی مراحل ریخته گری مانند پر کردن ، طراحی ، سردسازی حرارتی و شبیه سازی مکانیکی را ارزیابی و یا پیش بینی نموده تا بتوانند بهترین تصمیم برای شروع عملیات تولید را بگیرند.

در مقایسه با روش سنتی آزمایش و خطا، ProCAST راه حل اصلی برای کاهش هزینه های تولید، کوتاه کردن زمان طراحی برای پیشرفت قالب و بهبود کیفیت فرآیند ریخته گری است. کمتر از ۱۳ درصد شرکت های جهان این ابزار ارزشمند را دارند.

آموزش نرم افزار پروکست لازم به ذکر است نرم افزارهای شبیه­ سازی تجاری دیگری از قبیل Magma Soft، SUT Cast  (نرم ­افزار محصول دانشگاه شریف و مرکز پژوهشگاه متالورژی رازی) هستند که از روش اختلاف محدود به حل مسائل شبیه ­سازی می­پردازند


به این مطلب امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.