غده ی تیموس چیست؟


امتیاز دهید نظرات شما

غده ی تیموس چیست؟ غده تیموس تمرینی برای افزایش هورمون خوشحالی در بدن..

چه مدت است که اصلا حس خوشحالی را تجربه نکرده‌اید؟ یا وقتی صبح‌ها بیدار می‌شوید حس بی‌حالی و غم وجودتان را فرا گرفته است؟

تمامی این حالات و فکرهای پریشان، ناشی از ذهن شماست و باید درمان شود. اما راه‌حل دیگری هم وجود دارد که می‌توانید از طریق آن حس خوشحالی را در خود ایجاد کنید. فرمولی که برای‌تان خواهم گفت در عرض ۳۰ ثانیه باعث می‌شود تا احساس بهتری پیدا کنید.

در این روش شما باید به غده تیموس خود ضربه بزنید. غده تیموس، سرچشمه نیرو و انرژی است. غده تیموس، جریان انرژی را در سراسر سیستم بدن کنترل و تنظیم می‌کند. این غده به عنوان نقطه‌ی شادی بدن شناخته می‌شود و مهم‌ترین عضو در بقای سیستم ایمنی ماست. متاسفانه در سال‌های اخیر و با بیشتر شدن مشکلات زندگی در جوامع کنونی، بیشتر افراد از بیماری افسردگی رنج می‌برند.

شاید قبل از مراجعه به پزشک با اقدامات ساده‌ای بتوان این مشکل را در خود حل کرد. تحقیقات نشان داده که با یک تحریک خارجی می‌توان کاری نمود که غده تیموس ضعیف در عرض چند ثانیه تقویت شود. برای اینکار کافی است تا روش زیر را امتحان کنید..

غده‌ی تیموس خود را پیدا کنید..
غده تیموس در وسط سینه و پشت بخش فوقانی استخوان سینه قرار دارد. استخوان سینه‌ی خود را پیدا کنید و دو سه سانتی متر بالاتر بروید.

به آن ضربه بزنید..
با نوک انگشتان یا مشت خود ۱۵ تا ۲۰ بار به آن ضربه بزنید. حدود ۳۰ ثانیه بعد از این عمل مطمئنا احساس قدرت و توانایی بیشتری خواهید داشت.

این روش را ادامه دهید..
این تمرین را هر روز بعد از بیدار شدن از خواب انجام دهید.اگر احساس اضطراب، افسردگی و استرس زیادی دارید، روزانه سه بار این عمل را انجام دهید. این تکنیک راهی برای رها شدن از خاطرات گذشته و کلنجار رفتن با خود است.


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه


لینک های مرتبط با این مطلب