درمان خشکی واژن


امتیاز دهید نظرات شما

درمان خشکی واژن : یکی از مشکلات رایج بین خانم ها که روابط جنسی شون رو تحت الشعاع قرار میدهد خشکی واژن است. یه باور غلط وجود داده که این مشکل تنها تو دوران یائسگی اتفاق میفته .


🔷 درمان خشکی واژن با رازیانه | بخش درمانی PDF :

قیمت : ۷.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


که خب این تفکر کاملا اشتباهه و امکان داره هر زمانی حتی در زنان جوان هم این مشکل بوجود بیاد و موجب رابطه جنسی ناراحت کننده و برهم خوردن تعادل تو زندگی جنسی افراد بشه.

کانون خرد ماندگار ایران : بخش درمانی : علت اصلی خشکی واژن کاهش میزان استروژنه. این هورمون باعث حفظ ترشحات واژن و در نتیجه باعث حفظ سلامتی آن میشه. این ترشحات باعث جلوگیری از عفونت های ادراری و واژن هم میشه.

بر اثر کمبود استروژن ، دیواره واژن خشک و نازک ، حالت کشسانی پیدا میکنه و در نتیجه شکننده میشه و همچنین زمینه ایجاد عفونت های ادراری تناسلی به وجود میاد.عواملی که باعث کاهش استروژن میشن: زایمان، شیردهی، یائسگی و زمان پیش از شروع یائسگی، اختلال در سیستم ایمنی بدن، برداشتن تخمدانها

روشهایی که برای درمان سرطان تخمدان استفاده میشود مانند : پرتو درمانی، شیمی درمانی و هورمون درمانی، مصرف دخانیات، بیماری خودایمنی، شستشوی واژن( شستشوی واژن با برخی شوینده ها باعث برهم خوردن فلور طبیعی واژن شده و باعث التهاب و خشکی آن میشود)


مصرف برخی داروها

استفاده از روش های پیشگیری از بارداری مثل کاندوم، عوامل روحی و روانی مانند استرس و اضطراب و افسردگی، عدم تحریک کافی پیش از رابطه جنسی، داشتن سوزش و خارش در واژن،


روش های تشخیص خشکی واژن و روش درمان

معاینه بالینی، پاپ اسمیر، ازمایش هورمونی، ازمایشات ادراری

از عوارض بیماری های کبدی، خشکی واژن است.

مصرف سرکنگبین روزانه یک لیوان

مصرف آب جوی طبی (ماء الشعیر طبی)

تزریق واژینال روغن بادام شیرین

مالیدن روغن بادام شیرین ب کل شکم و ناحیه کبد و زیر شکم


به این مطلب امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه


لینک های مرتبط با این مطلب