خواص معجزه آسای هسته خرما


امتیاز دهید نظرات شما

خواص معجزه آسای هسته خرما : مفید برای از بین بردن تورم پلک های چشم است برای این منظور پمادی از هسته خرما درست کرده و آن را روی چشم می گذارند این پماد برای رشد مژه های چشم نیز بهترین دارو است.

درمان آبریزش چشم (ناشی از آلرژی فصلی و یا حساسیت به نور و یا برخی مواد خوراکی و … ). هسته خرما پودر شده و جوشانده شود بعد از صافی کردن بر روی چشم بگذارید.

کانون خرد ماندگار ایران : بخش درمانی : خانم های شیرده پودر هسته خرما را دو الی سه مرتبه در هفته استفاده کنند زیرا موجب افزایش شیر آنها می شود.

برای افزایش بینایی نیز مفید است و مقداری از آن را مانند سرمه به چشم های خود می مالند.

بهبود جای جوش ها، خراش ها و زخم های روی بدن! بدین صورت هسته خرما را حرارت دهید وقتی که مقداری تیره شد آن را بکوبید و روی محل زخم بمالید و شاهد بهبود سریعتر جای زخم باشید.

هسته خرما مانند خود خرما باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود و دارای خواص آنتی اکسیدانی و ضد سرطان است.

هسته خرما در درمان سنگ کلیه و سنگ مثانه تاثیر به سزایی دارد و افرادی که دارای این مشکل هستند می توانند پس از اینکه هسته خرما را به صورت پودر درآوردند از آن دمنوش تهیه کنند و میل کنند.

یکی از فواید جالب پودر هسته خرما درمان مشکلات گوارشی علی الخصوص درمان اسهال است برای این منظور بایستی به وسیله پودر هسته خرما چیزی شبیه به فرنی یا حریره تهیه کنید و میل کنید.

به عنوان مسکن برای کاهش درد دندان است کافی است مقداری از پودر هسته خرما روی دندانی که درد می کند بگذارید تا شاهد خاصیت فوق العاده آن در کاهش درد شوید.


به این مطلب امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه