اسرار مخفی هندو و آشنایی اصولی با اسرار هند

اسرار مخفی هندو و آشنایی اصولی با اسرار هند | بخش متافیزیک | PDF شامل : ۱- وضع و حالت بدنی ۲- اسرار مخفی هندو ۳- اسانا ۴- مشق تنفس ۵- گوشه چشمی به عالم خواب و رویا ۶- و…قیمت : ۱۳.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


هند، سرزمین امید، سرزمین سنت‌ها، ملتی که گوتاما را به یک بودا تبدیل کرد، مکانی که گاندی در آن تیراندازی شد، از قرن‌ها قبل رازهای حل نشده زیادی در رحم خود دارد. آنها نانوشته هستند اما مطمئناً گفته شده و مورد بحث قرار گرفته اند.

با نتیجه گیری در تاریکی، تصمیم گیری در مورد واقعی بودن آنها یا صرفاً داستان هایی که برای تغذیه دهان یک ناشناس پخته شده اند، دشوار است.

در هر صورت، هند اسرارآمیز است و همچنان یکی است و تخیل فرد را وادار می کند تا احتمالات کشف نشده را لمس کند. امروز چند راز هند را که باورنکردنی هستند به ما بگویید.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک


اسرار مخفی هندو

ما در دبستان مطالعه کرده‌ایم که اگر چیزی که چگالی آن کمتر از آب باشد، شناور می‌شود، در غیر این صورت غرق می‌شود. به عنوان مثال، چوب پنبه در آب شناور است در حالی که یک سنگ غرق می شود.

به عنوان یک تناقض با این نظریه ارشمیدس، ما سنگ های شناور را در رامسوارام می بینیم.

اسرار مخفی هندو : اگرچه علم سنگ پوکه و نظریه‌های دیگری در مورد سنگ‌های شناور وجود دارد، اما این معما هنوز حل نشده باقی می‌ماند زیرا سنگ‌هایی که در رامسوارام می‌بینیم به شکل حباب‌های هوا برای شناور کردن وجود ندارد. این سنگ سختی است که چگالی آن از آب بیشتر است.


سالهای گمنام عیسی در هند

سال‌های نامعلوم عیسی یا سال‌های خاموش به فاصله زمانی کودکی عیسی تا آغاز خدمت او اشاره دارد که عرفانی است زیرا در عهد جدید اشاره‌ای به آن نشده است.

اسرار مخفی هندو : توطئه ها و نظریه هایی وجود دارد که بیان می کند عیسی بخشی از زندگی خود را در کشمیر صرف آموختن و تجربه معنویت ریشه دار هند کرد.

عهد جدید ۱۲ تا ۳۰ سالگی زندگی عیسی را به عنوان یک سیاهچاله نشان می دهد، به این معنی که هیچ مدرکی دال بر حضور او در آنجا وجود ندارد.

لینک مفید : کتاب چاکرا و آشنایی اصولی و کامل ترین کتاب چاکرا

اگر او در هند زندگی می کرد، پس این سؤال در مورد منشأ مسیحیت مطرح می شود. این یکی از رازها در هنگام بازگشایی باورهای میلیون ها نفر را متزلزل خواهد کرد.

داشتن این مستند بی بی سی در مورد همین موضوع شگفت آور است.


معبد جوالا جی در کانگرا

کانگرا در هیمالایای پایین دارای معبد اسرارآمیز الهه هندو است که از زمان‌های گذشته به عنوان شعله‌ای ابدی در اینجا ساکن است.

اسرار مخفی هندو : واقعیت شگفت انگیز این است که شعله از روزی که روشن شده بی عیب و نقص و به رنگ آبی می سوزد.

لینک مفید : طالع بینی هندی و نحوه آموزش اصولی طالع هندی

تا به امروز، علم دلیلی برای این امر پیدا نکرده است و کانگرا امروزه در هند به دلیل معبد جوالا جی مشهور است.


رازهای فراموش نشدنی و ناشناخته کولدهرا

کولهارا، روستایی در ایالت راجستان، داستانی دارد که حول چند اسطوره می چرخد ​​که هنوز کشف نشده اند.

اسرار مخفی هندو : برای بیش از ۵ قرن، این خانه بیش از ۱۵۰۰ نفر بود و تمدنی که در آنجا انجام می شد از بالاترین درجه برخوردار بود.

لینک مفید : شفا گرفتن با فرشتگان و آشنایی اصولی با فرشتگان

همه چیز سرشار از گیاهان و جانوران بود، اما به دلایلی نامعلوم، مردم روستا را یک شبه ترک کردند بدون اینکه اثری از وجود خود بر جای بگذارند.

ناپدید شدن آنها به داستان دو عاشق که توسط پدری خشمگین مورد تعارض قرار می گیرند و به گمانه زنی روستاییان که نظر متفاوتی در مورد حاکمان خود دارند مرتبط است.

اسرار مخفی هندو : صرف نظر از دلایل، یک چیز ثابت است. وقتی آنها رفتند، روستا را نفرین کردند تا کسی نتواند آنجا زندگی کند.

لینک مفید : راز هفت چاکرا بدن و نحوه آشنایی با راز و رمز چاکراها

امروز، اگر از کولدهرا دیدن کنید، فقط خانه های شکسته و سکوتی باورنکردنی را می بینید. مردم سعی کرده اند در این منطقه خانه بسازند اما این دعوت به مرگ آنها بود.

شب در Kuldhara عجیب و ماوراء الطبیعه است و هزاران نفر در معرض تجربه ای عرفانی و پنهانی قرار می گیرند.


داستان ابری تاج محل

تاج محل، یکی از عجایب هفتگانه جهان، رازهای اندکی در پشت درهای تاریخ استتار شده است.

اسرار مخفی هندو : طبق کتاب «داستان واقعی تاج محل»، این قلعه در اصل یک معبد شیوا بوده که در زمان حکومت راجپوت در آگرا ساخته شده است. بعدها وقتی شاه جهان در نبردی با راجپوت ها پیروز شد، معبد را فتح کرد و آن را موم تاج محل نامید.

لینک مفید : رازهای کائنات و نحوه شناخت اصولی اسرار کائنات

با این حال، هیچ ارگان دولتی به این امر رضایت نداده است، اما این راز با دیدن چند اتاق بسته در قلعه از زمان شاه جهان بیشتر می شود و به گفته محققان، این اتاق ها حاوی شواهدی هستند که مقبره معبد شیوا بوده است.

انتظار وجود دارد و زمان پاسخی برای همه چیزهایی دارد که مانع بحث توطئه تاج محل شود.


مرگ لعل بهادر شستری

سیاست هند دوباره لانه ای از رازها و اسرار است که مرگ شاستریجی بیشتر مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

اسرار مخفی هندو : رسماً به عنوان یک حمله قلبی طبیعی ثبت شده است که زمانی که شاستریجی در تور روسیه بود اتفاق افتاد اما وقتی جسد به محل اقامتش بازگردانده شد، آبی شد.

لینک مفید : بخش مذهبی

صدای کمی شنیده شد که این یک مرگ عادی نبوده است، اما در کمال تعجب هیچ پست مادری انجام نشده و هیچ پرونده ای تشکیل نشده است.


داستان های ماکارا جیوتی

هر سال در آستانه سانکرانتی، فداییان لرد آیاپا به مرد شبرای می روند تا شاهد نور درخشان در آسمان باشند.

اسرار مخفی هندو : باور این است که نشانه ای از بدن بهشتی است، اما توطئه هایی نیز وجود دارد که انسان ساخته یا یک اتفاق طبیعی است. با این حال، هنوز یک راز و یک باور قوی در قلب میلیون ها نفر است.

کاوش در اعماق هند رازهای بسیاری دیگر را آشکار خواهد کرد. اینها ممکن است درست یا فقط یک تخیل باشند، اما ما صحت آن را تبلیغ نمی کنیم.

اسرار مخفی هندو : این فهرست بر اساس مطالب گفته شده، شایعه و بحث شده است.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : ۷ Incredible Secrets of India Which are Still a Mystery Unresolved

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *