فعال کردن چشم سوم و آموزش اصولی فعال کردن آن

فعال کردن چشم سوم و آموزش اصولی فعال کردن آن | چشم سوم یا آجنا که در فرهنگ ها و مکاتب مختلف با اسامی دیگری همچون چشم دل یا بصیرت هم شناخته می شود، مرکز فیزیکی آن در پیشانی و فاصله بین دو ابرو در نظر گرفته می شود. چشم سوم برای دریافت ادراکات فراحسی، الهامات و ارتباط با موجودات متافیزیکی است. همچنین با کمک آن میتوان هالهها را دید.

? فعال کردن چشم سوم | بخش متافیزیک PDF :

? ۱- آیا فعال کردن چشم سوم خطر دارد؟

? ۲- راه های فعال کردن چشم سومقیمت : ۳۲.۰۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


کسانی که چشم سومشان فعال شده است دید متفاوتی نسبت به همه چیز دارند و به خوبی می توانند احساسات و عواطف خود را کنترل کنند، افراد آرام و خونسردی هستند و از نظر معنوی در درجه بالاتری از بقیه قرار دارند.

توجه داشته باشید که فعال سازی چشم سوم کار مشکلی است و طبق اکثریت آموزش ها حداقل چند سال زمان میبرد، البته در این مقاله آموزشی سعی شده است بهترین تمرینات ارائه شوند و راهنمایی های لازم برای هدایت هنرجویان داده می شود تا حداقل زمان تاثیر آموزش ها به سه ماه کاهش پیدا کند که با توجه به استعداد افراد و جدیت در انجام تمرین ها می تواند این زمان حتی کمتر هم بشود


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


فعال کردن چشم سوم | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

آیا می دانستید که یک مرکز انرژی در بدن شما وجود دارد که می تواند تمرکز، تمرکز و همچنین توانایی های شهودی شما را افزایش دهد؟ حتما شنیده اید که بسیاری از افراد روحانی در مورد بیداری چاکرای چشم سوم و تجربیاتشان در مورد آن صحبت می کنند.

فعال کردن چشم سوم : اگر فردی روی کار خود بسیار متمرکز باشد، می تواند نوعی فعال سازی چشم سوم را تجربه کند.

به عنوان مثال، هنگامی که یک کریکت بر روی تمرین خود بسیار متمرکز است، زمانی که دائماً به بازی فکر می کند و اینکه چگونه می توان آن را بهبود بخشید، حس شهودی از اینکه توپ بعدی قرار است به کجا بیاید را در خود ایجاد می کند.

یک بازیکن برتر کریکت نیازی به تحلیلگر ندارد تا چیزهایی را به آنها بگوید، آنها به طور مستقیم می دانند که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

حتی یک تاجر که به شدت روی کار خود متمرکز است، به نوعی می داند که مشتری آنها به یک پیشنهاد یا موقعیت خاص چه واکنشی نشان می دهد.

لینک مفید : خود هیپنوتیزم کابوک

افزایش انتشار امواج آلفا به آنها کمک می کند تا آنچه را که ممکن است در آینده نزدیکشان اتفاق بیفتد، مرتبط با زمینه ای که به شدت روی آن متمرکز هستند، بشناسند.

فعال کردن چشم سوم : بدن ما از هفت چاکرا تشکیل شده است و مهمترین چاکرا در میان آنها چاکرا ششم یعنی چشم سوم است.

همچنین به عنوان “چاکرا آجنا” شناخته می شود، چشم سوم ما بسیار قدرتمند در نظر گرفته می شود زیرا منبع قوی خرد شهودی است که می تواند شما را به سمت فعالیت های خلاقانه راهنمایی کند، منفی ها را از بین ببرد، بینش آگاهانه ارائه دهد و شاید شما را به بالاترین حد برساند.

لینک مفید : آموزش خلسه

نوعی هوش که به باز کردن چشمان شما به سمت آنچه نیاز به توجه دارد کمک می کند.

وقتی با تمام قدرت عمل می کنید، چشم سوم می تواند به شما کمک کند تا به وضوح ببینید، انسدادهای ذهنی را پاک کنید و همچنین انعطاف پذیری ذهنی را بهبود بخشد. در واقع، چشم سوم در بسیاری از فرهنگ‌ها به عنوان مهم‌ترین شکل حس مورد ستایش قرار گرفته است و فعال کردن آن حیاتی‌ترین نوع آن محسوب می‌شود.

اگر به شما بگوییم، شکل خاصی از مراقبه وجود دارد که می تواند حس ششم قدرتمند شما را باز کند و شما را با خود درونی خود در تماس قرار دهد، چه؟

فعال کردن چشم سوم : در حالی که چشم سوم این مزیت را دارد که ما را به احساسات درونی‌مان متصل می‌کند و یک قدم جلوتر از حواس پنج‌گانه‌مان کار می‌کند، اما عمدتاً خفته یا بسته می‌ماند. اینجاست که فواید مدیتیشن مشخص می شود.

لینک مفید : جن و اجنه

به گفته درمانگران، مدیتیشن ساده ترین و بهترین راه برای بیدار کردن، سرزندگی و فعال کردن چشم سوم است.

مدیتیشن به پاکسازی سموم منفی از بدن، هدایت انرژی و تمرکز بهتر کمک می کند. اشکال مدیتیشن همچنین می تواند به شما کمک کند تا خودآگاه باشید، چاکرای آجنا خود را فعال کنید

وضعیت هوشیاری خود را با هر جلسه به حالت های بالاتر منتقل کنید، در نتیجه اضطراب و نگرانی ها را از ریشه دور کرده و به درونی ترین فرآیندهای فکری منتقل کنید و آن را به کار بیاندازید.

فعال کردن چشم سوم : کامل ترین ظرفیت انجام این کار همچنین می تواند تمرکز را به ذهن شما بازگرداند، تمرکز را بهبود بخشد و وضوح را افزایش دهد.


بهترین راه برای باز کردن چشم سوم

مدیتیشن چشم سوم، درست مانند هر نوع مدیتیشن، مستلزم آن است که در یک محیط آرام بمانید و از مزایای صداها و ارتعاشات آرامش بخش بهره ببرید. برای شروع، با نشستن در یک موقعیت راحت روی صندلی یا روی زمین شروع کنید.

ستون فقرات خود را صاف نگه دارید، شانه ها را شل کنید و دست ها را روی زانوها قرار دهید. فک، معده و صورت باید کاملاً ریلکس باشند و در معرض انرژی مثبت باشند.

با نزدیک کردن انگشت اشاره به انگشت شست شروع کنید و چشمان خود را به آرامی ببندید.

فعال کردن چشم سوم : سپس به آرامی نفس بکشید. دم، بازدم از طریق بینی. با چشمان بسته، سعی کنید به چشم سوم که درست بین ابروهای شما قرار دارد نگاه کنید. همچنین می توانید از انگشتان خود برای تعیین محل دقیق استفاده کنید.

سپس به آرامی نفس بکشید و نگاه خود را کانالیزه کنید و روی این نقطه تمرکز کنید. این کار را تا زمانی ادامه دهید که یک نور سفید یا آبی مایل به سفید ظاهر شود یا اطراف شما را احاطه کند.

همانطور که این کار را انجام می دهید، وارد یک شکل متعالی از شفا می شوید، جایی که تمرکز شما در بالاترین و موثرترین حالت خود خواهد بود.

این حالتی است که می خواهید انرژی ها، افکار بد را رها کنید و به سادگی روی به حداکثر رساندن پتانسیل چاکرای آجنا تمرکز کنید. تمرکز باید روی اولویت شما باشد.

۱۰-۲۰ دقیقه در این حالت بمانید و به صورت کششی بمانید. می توان از موسیقی آرامش بخش برای هدایت بیشتر قدرت تمرکز استفاده کرد.

فعال کردن چشم سوم : این را ارسال کنید، جلسه را با بازدم عمیق پایان دهید، کف دست ها را جلوی قلب به هم نزدیک کنید و به حالت اول برگردید.

قبل از اینکه به فعالیت های معمولی خود ادامه دهید، چشمان خود را باز کنید و برای یک یا دو ثانیه در این وضعیت بمانید. انجام این فعالیت ساده هر روز، چه در صبح و چه قبل از بازنشستگی در شب می تواند معجزه کند و چاکراهای شما را التیام بخشد.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *