خال گوشتی


امتیاز دهید نظرات شما

خال گوشتی ، علت: افزایش سودای محیطی

درمان خالهای گوشتی

❶⇦ کانون خرد ماندگار ایران : بخش درمانی : استفاده از سرکه انگبین: یک سوم لیوان شربت سرکه انگبین و باقی را آب ریخته و شبها قبل از خواب میل شود.

❷⇦حجامت عام ۲ مرحله یا ۱ مرحله حجامت موضعی

❸⇦استفاده از کیسه در حمام برای شستشو

❹⇦استفاده از شیره برگ درخت انجیر به صورت موضعی(روزی سه بار، شیره را روی موضع بمالید)

❺⇦مخلوطی از جوش شیرین و روغن کرچک به طور موثر در رهایی از خال ها مفید هستند.(توضیح در شماره ۷)
❻⇦درصورت بزرگ بودن خال، مقداری سیاهدانه را در سرکه خانگی به مدت ۶روز خیسانده بعد روی خالها گذاشته و بصورت دورانی ماساژ میدهید.
چند نوبت این کار انجام شود باعث ازبین رفتن خال میشود.

البته به وجود آمدن خال گوشتی و خال های قهوه ای در صورت ، با وجودِ داشتن یبوست دلیل بر خرابی کبد میباشد که ابتدا باید کبد درمان شود.

❼⇦ دو قاشق غذاخوری روغن کرچک و یک قاشق غذاخوری جوش شیرین را به صورت خمیری در بیاورید آخر شب به مدت ۲ ساعت بر روی خال های خود بگذارید و سپس به طور کامل با آب خنک بشویید.
:point_left:این کار را هرشب و به مدت ۱ هفته انجام دهید می بینید که خال ها کم رنگتر می شود. این مخلوط خمیری را می توانید در یخچال به مدت ۲ روز نگه داری و استفاده کنید.

❽⇦استفاده از نوره برای تمیز کردن بدن.

❾⇦ماساژ مرتب و مداوم پوست با روغن کنجد، یا بادام تلخ، یا روغن سیاهدانه.

❿⇦استفاده از سرکه سیب: تکه ای پنبه را درون سرکه سیب بخیسانید و بر روی زائده گوشتی بگذرید اجازه دهید سه الی چهار ساعت بماند(اگر پوست حساسی دارید برای جلوگیری از زخم شدن، اول با روغن زیتون محل را چرب کنید.)

❶❶⇦استفاده از روغن درخت چای: پنبه را درون آب فرو کنید و آب اضافی آن را بگیرید، سپس سه الی چهار قطره روغن درخت چای روی پنبه خیس بریزید و آن را روی زائده های گوشتی به آرامی و به صورت دورانی ماساژ دهید.


به این مطلب امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه