روغن خراطین واژن | فواید روغن خراطین برای واژن


امتیاز دهید نظرات شما

🔷 فواید روغن خراطین برای واژن | بخش درمانی PDF :

🌟 ۱. معرفی فواید خراطین

🌟 ۲. آیا روغن خراطین برای واژن مفید است ؟

🌟 ۳. آشنایی و نحوه شناخت روغن خراطین اصل

🌟 ۴. نحوه اصولی ماساژ روغن خراطین برای اندام تناسلی بانوان

🌟 ۶. زمان لازم برای تاثیرگذاری این روغن

🌟 ۷. دستورالعمل استفاده از خراطین

🌟 ۸. سوالات متداول در مورد روغن خراطین

همانطور که میدانید روغن خراطین به خاطر نتایجی که برای مصرف کنندگان ایجاد کرده بسیار معروف شده 

اره کاملا درسته روغن خراطین تاثیر خوبی در حجم دهی و عضله سازی دارد . حال منطقی هست که این روغن میتواند باعث حجم دهی الت تناسلی بانوان شود

اما موضوعی که خیلیا رعایت نمیکنند اینه که :

  1. کیفیت روغن خراطین !! ( لطفا گول نخورید کرم و پماد ندارد )
  2. نحوه استفاده صحیح از آن ( نحوه ماساژ – کمپرس – فاصله زمانی )

ایمان دارم که اگر محصول خوبی را تهیه کنید و درست استفاده کنید نتایج جذابی بدست میارید !! 

ما در این پی دی اف شما را با انواع کیفیت این روغن و نحوه استفاده برای واژن و دیگر نقاط بدن را آموزش میدهیم !!

با ما همراه باشید تا بدون تزریق و جراحی نتایج دلخواهتون به راحتی بدست بیارید !!


قیمت : ۷.۰۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


⬅️ سوالات پاسخ داده شده :

🔹 ایا از تمام فواید روغن خراطین اطلاع دارید ؟

🔸 میدانید که علاوه بر حجم دهی که همه جا ازش صحبت میشود خراطین فواید دیگری نیز دارد ؟

🔹 ایا از تیرگی و افتادگی واژن خود ناراحت هستید ؟

با خواندن مقاله تمامی فواید روغن خراطین را بشناسید و از آن ها استفاده کنید!

فواید روغن خراطین برای واژن : روغن خراطین بهترین جایگزین برای افزایش سایز در خانم ها و آقایان بدون نیاز به اعمال پرخطر جراحی می باشد. با این روغن شما می توانید بر افزایش حجم هر یک از اندام های بدن از جمله سینه، باسن، آلت تناسلی آقایان، لب ها، گونه ها و هر عضو دیگری تاثیر بگذارید.

روغن خراطین بیشتر برای حجم دهی استفاده میشود و تمامی تبلیغات و توضیحات نیز بیشتر برای حجم‌ دهی اندام های مختلف بدن هست

اما باید بدانید که این روغن خواص بسیاری دارد که میتوانید در خیلی از موارد دیگر نیز از آن استفاده کرد .

فواید روغن خراطین برای واژن : یکی از این موارد واژن بانوان هست علاوه بر حجم دهی سینه و‌باسن در بانوان و لب و گونه این‌ روغن برای واژن بانوان نیز مفید است و موارد استفادش در این مقاله توضیح داده شده است.


منابع

کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایران انواع PDF و فایل صوتی – درمانیفواید روغن خراطین برای واژن
فواید روغن خراطین برای واژن

در سال های اخیر عمل های جراحی به شدت رواج پیدا کرده اند. این عمل ها با روش های مختلفی از جمله تزریق ژل و چربی اقدام به افزایش سایز بخصوص در خانم ها می نمایند.

فواید روغن خراطین برای واژن : ورزشکاران آقا و خانم به دنبال محصول و مکملی هستند که با آن بتوانند تاثیر تمرینات خود را برای افزایش حجم قسمتی از بدن چند برابر کنند. خراطین می تواند بهترین انتخاب برای این دسته از افراد باشد.

در صورت خریداری روغن خراطین اصل مطمئن باشید که نه تنها هیچ عارضه ای را متحمل نمی شوید بلکه بیشترین تاثیر را نیز از آن خواهید گرفت.

روغن خراطین بهترین جایگزین برای افزایش سایز در خانم ها و آقایان بدون نیاز به اعمال پرخطر جراحی می باشد. با این روغن شما می توانید بر افزایش حجم هر یک از اندام های بدن از جمله سینه، باسن، آلت تناسلی آقایان، لب ها، گونه ها و هر عضو دیگری تاثیر بگذارید.

فواید روغن خراطین برای واژن : همانطور که می دانید جراحی عوارض خاص خودش را دارد، این عوارض به همراه دوره های نقاهت حساس بعد از جراحی، باعث می شوند که تا جای ممکن به سراغ جراحی نروید.


فواید روغن خراطین برای واژن

اگر موضع مورد نظر شما برای افزایش حجم بافت سینه میباشد برای تاثیر بیشتر بهتر است قبل از استفاده با مراجعه به متخصصین طب سنتی اقدام به بادکش کردن بافت کنید زیرا باعث افزایش خون رسانی و تاثیر عمیق تر روغن خراطین میشود.

ابتدا با یک حوله یا دستمال زبر و تمیز و یا مواد اسکراب پوست موضع مورد نظر را به صورت ملایم کمی ماساژ دهید تا خون رسانی به بافت عضلات آن قسمت افزایش یابد سپس مقدار کمی از روغن خراطین را روی موضع ماساژ دهید تا به آرامی جذب پوست شود.


فواید روغن خراطین برای واژن

ابتدا اندام مورد نظر رابا آب و صابون بشویید تا منفذهای پوست باز شود. لازم است برای نتیجه بهتر، پوست موضع مورد نظر به قرمزی برسد بنابر این با مالش دست پوست رابه قرمزی برسانید مثل زمانی که پوستتان را کیسه می کشید.

فواید روغن خراطین برای واژن : سپس چند قطره از روغن را بر ان قسمت مالیده و به آرامی به مدت ۲ تا ۳ دقیقه ماساژ دهید تا روغن جذب پوست شود. بعد از ان یک پارچه تمیز رابا آب سرد خنک کرده و برای حدود ۵ دقیقه، روی موضع قرار دهید تا روغن جذب شده زیر پوست تثبیت پیدا کند. این عمل را روزی یک مربه انجام دهید.

استعمال این روغن برای ورزشکاران پرورش اندام به منظور سرعت رشد عضلات و حجم‌دهی بر یک یا چند عضله خاص مفید است و عوارض مصرف داروهای شیمیایی و هورمونی را نیز نخواهد داشت.

به این منظور چند قطره از روغن را در قسمتی که درد دارد مالیده و ماساژ دهید و اینکار را روزی ۲ تا ۳ بار تکرار کنید و اجازه دهید روغن روی پوست بماند تا تاثیر بیشتری داشته باشد.

روغن خراطین را می توان بدلیل افزایش جریان خون در رگ‌ها، بعنوان روغن ماساژ برای تسکین درد‌های‌ مفصلی استفاده نمود.

روش استفاده از روغن خراطین به چه صورت میباشد ؟

فواید روغن خراطین برای واژن : حال ۲ دقیقه صبر کنید تا تا روغن خراطین بر روی بافت هوای آزاد را بگیرید و تقریبا خشک شود . پس از آن میتوانید در صورتی که بافت مورد نظر زیر لباس است ، با خیال راحت لباس خود را پوشیده و به تختخواب بروید، فراموش نکنید که زمان استفاده از دقیقا شب قبل خواب میباشد .

این روغن نیز همانند سایر روغن ها روش استفاده خاص خودش را دارد و جهت تاثیر ماکزیمم میبایست دقیقا مطابق با دستور مصرف نمایید .

در واقع روغن خراطین کاملا خاصیت حجم دهندگی دارد اما نباید انتظار داشته باشید با ۱ بار استفاده ناحیه مورد نظر کاملا حجیم شود و انتظارات شما را برآورده کند بلکه برای رسیدن به حجم دلخواه باید کاملا صبور باشید و دوره استفاده را کامل طی کنید!

فواید روغن خراطین برای واژن : دقت نمایید که زمان ماساژ اهمیت ندارد ، مساله ای که اهمیت دارد آن است که مقدار روغنی که ماساژ دادید بطور کامل جذب بافت گردد .

فواید روغن خراطین برای واژن

روش مصرف نیز بدین صورت است که شب ، قبل از خواب ، موضعی را که میخواهید افزایش حجم داده شود را مقداری ماساژ داده تا خون در آن ناحیه به جریان آید . سپس این روغن را بر روی بافت خود ریخته و شروع به ماساژ مجدد مینمایید .

این روغن پس از استفاده میبایست حدالقل ۸ ساعت بر روی پوست بماند .

فواید روغن خراطین برای واژن : در نهایت سوالی که ممکن است ذهن بسیاری از افراد را درگیر خود کرده باشد میزان ماندگاری روغن خراطین است .

باید گفت که این روغن حجمی را که می آفریند عمر مقطعی ندارد و ماندگاری دائمی دارد ، اما در نظر داشته باشید که  هرگونه افزایش شما میتواند بر روی کوچک یا بزرگ شدن بافت مورد نظر موثر باشد .

در طب سنتی حجم دهندگی روغن خراطین ثابت شده, ولی متاسفانه روغن های مشابه و تقلبی در بازار زیاد شده و باور مردم به اصل بودن این روغن کم شده حتما این محصول را از مراکز معتبر تهیه کنید.

فواید روغن خراطین برای واژن: در ابتدا ناحیه مورد نظر را با آب گرم و صابون شستشو داده و خوب خشک کنید، قسمت موردنظر را به روغن خراطین آغشته کرده و ۱۵دقیقه با انگشتان دست بدون هیچ فشاری به صورت دورانی ماساژ دهیدتا روغن کاملا جذب شود و حدود ۸ ساعت روی پوست بدن باقی بماند سپس با آب ولرم شستشو دهید.

برای اینکه روغن خراطین بیشترین تاثیر خود راداشته باشد باید طبق دستورالعملش استفاده شود .

مصرف روغن خراطین باید بصورت مداوم به مدت ۲ تا ۵ ماه و در این مدت هر روز ۱ تا ۳ بار استفاده شود تا بهترین نتیجه را دهد.


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

نظـــر خود را بنویسید !!

‫۵ نظرها

  1. سلام مرسی بابت راهنمایی که داخل پی دی اف بود

    من خیلی برام سوال بود و خواستم از یه جای دقیق قابل اعتماد بخونم فواید روغن خراطینو که ممنون ازتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه


لینک های مرتبط با این مطلب