راهنمای ثبت نام دانشجویان در کلاس مجازی

🔷 راهنمای ثبت نام دانشجویان در کلاس مجازی | فهرست :
🌟 ۱. مراحل ثبت نام کلاس های مجازی دانشگاه ها
🌟 ۲. زمان ثبت نام در کلاس ها
🌟 ۳. سیستم مورد نیاز جهت استفاده بهتر از کلاس های مجازی
🌟 ۴. تکنیک های کلاس مجازی


قیمت : رایگان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


راهنمای ثبت نام دانشجویان در کلاس مجازی : یکی از دانشگاه هایی که در زمینه ارائه خدمات آموزش الکترونیکی و مجازی به دانشجویان فعالیت می کند دانشگاه آزاد اسلامی است.

با توجه به پرمتقاضی بودن ورود به دانشگاه مجازی آزاد تصمیم گرفتیم که موضوع این مقاله را به بحث در رابطه با ثبت نام مجازی آزاد اختصاص بدهیم.

دانشگاهی جامع و شناخته شده که علاوه بر آموزش حضوری امکان آموزش غیرحضوری و مجازی را برای داوطلبان و دانشجویان فراهم می کند.

هر یک از افراد متقاضی ثبت نام مجازی آزاد می توانند در زمان ثبت نام دانشگاه مجازی اقدامات لازم را برای ثبت نام و ورود به دانشگاه مجازی انجام دهند.


منابع

کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایران انواع PDF و فایل صوتی – بخش دانشگاهیراهنمای ثبت نام دانشجویان در کلاس مجازی
راهنمای ثبت نام دانشجویان در کلاس مجازی

راهنمای ثبت نام دانشجویان در کلاس مجازی

در صفحه اصلی نام دروس به چشم می‌خورد. با کلیک کردن روی دروس برنامه زمانی دروس نمایان می‌شود که دانشجویان می‌توانند در زمان مقرر وارد سامانه شوند و در کلاس‌های حضوری شرکت کنند. لازم به ذکر است بعضی از دروس فاقد محتوای الکترونیکی می باشند و کلیه مطالب آموزشی در بخش دوم (کلاس آنلاین) توسط استاد به دانشجویان ارائه خواهد گردید.

در سامانه آموزش مجازی هر یک از دروس در دو بخش مجزا ارائه گردیده است. بخش اول محتوای الکترونیکی (Content) می باشد که به صورت فایلهای فلش توسط اساتید از قبل آماده گردیده و بطور طبقه بندی شده در صفحه هر درس قابل رویت و دسترسی می باشد.

شیوه آموزش در کلاس‌های مجازی از طریق ارتباط تصویری آنلاین انجام می‌شود و مباحث آموزشی نیز به واسطه فایل‌های صوتی، متنی، تصویری، اتاق گفتگو و نظایر آن در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد. از همین رو دانشجویان قبل از ورود به سامانه باید اقدامات لازم را انجام دهند.


راهنمای کاربری سامانه یادگیری الکترونیکی

دانشجویان برای ورود به کلاس مجازی باید آخرین نسخه نرم‌افزار Adobe Connect سال ۲۰۰  روی رایانه نصب کنند. حتما باید با مرورگر فایرفاکس آنلاین شوند. اگر با مرورگر کروم وارد می‌شوند باید برخی از تنظیمات را تغییر دهند، دانشجویان می‌توانند اطلاعات مورد نیاز برای تغییر تنظیمات مرورگر کروم را از واحد فناوری اطلاعات واحد مورد نظر دریافت کنند.

سامانه آموزش مجازی مهمترین بخش در سیستم آموزشی دانشگاه های الکترونیکی می باشد و لذا آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان و اساتید محترم با امکانات و قابلیتهای موجود در این سامانه می تواند در استفاده بهتر و کارآمدتر ازآن نقش به سزایی داشته باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 14 =