حشیش | قیمت و نحوه خرید


امتیاز دهید نظرات شما

🔷 حشیش ۲۰ گرم | خرید به قیمت تک فروشی | بخش درمانی PDF :

🌟 ۱- نحوه خرید هر گرم

🌟 ۲- قیمت نوع با کیفیت آن

🌟 ۳- حشیش دقیقا چیست ؟

🌟 ۴- مدت زمان تاثیرگذازی ( در اوایل دوران مصرف: ۴ الی ۷ ساعت – در صورت مصرف مداوم: ۲۴ الی ۴۸ ساعت )


قیمت : ۳۱.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


ترکیبات مؤثر در حشیش کمابیش همان ترکیبات سایر قسمت‌های گیاه شاهدانه با خلوص بالاتر است. برگ و جوانه این گیاه گراس نامیده می‌شود. روغنی که از صمغ شاهدانه تهیه می‌شود، نوع خالصی از ماده سایکواکتیو تی اچ سی محسوب می‌شود که از شاهدانه به دست می‌آید.

رنگ و شکل حشیش در حالت کلی قهوه‌ای روشن تا قهوه‌ای تیره است. اما درجاتی از رنگ‌های سبز، سیاه یا قهوه‌ای مایل به سرخ به احتمال زیاد در آن وجود دارد.

۲۲۴ هزار هکتار از مساحت ۶۴ میلیون هکتاری افغانستان زیر کشت چرس است. همچنین چرس یکی از اصلی‌ترین منابع تأمین درآمد برای گروه‌های مسلح این کشور مانند طالبان است.

اکثر کسانی که حشیش و سایر مواد مخدر بدست آمده از گیاه شاهدانه را مصرف می کنند بر این باورند که این مواد اعتیادآور نیستند .

ولی طبق تحقیقات بعمل آمده ثابت شده است که قطع مصرف این گونه مواد باعث اضطراب، سردرگمی و پرخاشگری شده و در نهایت منجر به استفاده مجدد از این ماده روانگردان شده است.


روش مصرف حشیش چیست ؟

حشیش به صورت تدخینی مصرف می‌شود، به وسلیه چپق، قرار دادن روی قاشق داغ، چلیم یا سیگار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در کشور افغانستان نوعی نوشیدنی از مخلوط مواد مختلف با روغن شاهدانه مصرف می‌کنند که تاثیراتش با روش تدخینی بسیار متفاوت است و حتی مدت اثر بیشتری دارد.

اثرات نشئگی حشیش با تدخین در مدت کوتاه چند دقیقه ای ظاهر می‌شود و بعد از سی دقیقه به اوج می‌رسد و بین دو تا چهار ساعت دوام دارد.

شایع ترین شیوه مصرف این مخدر تدخین با سیگار (نیکوتین) و تنباکو است که به آن سیگاری، ناخن (NAIL) و JOINT می‌گویند.


منابع

کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایران انواع PDF و فایل صوتی – بخش درمانیخرید حشیش


خرید حشیش در تهران

خرید حشیش با علائمی مثل افسردگی و بی اشتهایی و … همراه است که این علائم ۲۴ -۷۲ ساعت بعد از آخرین دوز مصرفی شروع می‌شوند

اعتیاد به این مخدر بیشتر یک بیماری ذهنی است و برای ترک آن بهتر است از روش های رفتار درمان شناختی استفاده شود تا فرد بتواند به ذهن خود غلبه کنند.

کشورهای افغانستان، مراکش و پاراگوئه به ترتیب کشورهایی هستند که بیشترین میزان تولید و خرید حشیش در جهان را به خود اختصاص داده‌اند.

این علائم در هفته اول شدت بیشتری دارد اما به مرور کم می‌شود و معمولا تا دو هفته ادامه پیدا می‌کند.

همچنین باید توجه داشت که هیچ دارویی برای خرید بنگ وجود ندارد. اما متخصصین روانپزشکی برای کنترل علائم ترک از داروهای ضد افسردگی و اضطراب استفاده می‌کنند.

در گذشته هندی‌ها به مجرمان سیاسی که نمی‌خواستند اعدامشان کنند بنگ می‌خوراندند به این ترتیب عقل آن‌ها زایل می‌شد.

جنگل‌های زیادی در آمریکای جنوب به دلیل کشت شاهدانه تخریب شده‌اند. خرید حشیش به ترکیبات شیمیایی نیاز ندارد.

این در حالیست که استرالیا، آمریکا و کانادا پرمصرف‌ترین کشورها در زمینه مصرف مواد مخدر هستند.


آشنایی با فواید و نحوه درمان

هنگامی که دود حشیش از طریق شش ها وارد بدن می‌شود اجزای آن به سرعت وارد جریان خون شده و به سمت مغز و سایر قسمت‌های بدن هدایت می‌شوند.

علاوه بر قسمت‌های فوق، اجزای تشکیل دهنده گراس ، چشم‌ها، گوش‌ها، پوست و معده را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهند.

اکثر این گیرنده‌های عصبی در قسمتی از مغز قرار دارند که به‌طور مستقیم در احساس لذت، حافظه، تمرکز، احساسات و درک از زمان نقش دارند و بنابراین تأثیرات مصرف بنگ نیز باعث تحریک یا اختلال در این قسمت‌ها می‌شود.

احساس نشئگی و لذتی که از درمان حشیش به فرد دست می‌دهد ناشی از چسبیدن عناصر تشکیل دهنده آن به گیرنده‌های کانابینویید در مغز می‌باشد.


طرز تهیه قرص جایگذین حشیش

به کمک کیت حشیش وجود ماده مخدر thc در بدن فرد مورد بررسی قرار می گیرد. این تا جایی ادامه می یابد که thc موجود در ادرار از بین می رود و مواد موجود در نوار ثابت می شوند. سپس یک خط بنفش ایجاد می شود.

سپس بقیه املاحی که وجود دارد به سمت بالای نوار حرکت می کنند و بالای کیت thc ثابت می شوند.

در صورتی که فرد طرز تهیه حشیش مصرف نکرده باشد این ماده در بدن او وجود نخواهد داشت. در این صورت یک خط بنفش روی کیت ایجاد می شود.

زمانی که ماده thc در بدن فرد وجود داشته باشد، thc که در ادرار فرد وجود دارد با مواد ضد thc که در کیت درمان بنگ وجود دارد باهم به طرف بالای کیت می روند.

در کیت thc مواد ضد thc وجود دارد. هنگامی که این کیت thc در ادرار فرد قرار داده می شود این مواد ضد thc با ادرار برخورد می کنند.


قیمت حشیش در بازار

بعضی افراد بصورت شخصی اقدام به قطع مصرف و ترک حشیش کرده و با توجه به تاثیراتی که این ماده روی مغز می گذارد و اثر روانگردان آن، فرد دچار اضطراب و پریشانی شده و باعث تمایل دوباره فرد به استفاده از این ماده مخدر می گردد.

بازار خرده فروشی و قیمت حشیش مواد همیشه سود داشته، گردش مالی این کار بی‌نظیر است. با این که امروز معتادان هروئین را ارزان‌تر از دو ماه پیش می‌خرند، این بازار هنوز برای فروشنده ها به صرفه است.

گزارش هایی نیز از مصرف مکرر کانابیس در دوره نوجوانی در دختران که به اضطراب و افسردگی بعدی منجر شده است وجود دارد و این که مصرف روزانه خطر را به حد اکثر می رساند.

با مصرف بنگ اثرات نشئه آور ظرف چند دقیقه ظاهر شده و حدود ۳۰ دقیقه بعد به اوج می رسد و تا ۲ تا ۴ ساعت دوام می آورد و برخی اثرات حرکتی و شناختی آن ۵ تا ۱۲ ساعت طول می کشد.

بنابراین قیمت حشیش می بایست تحت نظر پزشک متخصص و روانپزشک صورت گیرد و فرد تحت مراقبت های ویژه ذهنی و رواندرمانی قرار گیرد.

تحقیقات نشان داده رابطه نزدیکی بین افزایش خطر اسکیزوفرنیا و مصرف این مخدر وجود دارد.

قیمت گراس سندرم فقدان انگیزش در مصرف دراز مدت ماده باشد که با افت شدید کارایی همراه است.


به این مطلب امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه