مهاجرت و آشنایی با بهترین کشور برای مهاجرت

? مهاجرت و آشنایی با بهترین کشور برای مهاجرت | بخش گردشگری PDF :

? ۱- نکاتی که نقش مهمی در انتخاب کشور دارند

? ۲- اولویت های شما چیست؟

? ۳- برنامه مهاجرتی شما چیست؟

? ۴- لازمه هایی که برای مهاجرت باید داشتقیمت : ۱۳.۰۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


مهاجرت به یک کشور جدید و شروع دوباره همیشه جذاب است. ایده ملاقات با افراد مختلف، سفر به مکان‌هایی که قبلاً هرگز نرفته‌اید، و یادگیری یک فرهنگ جدید هیجان‌انگیز و لذت‌بخش به نظر می‌رسد.

با این حال، مهاجرت هرگز آسان نیست، به خصوص اگر مهارت های مطلوب یا تمکن مالی کافی نداشته باشید.

اکثر کشورها چندین برنامه مهاجرتی ارائه می دهند، اما این برنامه ها بر اساس پر کردن کمبود نیروی کار است و با سقف سالانه محدود می شود.

بنابراین، برای مهاجرت به یک کشور جدید، باید عوامل اساسی مانند ادغام در یک ساختار اجتماعی متفاوت و جنبه مالی را در نظر بگیرید.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش گردشگری

نیوزلند عمدتاً به دلیل برنامه مهاجرت ماهر خود یک مقصد محبوب برای مهاجرت است. با این حال، برای واجد شرایط بودن برای این برنامه، چندین معیار وجود دارد که باید آنها را رعایت کنید.

لینک مفید : مکان های توریستی قزوین

برای شروع، شما باید زیر ۵۵ سال داشته باشید، در رشته خود مهارت بالایی داشته باشید و تجربه کاری داشته باشید. اما، اگر این معیارها را داشته باشید، می توانید به مدت دو سال در نیوزلند زندگی کنید و سپس برای ویزای اقامت اقدام کنید.

برنامه مهاجرت استرالیا یکی از کارآمدترین و تنظیم‌شده‌ترین برنامه‌ها است که روند جابجایی را آسان‌تر می‌کند. برای مهاجرت به استرالیا، چندین گزینه دارید که برخی از محبوب ترین مهاجرت ها عبارتند از:

  • ویزای استعدادهای جهانی
  • طرح نامزدی کارفرما
  • ویزای نامزد ماهر.
  • ویزای موقت فارغ التحصیلان
  • ویزای موقت کمبود مهارت

با این حال، مانند نیوزلند، شما باید زیر ۵۰ سال (برای اکثر ویزاها)، مهارت های لازم، تجربه مرتبط، و معمولاً امتیاز کافی در سیستم امتیازدهی را داشته باشید – اگر برای ویزای مبتنی بر امتیاز درخواست می کنید.

برای بومیان کانادا و آمریکا، اسپانیا یکی از ساده ترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت است. این به خاطر برنامه زبان و دستیار فرهنگی آن در آمریکای شمالی است، جایی که می توانید به اسپانیا بروید و انگلیسی تدریس کنید.

اگر خارج از برنامه شغل دیگری پیدا کردید، می توانید به ویزای کار منتقل شوید. اسپانیا به دلیل آب و هوای دلپذیر، هزینه های پایین زندگی در اروپای غربی، مراقبت های بهداشتی عمومی و خصوصی و سیستم آموزشی، بین مهاجران بسیار محبوب است.

لینک مفید : خدمات کنسولی

یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود اسپانیا کشور مقصد برتر باشد، برنامه ویزای طلایی آن است.

با این حال، برای دریافت اقامت دائم تحت این برنامه، باید پول کافی و برنامه سرمایه گذاری داشته باشید. علاوه بر این، اسپانیا همچنین یک برنامه شهروندی سریع را برای فیلیپینی ها و سایر ملیت های مستعمرات قبلی اسپانیا ارائه می دهد.

پاراگوئه به دلیل داشتن ویزای سرمایه گذاری و طرح بازنشستگی یکی از ساده ترین کشورها برای مهاجرت به شمار می رود. هر دوی این گزینه‌ها، گرفتن اقامت دائم و سپس اعطای شهروندی را بدون دردسر می‌سازد. شما باید از نظر امکانات مالی خوب باشید.

برای اخذ اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری می توانید یکی از موارد زیر را انجام دهید:

حداقل ۵۵۰۰ دلار در یک حساب بانکی سرمایه گذاری کنید – می توانید مبلغ را در بانک مرکزی پاراگوئه واریز کنید.

لینک مفید : شرط قبولی تافل در دانشگاه کانادا

یک شرکت با حداقل سرمایه به همان میزان ۵۰۰۰ دلار تأسیس کنید

خرید یک قطعه زمین حداقل ۱۰ هکتاری.

پس از سرمایه گذاری، می توانید اقامت خود را به سرعت سه ماه و سپس شهروندی خود را پس از سه سال دریافت کنید. در این سه سال، حداقل یک بار باید به پاراگوئه سفر کنید.

از سوی دیگر، طرح بازنشستگی برای پاراگوئه به شما اجازه می دهد تا در صورتی که بتوانید ثابت کنید که درآمد ماهانه حداقل ۱۳۰۰ دلار دارید، اقامت دائم دریافت کنید.

لینک مفید : لیست کشورهای بدون ویزا

آلمان به دلیل قانون مهاجرت کارگران ماهر و فرصت های متفاوت ویزای آن کشوری مشهور برای مهاجرت است. قانون مهاجرت برای افراد ماهر، روند حرکت را ساده تر و سریع تر می کند.

ابتدا می توانید برای یافتن کار در آلمان به مدت شش ماه مجوز دریافت کنید و پس از آن بسته به نوع ویزای خود می توانید برای مجوز کار اقدام کنید. پس از آن، می توانید تا چهار سال تحت مجوز اقامت موقت بمانید و در صورت داشتن تمام شرایط، می توانید برای شهروندی اقدام کنید.

اخیراً، مونته نگرو مقصدی عالی برای مهاجرت بوده است – در درجه اول به دلیل هزینه پایین زندگی آن (در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی) و به دلیل اینکه به عنوان «ریویرای جدید فرانسه» لقب گرفته است.

لینک مفید : راهنمای درخواست روادید جهت ازدواج کشور آلمان

اکثر خارجی ها می توانند مجوز اقامت یک ساله را تحت استخدام، تحصیل یا الحاق خانواده دریافت کنند. با این حال، یکی از ساده ترین راه ها برای مهاجرت به آنجا، گرفتن ویزای کار است.

علاوه بر این، اگرچه Monegro نیز یک برنامه سرمایه گذاری جدید برای شهروندی راه اندازی کرده است، برای شرکت در این برنامه باید حداقل ۳۵۰۰۰۰ دلار سرمایه گذاری کنید.

یکی از دلایل اصلی مهاجرت به جمهوری چک آسان است. بالاترین فرصت شغلی در اروپا را دارد. فرصت های شغلی، یافتن شغل و مهاجرت به آنجا تحت ویزای کار را نسبتاً ساده می کند.

لینک مفید : کیت کمک های اولیه یا کیست بقا

معمولا می توانید ویزای کاری یک ساله بگیرید و در صورت معتبر بودن قرارداد کاری، آن را تمدید کنید. سپس، پس از پنج سال تحت مجوز اقامت موقت، می توانید برای اقامت دائم درخواست دهید.

تایلند کشوری آسان برای مهاجرت به آن است اگر شما یک کارگر بسیار ماهر هستید یا پول کافی برای سرمایه گذاری در اقامت دائم خود دارید. در صورت درخواست ویزای SMART می توانید به تایلند مهاجرت کنید.

برای دریافت این ویزا، باید یک کارگر ماهر در صنایع خاص، یک سرمایه گذار، یک مدیر اجرایی یا یک کارآفرین تازه کار باشید. بسته به نوع ویزای SMART خود، می توانید یک تا چهار سال در تایلند زندگی کنید.

لینک مفید : پخش تراکت

راه دیگری که می توانید به تایلند مهاجرت کنید این است که پول کافی برای عضویت در برنامه اقامت نخبگان تایلند داشته باشید. این برنامه هفت گزینه مختلف را ارائه می دهد، اگرچه یکی از محبوب ترین آنها Elite Easy Access است که در آن می توانید با هزینه ۵۰۰۰۰۰ THB یا ۱۴۸۵۰ دلار در طی چهار ماه اقامت پنج ساله دریافت کنید.

کانادا به عنوان یکی از خوش‌آمدترین کشورها برای مهاجرت شهرت دارد. همچنین یکی از ساده ترین ها است زیرا دارای خشکی وسیع و جمعیت کمی است. کانادا چندین برنامه را برای مهاجرت مهاجران برای جذب ساکنان جدید پوشش می دهد.

لینک مفید : بخش خدمات مشاوره

یکی از محبوب ترین برنامه های مهاجرتی، طرح اکسپرس انتری است. با این حال، این برنامه توسط یک سیستم مبتنی بر امتیاز تنظیم می شود، و برای واجد شرایط بودن برای این برنامه، باید از مهارت بالایی برخوردار باشید و تجربه مرتبط در زمینه خاص خود را داشته باشید.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *