سنگ های شفابخش آشنایی اصولی با سنگ ها

? سنگ های شفابخش | بخش درمانی PDF :

? ۱- آشنایی با سنگ ها

? ۲- خواص آن ها

? ۳- درمان با سنگقیمت : ۱۷.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


سنگ های شفابخش | سنگ ها و تاثیراتی که بر بدن ما داشتند از قرون قدیم مورد توجه بشر قرار میگرفت بسیاری از درد ها و مریضی ها با کمک سنگ ها درمان میشود و هر نوع سنگ خواص خاص خود را دارد و بر روی یک تقطه ای از بدن تاثیر میگذارد


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش درمانی

سنگ های شفابخش عناصری هستند که در گوهر درمانی استفاده می شوند. با وجود گذشت سالها، آنها به دلایل مختلفی که فراتر از ظاهر زیبا و شکل های کنجکاو آنهاست ، همچنان توجه برخی افراد را به خود جلب می کنند. آیا شما علاقه مند به دانستن بیشتر هستید؟ در این صورت ادامه مطلب را بخوانید!

گوهر درمانی یک تکنیک محبوب است که شامل درمان بیماری های مختلف با استفاده از سنگ های شفابخش در دماهای مختلف در نقاط خاصی از بدن است.


گوهر درمانی، یک درمان طبیعی

جالب است بدانید که گوهر درمانی تکنیکی است که بخشی از شبه علم است، بنابراین بخشی از طب جایگزین نیز می باشد.

چندین رویکرد جالب دارد، از جمله اینکه انرژی در نقاط مختلف بدن متمرکز می شود و با شناخت، شناسایی و توجه به آنها می توان انواع بیماری ها را درمان کرد.

سنگ های شفابخش : برای بسیاری از افراد، استفاده از سنگ بر روی بدن به تسکین ناراحتی های جسمی و روانی کمک می کند.

لینک مفید : درمان یبوست به صورت اصولی و شناخت یبوست

و این است که پس از یک ماساژ آرام بخش خوب، با شمع های معطر در اطراف و عطر مطبوع یک اسانس یا عنصر مشابه دیگر، شگفت آور نیست که مقداری تسکین و همچنین آرامش و لذت را تجربه کنید.

به نظر نمی رسد علم در حال حاضر از این شکل جایگزین از شفا پشتیبانی کند. با این حال، نشان می دهد که اثر دارونما ممکن است در تسکین ناراحتی مفید باشد.


قدرت سنگ ها

از زمان های قدیم سنگ ها به عنوان طلسم برای محافظت در برابر بیماری ها و بیماری ها استفاده می شده است. در واقع، در فرهنگ‌های مختلف در نقاط مختلف جهان، از اروپا تا آمریکای جنوبی، درمان‌های گوهر درمانی را می‌یابیم.

سنگ های شفابخش : بیایید بیشتر در مورد سنگ های درمانی که بیشتر ذکر و استفاده می شود و فوایدی که به استفاده از آنها نسبت داده می شود، نگاه کنیم.


عقیق

عقیق از خانواده کوارتز است و به رنگ های مختلف، راه راه یا لایه یافت می شود. از جمله خواصی که به آن نسبت داده می شود، کمک به بهبود مشکلات گوارشی و تعادل احساسات است.

عقیق انواع مختلفی دارد و طبق سنت هر کدام فواید خاصی دارند. بیایید به برخی از زیر نگاه کنیم.

عقیق زرد سیستم عصبی را آرام می کند و تعادل عاطفی را ایجاد می کند.

آبی آرامش، پشتکار و شهود را فراهم می کند.

عقیق کارنلی به نفع تمرکز است و با تمایلات جنسی و طحال مرتبط است.

سنگ های شفابخش : به نوبه خود، عقیق آتشین انرژی جنسی را تقویت می کند و به مشکلات ستون فقرات کمک می کند.

عقیق قهوه ای انرژی را به طور کلی افزایش می دهد، نه فقط جنسی.

یاس بنفش برای نیش حشرات استفاده می شد.

عقیق سبز مربوط به قلب، کبد و کیسه صفرا است.


آمیتیست

گوهر درمانی یک شبه علمی است که سال هاست وجود داشته است. بر اساس گوهر درمانی، آمیتیست متحدی در برابر اعتیاد و زایمان های سخت است.

سنگ های شفابخش : همچنین می توان از آن برای مبارزه با مشکلات پوستی، بیماری های تناسلی، میگرن، اسپاسم و کاهش استرس استفاده کرد. علاوه بر این، گفته می شود که به رشد گیاهان کمک می کند و در مراقبه مفید است.

لینک مفید : تکنیک استفاده از سنگ های شفابخش

در تمام سایه هایش بنفش است، اگرچه وقتی برای مدت طولانی زیر نور خورشید قرار می گیرد می تواند سفید شود.


آمازونیت

در زمان های قدیم از این سنگ برای محافظت در برابر نیش حشرات سمی استفاده می شد. در مقابل، امروزه اعتقاد بر این است که آمازونیت به شل شدن گردن و ستون فقرات کمک می کند، سردرد را تسکین می دهد (حرکات دایره ای با سنگ در ناحیه) و اثرات آرام بخشی بر زنان باردار دارد.

سنگ های شفابخش : به طور کلی آمازونیت سبز با خطوط سفید است. بنابراین، بسیار چشمگیر است.


کهربا

طبق سنت، کهربا به تسکین سردرد و میگرن، تنش در پشت و گردن، آسم و برونشیت کمک می کند. همچنین در برابر مشکلات گوارشی، تب، خونریزی بینی، سرماخوردگی، التهاب لوزه ها، حفره ها، التهاب لثه و خونریزی لثه کمک می کند.

در واقع کهربا یک ماده معدنی است نه سنگ، زرد طلایی و شفاف، اما در گوهر درمانی نیز گنجانده شده است.


سیترین (یا توپاز از برزیل)

ادعا می شود که سیترین یا توپاز برزیلی به تسکین مشکلات روده ای و پوستی ناشی از استرس، بیماری های پانکراس، سیستم عصبی و غدد درون ریز کمک می کند.

سنگ های شفابخش : رنگ آن قهوه ای یا طلایی و از خانواده کوارتز است.


کوارتز

خواص نسبت داده شده به کوارتز به طور کلی با انرژی مرتبط است، زیرا در نظر گرفته می شود که به بدن کمک می کند تا خود را بهبود بخشد. به عبارت دیگر، ارتقای خوددرمانی و ارتقای بهبودی ایده آل خواهد بود.

لینک مفید : دارو دندانپزشکی و آشنایی با دارو های دندانپزشکی

در زمینه طب جایگزین، پوشیدن آویز کوارتز روزانه برای بهبودی پس از جراحی یا بیماری و تحریک سیستم ایمنی توصیه می شود.

سنگ های شفابخش : کوارتز می تواند سفید، صورتی، سبز، آبی یا شفاف باشد. آیا می دانستید که در ساخت جواهرات، ساعت، لوازم الکترونیکی و فناوری های مختلف نیز کاربرد دارد؟


رز کوارتز دستی.

رز کوارتز یکی از سنگ های درمانی مورد استفاده در گوهر درمانی است.


کورالین

گفته می شود که در مصر باستان از مرجان برای ایجاد هماهنگی و صلح استفاده می شد. این می تواند رنگ های مختلفی مانند قرمز، صورتی، قهوه ای و نارنجی داشته باشد.

سنگ های شفابخش : امروزه گفته می شود که این سنگ متحدی در برابر افسردگی است. در عین حال به افزایش انرژی جنسی و پیشگیری از بیماری های پوستی کمک می کند.

لینک مفید : داروهای ممنوعه فاویسم

همچنین اعتقاد بر این است که برای کنترل فشار خون، کم خونی، بیماری های چشم یا گوش مفید است. از طرفی گفته می شود که می تواند به کاهش دردهای قاعدگی یا زایمان کمک کند.


زمرد

زمرد گفته می شود که تغییرات مات آن برای کاهش مشکلات گردش خون ایده آل است. طبق سنت، انرژی های منفی را نیز خنثی می کند و به درمان گلودرد کمک می کند.


هماتیت

از جمله خواصی که به هماتیت نسبت داده می شود، بهبود سیستم گردش خون و هر چیزی که مربوط به خون است، مانند خونریزی یا کم خونی است. علاوه بر این، گفته می شود که یک ضد احتقان طبیعی عالی است.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : Tratamiento de dolencias con piedras curativas

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *