مواد غذایی که خستگی روزانه را برطرف می‌کند


امتیاز دهید نظرات شما

مواد غذایی که خستگی روزانه را برطرف می‌کند : چند ماده غذایی برای جلوگیری از چرت زدن روزانه به شما پیشنهاد میکنیم ! کانون خرد ماندگار ایران : بخش درمانی :

اسفناج

🌟 اسفناج به همراه دیگر سبزیجات برگ دار، منبع بسیار خوبی از آهن -یک ماده معدنی که برای کمک به عضلات ما برای ذخیره و سپس استفاده از اکسیژن و افزایش گردش سلول‌های قرمز خون و افزایش هوشیاری و تمرکز مورد نیاز است- هستند.


لوبیا و عدس

🌟 فیبر موجود در لوبیا و عدس، قند خون شما را ثابت نگه می‌دارد و افت و خیز‌های شدید آن را که باعث کاهش انرژی تان می‌شود، از بین می‌برد. یک وعده حبوبات همچنین حدود ۱.۳ از نیاز روزانه شما به منیزیم را فراهم می‌کند که برای فعال کردن آنزیم‌ها در سلول‌هایی که انرژی تولید می‌کند، ضروری است.


بادام درختی

🌟 بادام یک میان وعده انرژی زا برای مواقعی که سرتان شلوغ است شما می‌توانید آن را به سالادتان بیفزایید. بادام درختی، افزایش انرژی مفید برای قلب فراهم می‌کند.
بادام سرشار از منگنز، مس، ویتامین E، منیزیم و ریبوفلاوین است که همگی در خنثی سازی سموم و تقویت سطوح انرژی نقش دارد.


نوشیدن چایی یا قهوه

🌟 چای یا قهوه بخاطر وجود کافیین خستگی رو از بدن دور میکنند و مانند یک محرک انرژی بخش عمل میکنند


تخم مرغ

🌟 تخم مرغ، دارای پروتئین باکیفیتیست که تمام پروتئین‌های دیگر با آن مقایسه می‌شود.
تخم مرغ افزون بر داشتن پروتئین حفظ کننده انرژی، حاوی ۱۳ ویتامین و ماده معدنی ضروری و یکی از تنها منابع کولین (ماده مغذی برای سلامت مغز) است.


سیب

🌟 سیب به علت محتوای بالای فیبر، بسیار آرام هضم می‌شود و به جای افزایش سریع و متعاقب آن افت ناگهانی انرژی که ممکن است از دیگر میوه‌ها دریافت کنید، به شما انرژی پایدار و طولانی مدت میدهد


به این مطلب امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه